EPF
By mariusz777
#1787442
Zamówiony czerwony,cena 85€ jeszcze nie tragiczna. Może ktoś już go ma i coś więcej o nim mógłby napisać.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
By FlashGordon
#1789600
Podłączam się do pytania.
Zastanawiam się nad tym modem, bo chyba w normalnej cenie na rynku nic lepszego nie znajdę.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1789666
Chyba i do mnie zawita


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By FlashGordon
#1790862
Od kilku dni mnie męczy, siedzi w koszyku, ale zastanawiam się czy jest sens.
4bańki, ale kusi, wygląd, wykonanie, elektronika no klasa sama w sobie, tylko męczy mnie jedno, czy faktycznie dodatek c poprawia komfort, bo w tej cenie to się wyrwie dobre dna 75 na 2 aku.
Awatar użytkownika
By RSgrafik
#1790949
Fakt, jest już dostępny ale niepokoi mnie jakość wykonania, zwłaszcza dolnego okucia od zakrętki - wskazywali to recenzenci. Wkładanie i wyciąganie z kieszeni - ostrych krawędzi nie powinno tam być wcale - to jakaś projektowa wtopa. Poza tym wygląd jest przyjemny i gabarytowo jest wymiarów Vesty (jedynie grubszy) co bardzo mi odpowiada. Elektronika mnie nie kusi ale za to przygnębia fakt, że jeden 26650 nie wytrzyma 2 dób tak jak 2*18650. Myślę czy nie lepszy Therion...
By FlashGordon
#1793436
Mam go, za krótko używam, żeby podzielić się konkretami, na razie same pozytywne wrażenia.
Jest lekki, bardzo lekki, super kształt a w ręce leży świetnie, choć dla mnie mógłby być nieco większy.
Konnektor, jest potężny, przykręcany, wreszcie coś co nie wyskoczy mi bez powodu.

Samo wapowanie, wielkich różnic między nim a YIHI nie ma, aczkolwiek zdaje mi się, że tutaj jest stabilniej, być może przez jakość połączeń.
By FlashGordon
#1793484
Wziąłem czarnego z FT.
Tym kapslem bym się nie przejmował, z zew. nie ma żadnych ostrych krawędzi można językiem jeździć, gwinty faktycznie są ostre i ciężko trafić za pierwszym razem przy dokręcaniu, żeby dobrze złapać, ale dla mnie to pierdoła.
Po moich przygodach z konnektorami, najważniejszy dla mnie jest ten konnektor, a tutaj jest naprawdę super, wygląda potężnie i jest wreszcie dokręcany. Do czego to doszło, że żeby dostać śrubki zamiast wcisku trzeba dać 4 stówki ;D
Jeszcze można się przyczepić do tego, że przyciski latają, ale to dla mnie również pierdoła, bo na trwałość nie wpływa. Poza tym mam nadzieję, że reszta jest solidna i przede wszystkim ta elektronika. Ficzery mnie nie interesują, ale wapuje się bardzo powtarzalnie, coraz bardziej odnoszę wrażenie, że P4Y marnuje elektronikę YIHI przez stosowanie gów.. połączeń, lutów, przewodów, konektorów, co przekłada się na błędne odczyty rezystancji.

Zobaczę jak dalej będzie się sprawował.
Jutro wracam z wycieczki z ammitem 25, mam nadzieję, że się zaprzyjaźnią ;)
By darek11
#1793817
Można się tą zabawką naprawdę cieszyć. Pomijając wykonanie ( moim zdaniem bez zastrzeżeń) to Theme designer i możliwość zmian w praktycznie każdym aspekcie wyświetlacza, daje mnóstwo frajdy. Mnie bardzo "urzekł" Red Ferrari - lakier kosmiczny :zakrecony Poza tym to nadal niezawodne DNA 75 w nowej szacie graficznej. :drinkb Za ok. tydzień takowego będę miał do odstąpienia z powodu nie zrealizowania zamówienia. :beer:
By FlashGordon
#1793818
Jeden problem zlokalizowałem, 75c ma problem z pomiarem temperatury zew. "room temp", zawyża ją, powodując zaniżony odczyt rezystancji, na forum evolva pisali, że nowy service pack będzie zawierał poprawkę.
By FlashGordon
#1796558
sikor370 pisze:
FlashGordon pisze:Kończę z tym, po tym jak zapalił mi się Hcigar VT75c w łapach (świeżutki Basen 4500 z FT)


Jak to zapalił się?


