EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Pesio
#1774337
Sebastian95 pisze:http://www105.zippyshare.com/v/NWSAqdV1/file.html Wstaje ranę patrzę a tu takie Paski na ekranie nie spadł i same sie zrobiły takie paski da sie coś z tym zrobić ?



Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By erbis
#1774340
Jeżeli mod jest na gwarancji to reklamuj. Jeżeli nie - musisz nauczyć się z tym żyć.
Awatar użytkownika
By miblah
#1774341
Coś nie tak z elektroniką. Może się zalał w środku. Polecam (w końcu coś co można swobodnie polecić :mrgreen: ) kąpiel płytki w izopropanolu.
By Sebastian95
#1774349
No wlasnie sie nie zalał wieczorem o godzinie 21 odłożyłem go kładąc sie spac wstaje rano godzin 8 a tu jakie paseczki :/
Awatar użytkownika
By miblah
#1774364
Zalewanie elektroniki w EIN to często proces postępujący wolno...

by Tapatalk.
By Alinobot
#1782215
Pesio pisze:
Sebastian95 pisze:http://www105.zippyshare.com/v/NWSAqdV1/file.html Wstaje ranę patrzę a tu takie Paski na ekranie nie spadł i same sie zrobiły takie paski da sie coś z tym zrobić ?



Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Wismec 2/3 posiadają wadę fabryczną w postaci nie włączających się ekranów. Wada ta wystąpiła u mnie po miesiącu od kupienia, problemem są zimne luty na wyswietlaczu. Z tego co się dopytałem to najbardziej narażona grupa użytkowników to Ci, którzy wapują na 2 bateriach i oryginalnym sofcie. Polecam 3 batetie i soft myvevic

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Goldi
#1782216
To teraz napisz w jaki sposób zmiana softu i wapowanie na trzech batkach eliminuje zimne luty na wyświetlaczu. :)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1782227
Może się rozgrzewają bardziej od trzech baterii i lutują te zimne luty na nowo

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
#1782237
@Alinobot
:palm2
By Alinobot
#1782244
Goldi pisze:To teraz napisz w jaki sposób zmiana softu i wapowanie na trzech batkach eliminuje zimne luty na wyświetlaczu. :)

Dokładnie tak jak napusał @Pesio, nie rozgrzewają tak elektroniki.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.