EPF

Awatar użytkownika
By jackas50
Zgadzam się,jest skok napięcia przy takiej procedurze...ale
Ktoś ma szczęście, ale niektórzy nie.
jak wynika z wypowiedzi na Forum.Tylko,że samo wrzucenie Arctic Foxa na moda powoduje utratę gwarancji.
Awatar użytkownika
By jackas50
seuser pisze:Z gwarancją czy bez, nie kusiłbym losu i nie liczył na szczęście :)

Czyli do mojego postu należałoby dopisać nie polecam!,robisz to na własną odpowiedzialność *RTFM*
Awatar użytkownika
By pHarel2403
jackas50 pisze:
pHarel2403 pisze:Jest jakaś opcja w AF170810, aby po wyjęciu aku nie resetował się zegar w pico 25? Trochę irytujące jest ustawianie godziny i daty za każdym razem...

Ja mam zegar ustawiony na LSL,na tej opcji jest najdokładniejszy,żeby uniknąć resetowania zegara w momencie wymiany baterii podłączam pod USB(przy okazji mozna się "liskiem" pobawić :lol: )

A czemu np.w evicu zegar się nie resetuje?
Awatar użytkownika
By Boszu
Witojcie...
Nie szperałem jeszcze zbyt głęboko z racji trochę braku czasu. Więc stwierdziłem że zapytam (może bana nie będzie). :zakrecony
Można dorwać podobny programik do zmiany oprogramowania w Smokach? Dokładniej interesuje mnie do Smoka AL85.

Chciał bym dodać do niego jedną rzecz, która by mi się przydała. A mianowicie zegarek. Posiadając G-priv, H-priv i inne boksy po modach lub w oryginale. Często zerkałem na zegarek w momencie, gdy np. telefon leżał gdzieś daleko. A boxa z przyzwyczajenia, raczej zawsze mam przy sobie. (częściej niż telefon)
Drugą rzecz którą bym dodał, to jakieś fajne logo jako np. wygaszacz ekranu. Lub po prostu Logo.
Trzecia rzecz, zmienił blokowanie całkowite boxa podczas użycia + i - na blokowanie mocy/Watów. (został by tylko standardowy 5-klik)
No i ostatnia rzecz. Jeżeli była by opcja, wrzucić mu zapamiętywanie ustawień podczas wymiany akumulatora. Gdyż troszkę stresuje mnie ustawianie mocy za każdym razem przy zmianie akumulatora, no i dodatkowo klikanie i potwierdzanie Nowej grzałki.

Tak więc jak znacie programy, lub inne sposoby (pomijając zmianę boxa) :mrgreen: to był bym wdzięczny za nakierowanie. :)
Jeżeli chodzi o poziom zaawansowania, no to bawiłem się z Cuboidem, RX-em, Pico i innymi boxami za czasów gdy nie było org. oprogramowań do zmian/dodania loga, zmiany czcionki itp. A i poradnikami w j.Angielskim się posługiwać umiem. 8)
Awatar użytkownika
By PucH2
Tylko tego mi brakuje w tym oprogramowaniu.
el Petto pisze:...Słyszałem, że będzie to wersja batki wzbogacona m.in. o funkcje:
- 2kliki = komunikat o przeciążeniu (o-panui sje nje cjong ti-le!)
- 3kliki = komunikaty techniczne (to-lej pli-nu, plin zia-gej-śti, plin zia-ziatki, plin zia-ślotki, plin zia-ciamni, po-cion-śnij , psie-hil, ot-fjóć, fi-mień knota, psie-ciść knota, psie-pchaj knota, fe-phaj knota, pot-niesj knota, fi-mienj sia-te-ke i nje-muf sie jeśćje nje źto-bi-łeś)

- 4kliki = komunikaty filtra rodzinnego (nje-pal-tile, sno-fu ja-rasj, ić na śpa-ser, fi-puś ko-ta)

- 5klików= wiadomo

- 22kliki= komunikat serwisowy: PEN-CIE LJE-PJEJ!
Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Widzę, że temat, który zgodnie z tytułem miał doty[…]

Zna ktoś premixy tej firmy?

Cześć Kupiłem ze względu na smak i potrzebę zmies[…]

Czy jest tu może ktoś kto mieszka obecnie w Niemcz[…]