Normalnie, doszły mi Baseny 4500mAh z FT. Szczęśliwy, wsadziłem do nowiutkiego moda ogniwo, dokręciłem kapsel usłyszałem trzask, nagle zaczął się wydobywać dym, nie zdążyłem odkręcić kapsla bo się cholernik zablokował, rzuciłem na podłogę.
Straty:
parkiet przyjarany
dywan przyjarany
mod spalony

Ogniwa wywaliłem od razu. Ale podejrzewam, że to nie ich wina. Oglądałem recki VT75c, na forum Evolv też o tym pisali, że dolny kapsel się grzeje, czy wew. kanału na baterię topi izolacja wokół pina plusowego. Coś HCigar skopał. Za szybko chcieli wydać urządzenie z 75c. Podejrzewam, że Dual już będzie dopracowany podobnie jak Lost Vape Therion Paranormal, ale jeśli mam znów płacić 400-500zł i poużywać 2 tyg. do 2 msc. bo akurat coś, to ja dziękuję za taką zabawę tym bardziej, że nikotynowcem raczej nie jestem.
Nie chciało mi się tutaj kolejnej g. burzy wywoływać dlatego nic nie pisałem, ale jak jesteś ciekaw ;)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1796559
No to pięknie...

I weź teraz kogoś zapewniaj, że nic nie wydupcy.... :)
By FlashGordon
#1796560
Zastawiam się czy nie wyskrobać maila do Hcigar w tej sprawie.
Równie dobrze mogło mi mordę przypalić, albo wybuchnąć w kieszeni.
Awatar użytkownika
By RSgrafik
#1796562
Bardzo dobrze, że o tym piszesz - im więcej opinii tym bardziej świadomą decyzje podejmują przyszli użytkownicy urządzenia. Moim zdaniem powinieneś napisać do nich o zwrot kasy albo przynajmniej nowego moda.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1796568
Całe szczęście, że Tobie nic się nie stało.
Maila oczywiście napisz, pomyśl też czy nie skrobnąć coś o tym na reddicie.
By FlashGordon
#1796569
Robiąc zakupy w Chinach w zasadzie godzę się na to, że nici z gwarancji, ale namówiliście mnie. Na razie napisałem maila do HCIGAR.

W sumie to dobrze, że się tak stało bo przynajmniej wku. mnie tak mocno, że z automatu rzuciłem wapowanie, ale na sam koniec upomnę się o swoje jeszcze :)
Awatar użytkownika
By paulrat
#1796782
FlashGordon pisze:
sikor370 pisze:
FlashGordon pisze:Kończę z tym, po tym jak zapalił mi się Hcigar VT75c w łapach (świeżutki Basen 4500 z FT)


Jak to zapalił się?


Normalnie, doszły mi Baseny 4500mAh z FT. Szczęśliwy, wsadziłem do nowiutkiego moda ogniwo, dokręciłem kapsel usłyszałem trzask, nagle zaczął się wydobywać dym, nie zdążyłem odkręcić kapsla bo się cholernik zablokował, rzuciłem na podłogę.
Straty:
parkiet przyjarany
dywan przyjarany
mod spalony

Ogniwa wywaliłem od razu. Ale podejrzewam, że to nie ich wina. Oglądałem recki VT75c, na forum Evolv też o tym pisali, że dolny kapsel się grzeje, czy wew. kanału na baterię topi izolacja wokół pina plusowego. Coś HCigar skopał. Za szybko chcieli wydać urządzenie z 75c. Podejrzewam, że Dual już będzie dopracowany podobnie jak Lost Vape Therion Paranormal, ale jeśli mam znów płacić 400-500zł i poużywać 2 tyg. do 2 msc. bo akurat coś, to ja dziękuję za taką zabawę tym bardziej, że nikotynowcem raczej nie jestem.
Nie chciało mi się tutaj kolejnej g. burzy wywoływać dlatego nic nie pisałem, ale jak jesteś ciekaw ;)


