EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By macio4444
#1806424
Witam , kupilem niedawno Ipv5 i tornado ijoy atomizer , i do tego czasu dzialal.. teraz od 2 dni jak zmienialem wate, zaczyna mi przeciekac przez airsofty po bokach , i od dzisiaj jakos nie dzialaja dobrze przyciski bo trzeba mocno nacisnac.. jest jeszcze problem bo mi to szkielko co jest po srodku tam gdzie sie liquid nalewa , to mi sie rusza i jakos jest niestabilne , moge nim krecic is krecic.

Pomocy bo to jest juz denerwujace :(
By dwagiel
#1806426
Zarejestrować się na forum, olać wszystkich, olać regulamin. A wszystko po to aby przeczytać: skręć porządnie tanka :) lub też: wymień oringi i skręć porządnie tanka :)

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By macio4444
#1806430
Jest problem , bo nigdy nie mialem tego atomizera i nigdy nie mialem tego vape , nie wiem jak to sie skreca jestem zielony
By macio4444
#1806445
czy ma to naprzyklad jakies znaczenie , bo 1 grzalka sie nie pali do czerwonosci , ma to jakies znaczenie ze wycieka liquid ?
Awatar użytkownika
By Marksista
#1806450
Nie airsoft, tylko airslot jeśli już,a po polsku - wloty powietrza.
Wrzuć zdjęcie Twojego builda. Może za mało waty dałeś i stąd wyciek
Oringi masz wszystkie?
By dwagiel
#1806480
To jest ta grzałka, której używasz? :) usuń ten link zanim ci z góry to zrobią.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1806487
To jest buid, setup, grzałka? Człowieku, myśl trochę...

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Marksista
#1806490
macio4444 pisze:tak , tego uzywam ... i nie wiem co teraz zrobic bo mi cieknie

To jest build .
Obrazek
Czyli grzałka/i z watą(tu na zjdęciu nie ma waty, ale chodzi o zobrazowanie)
Pokaź jak to masz zmontowane. Najlepiej bez tulejki nakręcanej na build deck (czyli miejsce montażu grzałki)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1806493
macio4444 , pozwolę sobie spytać: ile masz lat?
No wiesz, czasami trzeba troszkę pogłówkować by np. setup dobrać odpowiednio do wieku.
By Krasnal45
#1806495
Trzeba szybko pomóc, bo z czym jutro do szkoły pójdzie. Koledzy będą się śmiać...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806498
Tej waty to więcej nie dało się przepchnąć?
By macio4444
#1806500
cotton bacon , i nie wiem czy wiecej dac czy mnie , i czy to moze byc problem ze jest za malo waty? , ogolnie to szkielko mi sie tez rusza jak zakladam to co zrobic ?
Awatar użytkownika
By Marksista
#1806502
Moim zdaniem po pierwsze watę masz przypaloną, po drugie źle ułożoną. Wąsy wychodzące z grzałek nie mogą leżeć na kanale powietrznym bo będzie się lq przesączać. Wyprostuj też grzałki po wyjęciu waty.
Tak to ma wyglądać z profilu:

Obrazek

Tu djs vape ladnie pokazuje jak zrobić build.
https://m.youtube.com/watch?v=qE9MTg8gXik
Sprawdź czy nie brakuje oringów pod i nad szkiełkiem. Tubka nie ma prawa się ruszać.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2017, 22:40 przez Marksista, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806504
Uszczelnij szkiełko silikonem, gumą do żucia czy innym paskudztwem jak nie masz oringów lub cię na nie nie stać. Powinno trybić i nie ciec.
By macio4444
#1806514
Chyba za duzo waty wlozylem , bo mi troche smierdzi spalenizna i nie ma smaku ... zrobilem cos zle bo sie jakby zatyka
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1806518
Odpuść sobie Tornado, bo on przewyższa Twoje możliwości. Niestety, ale na sprzęcie trzeba się nieco znać. Zanim coś kupisz to najpierw poczytaj o nim.
By macio4444
#1806519
ja kupilem vape od kolegi , i tornado juz bylo . ale jak zapycha to raczej ze za duzo waty wlozylem ??
Awatar użytkownika
By PucH2
#1806521
Czytaj radę kolegi @Gabriel . Jak nie rozumiesz uczyń to ponownie aż odniesie skutek zamierzony.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.