EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1803676
@2dest86 bo ESW to teraz jest BAT. Dzięki nim mamy to co mamy ( ustawa )
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803677
2dest86 pisze:nie rozumiem dlaczego wyczuwam tutaj spory jad na esw...


Nie lubimy ich. Za nimi stoją złe koncerny tytoniowe, które chcą zniszczyć e-papierosy.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803679
Ja nie zdążyłem się chyba o tym jeszcze przekonać, jak na tą chwilę to dzięki nim dowiedziałem się czegoś , zakupiłem co trzeba i od kilkunastu dni nie chwyciłem się za papierosa co jest dla mnie wielkim osiągnięciem
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803680
Gabriel pisze:@2dest86 bo ESW to teraz jest BAT. Dzięki nim mamy to co mamy ( ustawa )


O ustawie już coś czytałem, muszę się tym bardziej zainteresować żeby gdzieś nie dać gafy, pewnie z czasem również zacznę ich nie lubić:)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803681
2dest86 pisze:Ja nie zdążyłem się chyba o tym jeszcze przekonać, jak na tą chwilę to dzięki nim dowiedziałem się czegoś , zakupiłem co trzeba i od kilkunastu dni nie chwyciłem się za papierosa co jest dla mnie wielkim osiągnięciem


O czym tu się przekonywać? O tym gdzie swoje paluchy maczał BAT?
Zakupiłeś przestarzały sprzęt po wysokiej cenie - oszukali Cię. Ile dałeś za Volisha?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1803684
@2dest86 oni maja gdzieś że kupiłeś e-papierosa, i tak zarabiają na analogach i liczą że do nich wrócisz ( do analogów ). Ceny z kosmosu. Liquid za prawie 20 zł ( to porazka a i tak dzięki nim będzie drożej ) Dobre liquidy ( nie od nich ) dostaniesz w granicach 10 zł za 10 ml. Ale oczywiście Ty się jeszcze nie przekonałeś , za to Twój portfel przekona się bardzo szybko.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803686
2dest86 pisze:149zł (z grzałką i liquidami 210zł)


Ściągają tani chiński sprzęt, przyklejają logo i sprzedają po wysokiej cenie.
Dałeś się zrobić. Gdybyś zapłacił z 30-40 zł to bym zrozumiał.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1803687
Za 149 zł to ja mogę już kupić moda ( np. Pico z Melo ) a Ty kupiłeś długopisa ( Egona ) Na takim sprzęcie to ja zaczynałem jakieś dobre 3 lata temu.
By Krasnal45
#1803688
2dest86 pisze:149zł (z grzałką i liquidami 210zł)

Boziuniu kochany........ za te pieniądze miałbyś naprawdę dobry sprzęt na start...
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803695
Gabriel pisze:@2dest86 oni maja gdzieś że kupiłeś e-papierosa, i tak zarabiają na analogach i liczą że do nich wrócisz ( do analogów ). Ceny z kosmosu. Liquid za prawie 20 zł ( to porazka a i tak dzięki nim będzie drożej ) Dobre liquidy ( nie od nich ) dostaniesz w granicach 10 zł za 10 ml. Ale oczywiście Ty się jeszcze nie przekonałeś , za to Twój portfel przekona się bardzo szybko.


Liqueen kupuję od nich za 18,9zł za 10ml czy możesz mi podać jakąś inną firmę (dobrą, lepszą?) oraz gdzie mogę to nabyć ?
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803699
Gabriel pisze:Za 149 zł to ja mogę już kupić moda ( np. Pico z Melo ) a Ty kupiłeś długopisa ( Egona ) Na takim sprzęcie to ja zaczynałem jakieś dobre 3 lata temu.


Czy tutaj nie chodzi o kwestię bardziej kto co woli ? Nie zgodziłem się od razu na niego jednak kształtem oraz mocą czy pojemnością wydał mi się wystarczający i dziś również twierdzę , że jest mi z nim dobrze (w końcu pety zostałem od ręki). Nie potrzebuję wielkiej chmury, super mocy i innych bajerów.. chce po prostu przestać palić papierosy i dzięki e-paleniu zejść ostatecznie na 0mg ..
By Krasnal45
#1803700
I chwała Ci za to, ale aby cel osiągnąć, niekoniecznie trzeba się męczyć z antykami i wydawać niepotrzebnie kasę...
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803701
Ok, to jest zrozumiałe. Tylko dlaczego zapłaciłeś za to aż 200 zł? Dziwne podejście: wydam takie same pieniądze, jakie bym zapłacił za dobry sprzęt, na sprzęt kiepski... bo nie chcę lepszego. Cóż, Twoja sprawa.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803704
A to już tylko i wyłącznie moja wina, gdybym trochę wcześniej zainteresował się tematem i tym forum.. a tak to człowiek się nastawił, pojechał , wcisnęli co chcieli a ja myślałem , że to to ma być. Teraz już niby wiem trochę więcej. Poczytam, przeanalizuje, jednak jak mówię, na tą chwilę czasu nie cofnę a to co mam na dzień dzisiejszy pozwala mi nie palić śmierdzieli..
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1803705
2dest86 pisze:
Gabriel pisze:Za 149 zł to ja mogę już kupić moda ( np. Pico z Melo ) a Ty kupiłeś długopisa ( Egona ) Na takim sprzęcie to ja zaczynałem jakieś dobre 3 lata temu.


Czy tutaj nie chodzi o kwestię bardziej kto co woli ? Nie zgodziłem się od razu na niego jednak kształtem oraz mocą czy pojemnością wydał mi się wystarczający i dziś również twierdzę , że jest mi z nim dobrze (w końcu pety zostałem od ręki). Nie potrzebuję wielkiej chmury, super mocy i innych bajerów.. chce po prostu przestać palić papierosy i dzięki e-paleniu zejść ostatecznie na 0mg ..

Jak najbardziej. to Twoje prawo mieć to czego chcesz, tylko ten Twój sprzęt jest warty tyle co nic ( po prostu przepłaciłeś ) Ktoś już pisał na tym forum: jak się szanujesz u Chica nie kupujesz ( Chic=ESW=BAT )
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803706
Tak jak pisałem, żal , że nie trafiłem na Was wcześniej, byłbym o tą wiedzę mądrzejszy , martwi mnie, że u mnie z dostępnych punktów z e-akcesoriami to jest tylko właśnie esw..
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803708
2dest86 pisze:A to już tylko i wyłącznie moja wina, gdybym trochę wcześniej zainteresował się tematem i tym forum.. a tak to człowiek się nastawił, pojechał , wcisnęli co chcieli a ja myślałem , że to to ma być. Teraz już niby wiem trochę więcej. Poczytam, przeanalizuje, jednak jak mówię, na tą chwilę czasu nie cofnę a to co mam na dzień dzisiejszy pozwala mi nie palić śmierdzieli..


Czasu nie cofniesz, dobrze, że przynajmniej nas słuchasz. Życzę całkowitego rozstania się z papierosami, w każdej formie.
Awatar użytkownika
By marki51
#1803720
Sprzęt jest drogi i przestarzały, ale kolega idzie w dobrym kierunku. Moja mama na takim sprzęcie rzuciła analogi i jest szczęśliwa, żona miała istica z nautilusem i kopci analogi - reguły nie ma. Ważne, że jest światełko w tunelu. Może za jakiś czas kolega sam stwierdzi, że boxa potrzebuje :beer: Sam trafiłem najpierw do esw, a później na forum - czasu się nie cofnie. Powodzenia życzę i wytrwałości - 2dest86
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.