EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
Awatar użytkownika
By megi140
strach troche zamawiac z tej strony bo jest niezabezpieczona... a trzeba założyć konto ( dane itp.. )
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Z wapujemy? Od lat tam wszyscy zamawiają i nie przypominam sobie żadnej wpadki.
Awatar użytkownika
By megi140
premix to już gotowa mieszkanka smaku i tylko dodaje bazę nikotynową tak ?

a aromat to muszę cos tam mieszać sama jeszcze ?
Awatar użytkownika
By Gabriel
Tytoniowe z BM, które sobie chwalę to:
1-555
2-M
3-CML
Każdy z nich to zupełnie inny smak tytoniowy ale na swój sposób oryginalny. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Amfi
Gabriel pisze:Tytoniowe z BM, które sobie chwalę to:
1-555
2-M
3-CML
Każdy z nich to zupełnie inny smak tytoniowy ale na swój sposób oryginalny. *SMOKEKING*

Dobrze napisane oryginalny co nie znaczy dobry:) Dla mnie te liquidy to lipa.
By dratt
Kwestia gustu. Kupuję je prawie od początku przygody z e-papierosami, więc blisko 4 lata. Od dłuższego czasu tylko M i jakby policzyć (ale komu by się chciało) to chyba mój podstawowy liquid.
Niecałe 8 zł za buteleczkę nie majątek, więc zamiast zdawać się na opinie kup te, które wymienił Gabriel i spróbuj.
Awatar użytkownika
By Timi
@megi140
Jeśli tytoniówki, to jedynie MaiArt, który robi premixy. Kupisz na wapujemy.pl.
Wszystkie są fajne.
Awatar użytkownika
By megi140
Tak tylko z premixu muszę zrezygnować bo nie otrzymam liquidu o mocy 12mg :( tylko z tego co czytałam to jedynie 6mg... a to za mało .
Awatar użytkownika
By zarthos
@megi140

Jeśli nie masz dostępu do bazy o wyższym stężeniu jak 36 mg/ml to niestety nie...
Awatar użytkownika
By Timi
megi140 pisze:Tak tylko z premixu muszę zrezygnować bo nie otrzymam liquidu o mocy 12mg :( tylko z tego co czytałam to jedynie 6mg... a to za mało .

A próbowałaś już 12'tkę na nowym sprzęcie?
IMHO zabija ;-)
Awatar użytkownika
By megi140
nie kupiłam jeszcze nowego sprzętu :) ale wiecie co ! znalazłam edym w moim mieście haha :D , pójdę w tym tygodniu sprawdzić ten sklep i może wezmę na spróbowanie liquid BM CML , ciekawe jaki smak :P
Awatar użytkownika
By Baryua
Dzisiaj testowałem 2 (kaktus, tytoń) z 4 nowych smaków BM no i ogólnie rzecz biorąc:

Kaktus - zapach z butelki przyjemny, obiecujący, coś jakby sok o smaku kaktusa firmy na T :P Pierwsze buchy miały smak lekko kaktusowaty, ale był on jakiś taki mydlany. Kolejne zaciągnięcia przyniosły stopniowy zanik mydlanego posmaku, jednak pojawiło się mocne skojarzenie z niegdysiejszym mango BM i dalsze dymienie to głównie owe mango, ale jakby rozcieńczone. Smak mało intensywny, choć mimo to myślę, że komuś może się spodobać.

Tytoń - zapachu z butelki prawie nie było, a jedyne co wyczułem to nuty ananasowe :shock: Zmieniony w parę wyczuwalny mocno, aż zakręciło w nosie, ale niestety pierwszy buch rozwiał wszelkie wątpliwości - smak był baaardzo mało intensywny. Po paru buchach pod rząd można było skojarzyć ten smak z marlboro, ale wyobraźnia musiała się wysilić. O ile kaktusa zakropiłem parę razy na watę, tak tytoń sobie darowałem, bo jest po prostu bardzo mało intensywny i wg mnie niezbyt smaczny.

Co do intensywności smaku - nie jestem fanem dużych stężeń aromatów (przykładowo 2% earl grey TPA to dla mnie górna granica, gdzie smak odczuwam jako bardzo mocny), a i tak powyższe liquidy były dla mnie mdłe.
By rocket128
Tytoń od BM (nie mylić z t.tobacco itp) jest świetny, ale bardzo lekki, kojarzy ktoś jakiś podobny Aromat? Ciężko mi ocenić jak właściwie pachnie liquid od BM, ale jest to jakiś tytoń z dodatkiem wanilii? Sam nie wiem :?
Awatar użytkownika
By naits
Nie wytrzymałem już Big Mouth Angel Cake i kupiłem na szybko BM jabłko. Wapuje na tfv8 i smak bardzo fajny ma. Musiałem nowa grzałke użyć bo ten Angel Cake załatwił ją na amen i czuć było waniliowe jabłko z jakimś posmak iem. Na świeżej grzalce fajne jabłko.
By Qtendo
Kupiłem M 18mg i to nie ma prawie żadnego smaku, jakbym wąchał obierki po fistaszkach tylko że ten liquid ma 20% tego zapachu obierków
Jaki liquid nie kupię to smaku jest tyle co kot napłakał.Jeśli pico 75w i melo 3 mini za 150zł nie oddaje smaków to ja podziękuję e-paleniu, już lepiej kupić pakę winstonów jagodowych albo całkiem rzucić to w cholerę
  • 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112

Cześć od niedawna mam istick pico mega z górą Lemo[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]

Premiksy z maiart

Cześć i czołem kłaniam się nisko *SMOKEKING* Wycho[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]