EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By barteq18
#1791032
Witam. Jaką góre proponujecie/ posiadacie z możliwością robienia własnych grzałek do Joyetecha Primo Mini? Myslałem Smoku Tvf 4 ale wiedziałem w jakimś filmie na YT, że atomizery od Smoka mają dość dlugie piny i wpychają, niszczą konektory w innych niż od Smoka Zasilaniach.
By berto
#1791045
Co prawda nie posiadam już tfv4 ale na zdjęciach konektor wraz z pinem nie wygląda na jakiś specjalnie długi, pin jest płaski i ledwo co wystaje z konektora. Akurat primo mini ma bardzo głęboki konektor, dla przykładu konektor wraz z pinem w moim merlinie ma równe 5mm i wkręca się w mini do samego końca bez żadnego oporu. W razie czego zastosujesz jakąś podkładkę ale nie sądzę by było to potrzebne. Na pewno tvf4 nie jest kompatybilny z zasilaniami od wismeca. Tzn. jest ale będzie spora przerwa między parownikiem a zasilaniem.
By barteq18
#1791070
Tak, właśnie w wismecu po wkreceniu atomizera od smoka padł konektor. Ok, czyli sprawa sie klaruje. Muslałem też o Ammicie single Coil, ale to chyba obecnie ciężko dostać u nas....
Awatar użytkownika
By dzerwis
#1791099
U mnie na Primo Mini siedzi Kajtek V5 i nie narzekam na żadne zacięcia ani problemy z zakręcaniem/odkręcaniem. Nie trzeba żadnej podkładki a wszystko wygląda całkiem nieźle choć dla niektórych całość może wydawać się zbyt wysoka :D
By barteq18
#1791203
Dziś ogladałem jeszcze tvf8 baby, całkiem spoko tylko ms 24,5 średnicy i chyba będzie wystawał z mini
Awatar użytkownika
By jackas50
#1791205
Obrazek
..chyba by jednak nie wystawał *COOL*
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.