EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1779478
Witam,

chciałem zadać pytanie w "szybkie pytania" no ale nie mogę.. :)

Więc pozwolę tutaj.

W trakcie mojej poprzedniej przygody w epapierosami zakupiłem płyn trendy 0.6 ice mint. No ale jakoś tak wyszło że efajek poszedł w odstawkę. Od tamtego czasu ( hm z rok?) liquid podróżował zemną w samochodzie( w schowku).. Szczelnie zamknięty( ale już używany), jego data ważności to 31.05.17 więc hipotetycznie powinien być ok ale.. przejeździł zemną zimę, lato. I tak się zastanawiam czy będzie z nim wszystko okej czy lepiej wyrzucić ? Kolor jasny, prawie przezroczysty, plyn klarowny, aromat intensywny

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By e_sat
#1779483
Jedno można stwierdzić, na pewno płyn jest dobrze wymieszany podróżując tyle czasu w schowku :D
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1779485
Jednak... w lecie w nagrzanym samochodzie temperatury bywają bardzo wysokie. :roll:
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1779487
Hehe to sie zgadza, zastanawiały mnie zmiany temperatur, przemarzanie zimą mocne podgrzewanie latem, no ale wleje jak tylko poczuje cos co będzie podejrzane wyrzuce :)

Zeszło mi około 1ml, smak dobry, dziwnych smaków, zachowań płynu nie zauważyłem, nie gryzie, chyba wszystko ok :)
Awatar użytkownika
By bofh
#1779523
@niron OT Przez jakiś czas masz możliwość edycji posta, a moderatorzy naprawdę nie czytają wszystkiego ;)

Edit: A właśnie, bym zapomniał - ja bym to na wszelki wypadek zutylizował, dżemik jakby tam poleżał tyle czasu to byś go zjadł? :D
Awatar użytkownika
By bofh
#1779530
Nie musisz mi wyjaśniać, ale pamiętaj, żeby w razie czego lekarzowi w miarę dokładnie opisać problem :mrgreen: (co za maniera z tym xd :palm2 dorosły chłop, a pisze jak gimby na fejsie ;) )
By Hortstik
#1779532
Takie tam male zboczenie. Emotikony to też w większości nawyk od czasów gimbazjalnych i jak widzisz praktycznie każdy ich używa, wiec luuuz bluuuus

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bofh
#1779534
@Hortstik OT Tu na forum xd itp. mają bardzo negatywny wydźwięk przez nadużywających je notorycznie nielatów :lol: Za to mamy całkiem sporo własnych emotek, fajne są i co najważniejsze są czytelne nawet dla userów w wieku emerytalnym :idea:
By Hortstik
#1779538
Dobrze, wybacz. Wiecej interpunkcyji mniej ixdeków wiecej emotek

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.