W moim stało się to samo. Tylko że udało m się odkręcić kapsel jak się gorący robił , zdążyło przysmażyć tylko koszulkę od akumulatorka.
Zauważyłem że problem pojawił się przy akumulatorach 26650 które kupiłem po otrzymaniu moda, póki używałem na 18650 było wszystko w porządku. Rozebrałem moda i z pobieżnych oględzin nic nie znalazłem co by mogło robić zwarcie. dopiero po kilkukrotnych próbach doszedłem do wniosku , że pin plusowy w bateriach 26650 jest szerszy od 18650 i robi zwarcie do obudowy. Dlatego że HCigar poskąpił na porządnej izolacji w części gdzie dochodzi bateria od strony plusowego pinu. Pin plusowy w modzie podczas dokręcania akumulatora chowa się (docisk na sprężynie ) co powoduje że pin plusowy akumulatora dotyka obudowy przy pinie . Poradziłem sobie z tym problemem w ten sposób że dołożyłem krążek plastiku z otworem na środku wielkości tylko pina plusowego w modzie. Po tym zabiegu nie mam z modem żadnego problemu. Przepraszam że się tak rozpisałem ale chciałem jakoś obrazowo opisać co było przyczyną w moim Vt75C .
Nie pisałem o tym wcześniej myślałem że tylko ja mam takie szczęście do zasilań po tym jak mi padł Vt75 nano po 3 tygodniach używania i to sporadycznie.
By FlashGordon
#1796783
Ja nie rozkręcałem, wierzyłem, że HCigar to już wyższa półka, zresztą rozkręcać i kleić to sobie mogłem pajonierforju, buląc już 2x więcej miałem nadzieję na to, że trzymam w ręce sprzęt dwie klasy wyżej, a wyszło jak zawsze i dzięki temu zerwałem z nałogiem. Tak jak pisałem. Nie chodziło o nikotynę, wciąż oglądam recenzje haha
Awatar użytkownika
By sikor370
#1796784
FlashGordon pisze: Nie chodziło o nikotynę, wciąż oglądam recenzje haha


I co Ty teraz będziesz robił? :P
Awatar użytkownika
By paulrat
#1796788
FlashGordon pisze:Ja nie rozkręcałem, wierzyłem, że HCigar to już wyższa półka, zresztą rozkręcać i kleić to sobie mogłem pajonierforju, buląc już 2x więcej miałem nadzieję na to, że trzymam w ręce sprzęt dwie klasy wyżej, a wyszło jak zawsze i dzięki temu zerwałem z nałogiem. Tak jak pisałem. Nie chodziło o nikotynę, wciąż oglądam recenzje haha


W razie czego mam jeszcze tego co razem zamawialiśmy nie używany na wszelki wypadek, dołożę krążek z plastiku i będzie ok.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2017, 12:21 przez paulrat, łącznie zmieniany 1 raz.
By FlashGordon
#1796789
paulrat pisze:
FlashGordon pisze:Ja nie rozkręcałem, wierzyłem, że HCigar to już wyższa półka, zresztą rozkręcać i kleić to sobie mogłem pajonierforju, buląc już 2x więcej miałem nadzieję na to, że trzymam w ręce sprzęt dwie klasy wyżej, a wyszło jak zawsze i dzięki temu zerwałem z nałogiem. Tak jak pisałem. Nie chodziło o nikotynę, wciąż oglądam recenzje haha


W razie czego mam jeszcze tego co razem zamawialiśmy nie używany na wszelki wypadek, dołożę krążek z plastiku i będzie ok.


Pogrubioną czcionką to napisz, żeby wszyscy widzieli. Swoją droga też bym może zdążył odkręcić kapsel, gdyby nie to, że się cholernik zaciął i nie mogłem go ruszyć, a jak zaczął puszczać, to i jak musiałem moda wypuścić.

sikor370 pisze:
FlashGordon pisze: Nie chodziło o nikotynę, wciąż oglądam recenzje haha


I co Ty teraz będziesz robił? :P


Znajdę inną zajawkę, oby nie droższą :D


Dostałem odp. Chłop się przejął okrutnie, pewnie o wizerunek firmy bardziej niż o mnie :D, no ale wrażenie dobre zostawił dopytując się o straty, uszkodzenia ciała itd.
Napisał, że wyśle nowe urządzenie dhlem, problemu już ma nie być, że zleci kolejne kontrole, testy na liniach itd. Dosyć wylewna odp.

