EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Hebper
#1795535
Cześć!

Mam mały problem. Kupiłem właśnie Baby Beast - zalałem liquidem, odczekałem ok 20 min i niestety smak spalenizny. Grzałka Q2 - trochę tego się nie spodziewałem - wszystko nowe :( . Po paru chmurkach rozkręciłem sprzęt i widać, że wata się przypala. Mam jeszcze grzałkę X4 i nie chciałbym jej przypalić. Ktoś coś zaradzi?

W zestawie jest też T8, której nie będę używał i mogę komuś sprezentować.
By matik600
#1795537
Zalałeś tylko zbiornik czy grzałkę również?
Ja nową grzałkę przed wkręceniem zalewam z każdej strony z jakiej się da czyli od góry i od boku
Leję pomału aż lq przestaje wsiąkać
Następnie wkręcam i nie ma żadnych problemów czy to z grzałką Q2 czy T8
By matik600
#1795555
W takim razie nie mam pojęcia co mogło być przyczyną
Nasuwa się tylko myśl, że grzałka mogła być jakaś felerna
By rebeliant86
#1795575
Czyli wszystko ok. Są dwie opcje moim zdaniem. Zwalone grzałki, ale, że obydwie na raz to aż ciężko uwierzyć. Albo mod coś chrzani, jeśli masz multimetr to można go pomierzyć czy daje takie napięcie i natężenie prądu jak pokazuje.
By Hebper
#1795585
Próbowałem na 2 różnych modach i tych samych ustawieniach niestety smrodzi na obu - w dwie zwalone grzałki też mi ciężko uwierzyć.
By TolekBanan
#1795604
Ja miałem podobną sytuację z tfv8 cloud beast. Grzałka prawidłowo nasączona i boberek po drugim maszku. Druga grzałka to samo. To sie wq...łem i wziąłem dziada na przetrzymanie. Wapowałem pomimo dramatycznego smaku oczywiscie bez zaciągania i o dziwo po kolejnym baniaku przeszło. Tak jakbym przepalił tą felerną grzałkę. Czemu po co itd nie wiem ale pomogło i o dziwo więcej się nie powtórzyło.
Przepal grzałkę może sie uda.
Pozdrawiam
By Hebper
#1795608
Wrzuciłem 3 grzałkę ze wsparciem pana z e-dymu poszło 2ml i faktycznie, posmak bobra zniknął. Teraz mogę w końcu cieszyć się smakiem - do czasu zmiany grzałki pewnie. Trochę mało to przyjemne ale co zrobić. Dziękuje za podpowiedzi! :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1795612
Z kupnymi grzałkami to normalne i codzienne udręki. Jeszcze ci wmówią że to twoja wina. I interes się kręci jak w ESW a nawet i lepiej. :lol:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.