EPF
By JasnY9546
#1789394
Z przykrością informuję, że najprawdopodobniej na wersji 1.5.0 zakończyło się wsparcie vortexa :( nic nowego nie pokazuje się od dłuższego czasu, nawet żadne bety
Awatar użytkownika
By Waldip
#1789430
Z tego, co pisze Vortex na forum nie wynika, żeby miał całkowicie odpuścić temat Sigelei 213.
Myślę, że raczej "doszedł do ściany" - z tego chipa nic już więcej nie da się wyciągnąć. Błędy zgłaszane przez użytkowników zostały poprawione, stąd wersja 1.5.0 jest niejako wersją finalną...
Chociaż z tymi błędami nie do końca chyba jest tak idealnie; znalazłem jeden, i to dość poważny...
Otóż jeżeli pozostawimy boxa w stanie uśpienia na dłuższy czas (kilka dni), box potrafi zjechać poniżej ustawionego granicznego napięcia akumulatorów (u mnie 2,7 V) - i ani się nie wyłączy, ani tego nie komunikuje.
Dzięki temu o mało nie straciłem akusów - na jednego z nich ładowarka zareagowała dopiero za trzecim razem, wskazując napięcie 2,2 V...
Muszę chyba jakoś zwrócić na to uwagę Vortexa. :D
By spidy
#1789465
Waldip pisze:Z tego, co pisze Vortex na forum nie wynika, żeby miał całkowicie odpuścić temat Sigelei 213.
Myślę, że raczej "doszedł do ściany" - z tego chipa nic już więcej nie da się wyciągnąć. Błędy zgłaszane przez użytkowników zostały poprawione, stąd wersja 1.5.0 jest niejako wersją finalną...
Chociaż z tymi błędami nie do końca chyba jest tak idealnie; znalazłem jeden, i to dość poważny...
Otóż jeżeli pozostawimy boxa w stanie uśpienia na dłuższy czas (kilka dni), box potrafi zjechać poniżej ustawionego granicznego napięcia akumulatorów (u mnie 2,7 V) - i ani się nie wyłączy, ani tego nie komunikuje.
Dzięki temu o mało nie straciłem akusów - na jednego z nich ładowarka zareagowała dopiero za trzecim razem, wskazując napięcie 2,2 V...
Muszę chyba jakoś zwrócić na to uwagę Vortexa. :D


Czy możesz coś więcej napisać na ten temat np. jakie akusy i mniej więcej ile to było dni ,bo u mnie nieraz box stoi nie używany z akusami a szkoda żeby je szlak trafił.A napisać jak najbardziej musisz bo to dość poważny błąd.
Awatar użytkownika
By Waldip
#1789468
O ile dobrze pamiętam, były to Samsungi 25R.
Oczywiście nie zostawiłem ich w pełni naładowanych, były przez chwilę używane... A box był nieużywany chyba 3 lub 4 dni.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.