EPF
By spidy
Dziękujemy na informacje,i cierpliwie czekamy czego i Tobie życzymy.
A tokarza wyślemy na wczasy do Korei tej gorszej oczywiście :wink:
Awatar użytkownika
By BadBoy
Spokojnie Olku, przeżyjemy :-D, tak jak i ty nie mamy wpływu na złośliwość życzy martwych ;-). Pozdrawiam Bogdan

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sohers
Hello,
mam nowych wieści lepsze niż ostatnimi czasy, a mianowicie że gdzies na wtorek ma być do odbioru wszystko,
mam tylko nadzieję że wszystko będzie cacy :zakrecony
Wiec zostanie znakowanie co zajmie z wysyłkami z dwa tygodnie, ale to już będzie czas w oczekiwaniu mniej napiętym :D
Zatem jak tylko będę miał rurki w rece wrzucę foteczki :)
pozdrowionka :piwo
Awatar użytkownika
By sohers
Wczoraj nie zdążyłem pojechać to pojechałem dzisiaj po nasze rurki i co? i się zaś zdziwiłem,
sprawdzam a tu się parownik nie wkręca *BOJE SIE*
po oględzinach okazało się że jest inny gwint, to znaczy też M7 ale o innym skoku, normalnie ręce mi opadły :o
gość się tłumaczy że miał naszykowany M7 na inną robotę i zamiast wziąć z szuflady właściwy gwintownik złapał ten co leżał na stole i po gwintował głowice *SHOCK*
normalnie nie wiem co mam powiedzieć mam tak serdecznie dość tego gościa :evil:
a wy pewnie mnie i czekania :oops:
W każdym razie stanęło na tym że do końca tygodnia ma wykonać nowe głowice, wiem pewnie mnie zlinczujecie w końcu za to wszystko :shock:
Ale najlepiej jak już będą rurki gotowe :zakrecony :D
Pozdrawiam jak tylko pojawią się nowe informacje dam znać :beer:
Awatar użytkownika
By suvv
Nikt Ciebie Olku nie zlinczuje bo przecież to nie Twoja wina... błąd gościa i tyle, każdemu może się zdarzyć. Poza tym poszedłeś Nam na rękę ze zrobieniem moda - a wcale nie musiałeś :wink: i grzecznie czekamy (tak, wiem, że niektórzy bardziej czekają :beer: )... Natomiast przeczuwam, że będziemy zadowoleni :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
sohers pisze:Wczoraj nie zdążyłem pojechać to pojechałem dzisiaj po nasze rurki i co? i się zaś zdziwiłem,
sprawdzam a tu się parownik nie wkręca *BOJE SIE*
po oględzinach okazało się że jest inny gwint, to znaczy też M7 ale o innym skoku, normalnie ręce mi opadły :o
gość się tłumaczy że miał naszykowany M7 na inną robotę i zamiast wziąć z szuflady właściwy gwintownik złapał ten co leżał na stole i po gwintował głowice *SHOCK*
normalnie nie wiem co mam powiedzieć mam tak serdecznie dość tego gościa :evil:
a wy pewnie mnie i czekania :oops:
W każdym razie stanęło na tym że do końca tygodnia ma wykonać nowe głowice, wiem pewnie mnie zlinczujecie w końcu za to wszystko :shock:
Ale najlepiej jak już będą rurki gotowe :zakrecony :D
Pozdrawiam jak tylko pojawią się nowe informacje dam znać :beer:

Mam wrażenie, że do tej pory cała akcja jest najbardziej stresująca dla Ciebie :)
Tak już jest, jak się pracuje z ludźmi, jak sam robisz, to wiesz mniej więcej co może pójść nie tak, a jak liczysz na kogoś, to nigdy nie wiesz co się może spierwiastkować...
Uszy do góry!
Awatar użytkownika
By sohers
Więc nie dojechałem dzisiaj, po prostu coś mi ważnego wypadło i jadę z ran jutro, około 9-tej będę na miejscu więc jak wrócę dam info co i jak *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By sohers
Siemka,
więc całość odebrana, zostało po satynować i leci wszystko do grawera, mam nadzieję że już nic się nie wydarzy więc przewiduję do dwóch tygodni na powrót do mnie i potem wysyłka do każdego z was :)

pozdrawiam :piwo

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By puzii76
Noooo wygląda imponującą, już y się chciało pomacać ...
A tak zupełnie żartem, to pewnie laser się spali już jutro :D :D :D
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
Haha, nawet tak nie żartujmy, starczy już przygód :) ale wygląda zacnie! Nie mogę się doczekać :)
Awatar użytkownika
By e_sat
hopeisgone nie potrafisz wyczytać treści postów

sohers napisał 02/06/17
[ ... ] Siemka,
więc całość odebrana, zostało po satynować i leci wszystko do grawera, mam nadzieję że już nic się nie wydarzy więc przewiduję do dwóch tygodni na powrót do mnie i potem wysyłka do każdego z was :) [ ... ]
Awatar użytkownika
By suvv
Halo...spokojnie...jeszcze nie minął czas określony przez Aleksandra... ;)

Ja naprawde wiem, ze cisnienie jest ale te pare chwil nas już nie zbawi i poczekajmy spokojnie na post modera :beer:
Awatar użytkownika
By mordek
@suvv : Chłopaków w gaciach uwiera, rurki potrzebują, nie dziw się, że tak dopytują :roll: :lol:.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Oddajcie głos, to nic nie kosztuje :)

Akcja jest taka, żebyście wbili na stronkę http://[…]

Kolejny krok po AIO

Witajcie, Potrzebuje Waszego wsparcia na bazie Wa[…]

IJust2 - Opinie

Witam Nie ma jeszcze chyba tematu o tym zestawie a[…]