EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By kandziak
#1769341
Witam mam baze 50/50 18mg chcialbym uzyskac okolo 13mg z czym moge taka baze rozcienczyc ? z woda da rade ? czy nie wchodzi to w gre ?
By ulthart
#1769350
Wszystko dostaniesz na alledrogo i każdym lepszym punkcie w mieście. Ewentualnie czytaj dokładniej forum
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1769353
Kup baze 0mg.50/50 przelicz na forumowym kalkulatorze,dolej do tej 18mg.odpowiednią ilość,zamieszaj,pomerdaj i :cygaro:
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1769364
Naucz się przeliczać i przelicz sobie stężenie nikotyny w posiadanym płynie i w robionymi. To nie jest nie wiadomo jaka matematyka.
Przypuśćmy, że masz kaprys zrobić 100 ml płynu. Stężenie 13 mg/ml sugeruje, że w 100 ml płynu ma się znajdować 13mg*100 ml=1300 mg. Teraz temat zaczyna się komplikować, więc proszę o koncentrację.
Musisz wlać do naczynia tyle mililitrów bazy 18 mg/ml, żeby całej nikotyny było 1300 mg.
Wykonujesz działanie 1300(mg)/18 (mg/ml)=72,22 ml i
Wlewasz do tego naczynia 72,22 ml bazy o stężeniu 18 mg/ml i dolewasz do niej 17,78 ml takiej samej bazy o stężeniu nikotyny 0 mg/ml. Możesz ewentualnie zaokrąglić to do 72 ml i 18 ml. Policz sobie ile wyjdzie stężenie po zaokrągleniu. Na samodzielne mieszanie nikotyny, glikolu z gliceryną chyba nie jesteś jeszcze gotów.

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By miblah
#1769426
Kormiro pisze:Naucz się przeliczać i przelicz sobie stężenie nikotyny w posiadanym płynie i w robionymi. To nie jest nie wiadomo jaka matematyka. (...)


Za moich szkolnych czasów, każde zadanie na "chemii" wymagało wyliczenia proporcji. W xxi wieku się już tego nie wbija do głów?! Wtf

by Tapatalk.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.