Tylko po co mi nowy mod teraz :D
Poleci na bazar, za tyle za ile kupiłem poprzedniego. Z tym, że w tym ma nie być problemu. Także w przyszłym tyg. Jakby ktoś chciał nówkę vt75c pisać pmy.
By krzyzak-z
#1796997
trochę dziwne z tą izolacją. Mój ma przy pinie plusowym baterii pełną izolację. Wystaje tylko pin plusowy. Nie ma możliwości żeby coś mogło zrobić zwarcie w części plusowej. Jeśli jest gdzieś problem to raczej nie tam
By FlashGordon
#1796998
krzyzak-z pisze:trochę dziwne z tą izolacją. Mój ma przy pinie plusowym baterii pełną izolację. Wystaje tylko pin plusowy. Nie ma możliwości żeby coś mogło zrobić zwarcie w części plusowej. Jeśli jest gdzieś problem to raczej nie tam


To znaczy, że masz poprawioną wersję.
Czyli powinno być już ok.
By darek11
#1797000
krzyzak-z pisze:trochę dziwne z tą izolacją. Mój ma przy pinie plusowym baterii pełną izolację. Wystaje tylko pin plusowy. Nie ma możliwości żeby coś mogło zrobić zwarcie w części plusowej. Jeśli jest gdzieś problem to raczej nie tam

Dokładnie tak jest, przy czym to nie kwestia poprawek tylko niestety niedoróbek w linii produkcyjnej. Widziałem boxa, który nie posiadał tej okrągłej zaślepki izolującej, bo pewnie ktoś na taśmie produkcyjnej zapomniał ją wkleić :palm i wtedy ....Houston, we have a problem..... zwarcie na całego :( Cóż wychodzę z założenia, że ograniczone zaufanie zwłaszcza do masowych wyrobów CHRL jest konieczne.
Awatar użytkownika
By dywersant
#1797052
FlashGordon pisze:Robiąc zakupy w Chinach w zasadzie godzę się na to, że nici z gwarancji, ale namówiliście mnie. Na razie napisałem maila do HCIGAR.

W sumie to dobrze, że się tak stało bo przynajmniej wku. mnie tak mocno, że z automatu rzuciłem wapowanie, ale na sam koniec upomnę się o swoje jeszcze :)

Jeśli brałeś z Ft to powinni wymienić na nowe. Akurat oni mają dobrą obsługę posprzedażową.
By FlashGordon
#1797056
dywersant pisze:
FlashGordon pisze:Robiąc zakupy w Chinach w zasadzie godzę się na to, że nici z gwarancji, ale namówiliście mnie. Na razie napisałem maila do HCIGAR.

W sumie to dobrze, że się tak stało bo przynajmniej wku. mnie tak mocno, że z automatu rzuciłem wapowanie, ale na sam koniec upomnę się o swoje jeszcze :)

Jeśli brałeś z Ft to powinni wymienić na nowe. Akurat oni mają dobrą obsługę posprzedażową.


Napisałem do nich, ale ciężko się z nimi gada, odpisują co dwa dni pod koniec zmiany, po wymianie zdań wołają o zdjęcia, które wysłałem im tydzień wcześniej, dopytują się 7x o baterie etc. Jeśli chodziło o jakieś pierdółki za kilkanaście $ to sprawa była szybko załatwiania.
Kij z nimi, HCigar nadał właśnie via DHL nowy sprzęt, także w środę/czwartek ląduje na bazarze :D
By FlashGordon
#1797061
A tam reklamę, tu i tak mało kto zagląda. Chcę się wyzbyć tego całego sprzętu najszybciej.
Okazało się, że pakowałem kasę, czas i energię na coś co nie było mi potrzebne :)
Mam pół szafy puste, łapy nie kleją się od lq, na biurku porządek, a jak wychodzę na zew. to nie myślę o tym, żeby zabrać ze sobą 2 mody 2 parowniki, zapasowe aku i ze 3 smaki lq. Kieszenie puste. Za daleko się z zagalopowałem.
Zazdroszczę tym, co jadą z satysfakcją na 2 baniakach dziennie.

Najśmieszniejsze jest to, że mimo iż wkręcam się teraz w coś innego, nadal marnuję czas na oglądanie recenzji. Wciąż mam chrapkę na sx mini g class i wciąż bym pozbawił się tymi ostatnimi nowościami z atomizerów, a do samego wapowanie w ogóle nie ciągnie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1797073
FlashGordon pisze:Okazało się, że pakowałem kasę, czas i energię na coś co nie było mi potrzebne :)
Mam pół szafy puste, łapy nie kleją się od lq, na biurku porządek, a jak wychodzę na zew. to nie myślę o tym, żeby zabrać ze sobą 2 mody 2 parowniki, zapasowe aku i ze 3 smaki lq. Kieszenie puste. Za daleko się z zagalopowałem.
Zazdroszczę tym, co jadą z satysfakcją na 2 baniakach dziennie.


