EPF

Co z czym i jak mieszać.
By Piottrr
pawel_aa pisze:Domyślam się, że chodzi o TPA Juicy Peach.

Dokładnie tak. Rozumiem że nie łudzić się że mu przejdzie gryzienie ?

To teraz kolejne pytanie- skąd brać informacje o aromatach, mam juz sporo nie trafionych zakupów mimo że szukam w sieci przed zakupem i niby miał być pyszny wspaniały, oh ah, tak samo jak CAP truskawa z kiwi i stevia, rozpisywali się jaki on swietny jaka świetna słodka truskawka a tam się zgadzam jedynie ze zdaniem że słodko nic więcej.

Co do aromatu który polecasz od CAP- Aromat pakowany w 10ml buteleczkach, wykonanych ze szkła farmaceutycznego, posiadający zakraplacz oraz plombę zabezpieczającą. dziwne ze w szklanej butelce, tez jakieś dziwne substancje agresywne ma?
Awatar użytkownika
By Ariusz
@rgr, zgodnie z obowiązującym obecnie prawem, równie dobrze mógłbyś publicznie zadać pyatnie, czy można gdzieś kupić pół kilo haszu, bo kroi mi się niezła imprezka...
By rgr
Ariusz pisze:@rgr, zgodnie z obowiązującym obecnie prawem, równie dobrze mógłbyś publicznie zadać pyatnie, czy można gdzieś kupić pół kilo haszu, bo kroi mi się niezła imprezka...

Ale kto powiedział, że wysyłka do Polski? :) Może być do Czech :)
Awatar użytkownika
By Malowany
Mam pytanie.

Mam zamiar zacząć przygodę z mieszaniem na własną rękę (akcyza, bla, bla). Pojawił się natomiast pewien problem. Zawsze chmurzyłem liquidy o stężeniu 18mg/ml (i i tak były dla mnie za słabe). Historia długa, aczkolwiek dzięki e-fajce udało mi się zupełnie odstawić analogi (a spalałem średnio po 2 paczki marlboro czerwonych setek). I tu pojawia się pytanie. Z tego co wiem panujące obostrzenia prawne nie dopuszczają sprzedaży również baz powyżej 20mg/ml.

Czy istnieje sposób na uzyskanie wyższych stężeń innych niż bawienie się na granicy prawa kupując towar zza granicy? Z bazą 20mg/ml nie uda mi się nic znośnie chmurzącego powyżej 12mg uzyskać...
Awatar użytkownika
By bulit73
Malowany pisze:Z bazą 20mg/ml nie uda mi się nic znośnie chmurzącego powyżej 12mg uzyskać...

Z tego co mi wiadomo, maksymalne stężenie nikotyny dostępne w PL, to 18mg.
Jeżeli gdzieś uda Ci się dostać 20mg, to jest szansa uzyskania liquidu o mocy 18mg ale pod paroma warunkami.
Nie zmieniasz proporcji PG/VG (w grę wchodzi tylko baza 50/50) i stężenie procentowe aromatu; -ów, w robionym liquidzie nie przekroczy 5%.
Awatar użytkownika
By PucH2
Malowany pisze:Czy istnieje sposób na uzyskanie wyższych stężeń innych niż bawienie się na granicy prawa kupując towar zza granicy?

Usuwając wodę z płynu można podnieść stężenie nikotyny. Da się to prosto zrobić.
Awatar użytkownika
By Malowany
PucH2 pisze:Usuwając wodę z płynu można podnieść stężenie nikotyny. Da się to prosto zrobić.

Zdaje się, że wody w bazach zasadniczo nie ma, więc proces ten może być utrudniony...

bulit73 pisze:Z tego co mi wiadomo, maksymalne stężenie nikotyny dostępne w PL, to 18mg.
Jeżeli gdzieś uda Ci się dostać 20mg, to jest szansa uzyskania liquidu o mocy 18mg ale pod paroma warunkami.
Nie zmieniasz proporcji PG/VG (w grę wchodzi tylko baza 50/50) i stężenie procentowe aromatu; -ów, w robionym liquidzie nie przekroczy 5%.

Tylko, że uzyskiwanie 18mg'mowego liquidu wtedy wiąże się z koniecznością właściwie wyłącznie dolewania aromatu do bazy - mało to efektywne i zasadniczo drogie/kosztujące tyle samo względem tego co mam na półkach w sklepie z gotowymi liquidami...
Awatar użytkownika
By Ariusz
Czytam, czytam, i nie wiem, o czym rozmawiacie... :mrgreen:
Co Ty, @Malowany , chcesz osiągnąć? Rozumiem, że wapujesz 18mg, bo mniej to za mało. I chcesz kupić bazę 18mg i zrobić z niej co? Więcej 18? :mrgreen: Rozpuścić, żeby było więcej, ale żeby było tak samo jak 18?... :roll:
Awatar użytkownika
By Malowany
Ariusz pisze:Czytam, czytam, i nie wiem, o czym rozmawiacie... :mrgreen:
Co Ty, @Malowany , chcesz osiągnąć? Rozumiem, że wapujesz 18mg, bo mniej to za mało. I chcesz kupić bazę 18mg i zrobić z niej co? Więcej 18? :mrgreen: Rozpuścić, żeby było więcej, ale żeby było tak samo jak 18?... :roll:

Źle to zrozumiałeś. To nie jest tak, że CHCĘ kupić bazę 18mg, tylko wg. reżimu MOGĘ kupić (o dzięki Wam!) tylko taką bazę. Palę 18-tki, więc pojawia się u mnie problem. Nie chciałbym odchodzić w szarą strefę.

Teoretycznie odparowując rozpuszczalnik mogę uzyskać większe stężenie... Tylko powodzenia z takim procesem. Glikol RACZEJ ciężko odparować a gliceryna...
Awatar użytkownika
By Malowany
Ariusz pisze:No ale przecież wapujesz 18, to co jeszcze chcesz robić z tą 18tką, którą kupisz? Boisz się o to, że stanie się za słaba gdy dodasz aromatu?

Raczej patrzę perspektywistycznie i nie chciałbym, aby zabiła mnie akcyza. W takiej sytuacji robienie samemu liquidów mija się z celem, bo mogę kupić taniej w sklepie obok.
  • 1
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 164
Volish - strzelanie

Witam. Ponieważ nie znalazłam za dużo informacji c[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Smak... grzybów w RDTA