EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By LogerM
#1789975
OK, padł pomysł grup roboczych. Nie da się wszystkiego ogarnąć w 2-3 osoby więc poszukiwani chętni. Na pierwszy strzał 5 osób do najtrudniejszego z zadań: Opracowanie listy publikacji na temat wpływu EIN na zdrowie. Korzystamy z Blogu SCh, blogu Cliva Batesa, forów (nie tylko trawnika), itd. Przypominam tutaj o publikacji bodajże francuzów, którzy zebrali już kiedyś wiele badań w jeden obszerny plik. Potrzebujemy WSZYSTKIEGO*. Tylko osoby które znają już temat i to dobrze, nie ma czasu aby tłumaczyć komuś wszystkich zależności. Mile widziany angielski na poziomie pozwalającym przynajmniej wyciągnąć sendo z czytanego tekstu. Tylko chętni, praca mordercza dead line na 1 lipca. Chętni wpisują się w wątek, dalsza korespondencja na PW. Kolejne grupy robocze wkrótce, jeżeli więc chcesz pomóc ale nie czujesz się najlepiej w temacie poczekaj na kolejne.

* nie wiem co oznacza "wszystko", gdybym wiedział nie potrzebowalibyśmy pomocy - pościągał bym to sobie po prostu z sieci. Jeśli ktoś natknie się na wzmiankę o starożytnym pergaminie na temat EIN którego jedyna kopia przechowywana jest w klasztorze z Etiopii to niestety trzeba wskoczyć w samolot, a następnie podstępem lub przemocą wykraść pergamin i go dostarczyć.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1790139
Naprawdę ludzie? Znowu powtórka z rozrywki? Ci sami ludzie zgłaszają się z chęcią pomocy?
Awatar użytkownika
By LogerM
#1790208
To jest raport PHE jeden z ważniejszych dla nas dokumentów gdyż stworzony został na zlecenie agencji rządowej. Jedyny zresztą taki raport w Europie. Podważanie jego zasadności jest w zasadzie podważaniem kompetencji brytyjskiego Ministerstwa Zdrowia.
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1790316
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.