EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Rampidro
#1790850
WItam Serdecznie

Niedawno zakładałem temat o tym e-papierosie z powodu grzałek co bardzo szybko się przepalały. Już problem rozwiązany to były zwykłe z włóknem konopnym. Mam inne do niego Joitech kubis jakoś tak takie ponoć powietrzne coś w tym stylu i nic się nie przepala działa bez problemu to ten problem rozwiązany a myślałem, że wina efaji. A teraz pytanie co do tematu. Jakie najbardziej gęste liquidy uciągnie ego-aio. Ma ona 1,0 grzałkę całkiem spoko. I chodzi mi o liquidy jakie polecacie. Teraz jest ustawa, że powyżej 10 mln się nie sprzedaje np. na esmokingworld. Używałem Magic Blow niestety teraz kapa. dr jack mało same mr jack. To polecicie mi jakieś najbardziej gęste co uciągnie Ego Aio, cena nie ma znaczenia zapłacę. A może na internecie są do zamówienia najbardziej gęste co uciągnie ta efaja nawet powyżej 10 ml. jak by były ?

Pozdrawiam Serdecznie
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1790853
Kup sobie glicerynę w aptece. I popraw post bo ciężko się rozczytać.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1790856
Kup sobie większą butle, na pewno na dłużej styknie niż mała.

Liquidu na VG pewnie na dłużej wystarcza bo transport nie wyrabia i jest jazda na oklep na bobrze
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, 19:10 przez pawel_aa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1790857
Kup liquidy tylko na glicerynie. Gęstość Ciebie zadowoli, parownika niekoniecznie.
By Rampidro
#1790858
A podasz mi jakieś firmy tych liquidów polecane w sensie ich nazwę i w jakim sklepie kupić ? I czy ego-aio uciągnie ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1790860
Sam robię sobie. To bezpieczne. Więc w szukaniu Cię nie wyręczę. W testach też nie, bo mam inny sprzęt.
By stefan1.44
#1807690
witam,podepne sie pod temat.Od dwóch tygodni używam ego-aio,luqidy na poczatku kupowałem na wyspie w markecie,P1,Revolt.Nie dawno trafiłem w Gliwicach na Edym stacjonarny i tam zakupiłem Liqua premium 10ml-6mg.I to jest dla mnie odpowiedni zakup,szukam tańszego odpowiednika ,cos możecie polecić?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1807692
Liqua z e-dyma i tak jest bardzo tania więc coś tańszego na poziomie Liqua raczej nie dostaniesz. I kupuj póki możesz teraz, bo jak faktycznie wejdzie z nowym rokiem akcyza na liquidy, to będziesz za nie płacić jakieś 7-9 zł. drożej.
By stefan1.44
#1807697
ok,myślałem jeszcze o zakupie z sieci,polecani sprzedawcy na forum są ,ale jak to dostać i jescze brak wiedzy o ml?jak dla mnie to stanowczo za wcześnie by było bez nikotyny,ta 6ml musi być :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.