O to, to, to... święte słowa, które powinny złotymi literkami zostać zapisane na samej górze FQ.
By FlashGordon
#1798826
Eilchner pisze:https://imgur.com/a/aK2q0
Oficjalnie oświadczenie HCigar w tej sprawie.


Czyli tak naprawili problem :D

No nic, w każdym razie dbają o wizerunek i jak komuś się sfajczy to wyślą nową sztukę.
Awatar użytkownika
By dywersant
#1798836
Eilchner pisze:https://imgur.com/a/aK2q0
Oficjalnie oświadczenie HCigar w tej sprawie.

Moim zdaniem strzelili sobie w stopę nie robiąc boxa w wersji na baterie 20700. 26650 nie jest dobrym wyborem, bo na rynku brakuje porządnych ogniw. Te rewrapy, które są to loteria.
Trzeba się rozwijać, a nie zwijać.
By Krasnal45
#1798837
20700 nie są jeszcze zbyt powszechne na rynku i nie wiadomo czy, jak i kiedy się rozpowszechnią, a dla wersji 26650 jest alternatywa w postaci tulei na 18650.
By FlashGordon
#1798840
Eilchner pisze:Z ciekawości- dasz radę sprawdzić czy poprawili izolację pina + jak dostaniesz swoją?


Moja sztuka już dawno temu poszła, od razu po tym jak ją dostałem sprzedałem, nawet jej nie dotykałem, nowy nabywca nie narzeka więc chyba jest ok.
Swoją droga właśnie na forum evolv zauważyłem, że ktoś wrzucił jakiś czas temu fotki spalonego Hcigara, wygląda dokładnie jak mój, tylko gość jeszcze palucha sobie opalił.
Awatar użytkownika
By Dareksa
#1798841
Przez te wszystkie historie wolałem zmienić swoje zamówienie na Lost Vape Paranormal.
VT75C mi się bardzo podoba, ale jakoś nie mam ochoty ryzykować opalania paluchów.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1799104
Kto uzywa akusy ijoy to nie powinno byc problemu bo maja plaski pin plusowy.
mam te akusy ale nie sprawdze bo moj box jest schowany i mam dostac ta bombe na urodziny za 2 tyg. :wink:
Obrazek

pzdr
rolnik
By FlashGordon
#1799105
Dostałem na maila info, że mają mi wysłać jeszcze jakieś akcesorium, dzięki któremu każda 26650 będzie bezpieczna i ponoć mają dołączać od teraz do każdej sztuki takie coś. Pewnie jakiś izolator, zobaczę co to, najwyżej pójdzie za 2 piwa o ile będzie więcej warte niż dowóz :)
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1803515
Witam,
gdzies na yutobe widzialem, ze gostek zmienil w ustawieniach "postepowanie" watow z 0,1 na 1,0 czy wie moze ktos gdzie evtl. na escribe to przestawic/ustawic?

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By VeJeK
#1830623
Odgrzeje kotleta
Kupiłem właśnie tego boxa po okazyjnej cenie kolor piękny bo czerwony
O problemach z boxem oczywiście dowiedziałem się jak dostałem boxa
Pytanie moje brzmi ,jak odróżnić wersje 1 od poprawionej wersji 2 ?
Następnie ,jak sprawdzić na stronie hcigar kod który znajduje się na opakowaniu ,jest już odsłonięty przez poprzedniego właściciela , jak wpisuje kody dwa które mi się tutaj znajdują
to żaden komunikat mi się nie wyświetla
Czy jest możliwość ewentualnie sprawdzenia daty produkcji lub coś w tym stylu żeby określić czy jest to poprawiona wersja czy nie ?
Wstawię kilka zdjęć boxa jak i akumulatora (nie wiem czy dobry jest) ,może mi ktoś z was pomoże :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By VeJeK
#1830972
Czyli jak moja przejściówka nie ma tej "podkładki" na górze to znaczy że wersja pierwsza i lepiej ja oddać?
Awatar użytkownika
By VeJeK
#1830978
No dobrze jak zwał tak zwał, czyli ja mam wersję pierwsza, a teraz pytanie czy używać na jakiś akumulatorach które są bezpieczne, czy lepiej nie używać w ogóle?
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.