EPF
Awatar użytkownika
By yetisize
Określiłeś termin dokładnie:

suvv pisze:Witaj,

[...] (przypominam, że deadline to 28.02.17r.) [...]

Jeżeli odczytali i nie dali znać, choćby o opóźnieniu wpłaty, to proponuję jutro z rana uznać, że mają temat we dupie.
Awatar użytkownika
By suvv
Jeden z chłopaków już się zorientował, że się zagapił, dostałem info, że puszcza przelew... Tak więc dajmy im szansę :beer:
Awatar użytkownika
By Szary
Tak, to ja :D Sorry Panowie, natłok obowiązków. Zaległość uregulowana, info do kolegi suvv przesłane. Także wciąż biorę udział w zabawie ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By vitopl
Całkowicie zapomniałem i temat wypadł mi z głowy przez natłok obowiązków w pracy. Biorę udział w "zabawie" a przelew za chwilę wykonam.
Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia.
Awatar użytkownika
By aiji
Ferie...
Wszystko juz przelane i wysłane.
Awatar użytkownika
By sohers
Hej wszystkim :)
Zbiórka wpłat zakończona kompletem wiec możemy przejść do kolejnego etapu rozpoczęcia produkcji,
w poniedziałek jadę ustalić szczegóły produkcji terminy itd. będę się starał informować na bieżąco co i jak :)
Fajna pogoda się szykuję to życzę udanego weekendu *GRIL* :beer:
Awatar użytkownika
By sohers
Cześć wszystkim,
niestety mimo moich starań próśb nacisków itp. warsztat współpracujący ze mną powiedział że produkcja rozpocznie się za około dwa tygodnie a jak znam życie to pewnie i ze trzy :(
więc zostaje czekać, jest mi cholernie przykro Panowie ale zrobiłem co w mojej mocy żeby coś pospieszyć, za co was przepraszam i czekamy :oops:
Mam nadzieję że potem już poleci gładko *SMOKEKING*
pozdrawiam sohers
Awatar użytkownika
By Szary
A, no właśnie, tak z czystej ciekawości. Przeciwności przezwyciężone? Bo parownik zakupiony specjalnie na tą okazję już jedzie od Naszych niższych kolegów z Azji :) Nie poganiamy oczywiście, tylko byśmy chcieli wiedzieć, jak się sprawy mają? ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By sohers
Chodź bym chciał przynieść dobre wiadomości to ich nie mam :(
cały tydzień naciskam i bezskutecznie, już mam ochotę iść gdzie indziej ale jak tak zrobię to się jeszcze przeciągnie czego zdecydowanie nie chciałbym więc dlatego jeszcze czekam aż zaczną robić .
zapewniają mnie że zaczną po weekendzie robić ale już jakoś i ja sam w to nie wierzę ale muszę coś wam przekazać więc przekazuję.

Panowie jest mi cholernie źle że tak długo musicie czekać ale naprawdę nie mam już wpływu :(
Może mnie nie zlinczujecie jeszcze :cry:
Awatar użytkownika
By rav64
Poczekać możemy, przynajmniej ja. Trzeba będzie tylko dokupić jakieś używanego mechanika bo za miesiąc jadę na ryby, a na łódce mechanik jak znalazł w/g kolegów.
Awatar użytkownika
By marki51
Ten tego, może od poniedziałku jakaś dobra zmiana :lol:
Awatar użytkownika
By sohers
Witka,
więc byłem wczoraj na tokarni, i ponieważ jestem tak wkur...y że się strasznie rozmowa zrobiła spięta :twisted:
jeszcze to ja dostałem opierdol że poganiam *BOJE SIE*
ale z ustaleń to tak, rysunki techniczne jakie tam sobie potrzebowali do co po niektórych elementów przygotowali i w tym tygodniu mają być rurki gotowe i jakieś jeszcze elementy, w kolejny tydzień reszta.
Według mnie to i tak cholernie długo sobie ze mną pogrywają :cry:
Niestety nie umiem bardziej ich pognać *BICZ* :oops:
Awatar użytkownika
By marki51
Grunt, że coś się ruszyło :mrgreen:
Awatar użytkownika
By yetisize
Czy ja zawsze muszę być złym prorokiem:

yetisize pisze:[...]
Co do całości wpłaty. Już nie raz uczestniczyłem w projektach forumowych, nie raz też obserwowałem je jako widz.
Tu i na innych zupełnie forach.
Teraz czekam na przykład na fant który miał być gotowy do końca roku. Wszystkie serie, 69 sztuk. Koszty zdecydowanie wyższe. Na dzień dzisiejszy rozesłano 15 i podobno 7 kolejnych jest gotowe.
Nie to żebym nie wierzył w uczciwość @sohersa, ale wtopa czy wypadek losowy może się zdarzyć każdemu.

Gdybym nie wpłacił całości to bym zrezygnował, a tu zamrożone pieniądze, brak jakichkolwiek aktualizacji, kilka okazji na bazarku przepadło...
Awatar użytkownika
By suvv
@yetisize nie jesteś złym prorokiem...od początku było wiadomo, że mod będzie robiony na zamówienie i trochę to potrwa...trochę krzywdzące jest Twoje nastawienie ale ok...

Aleksander naprawdę ma problemy z tokarzem i mocno pokrzyżowało mu to szyki...gdyby nie to, już dawno mody byłyby w Waszych rękach...

Ale się dzieje...

Obrazek

Mam nadzieję, że Olku nie będziesz miał mi za złe wrzucenie fotki surowego materiału... chciałbym jednak abyście wiedzieli że nikt nie olewa chętnych i prace idą do przodu.
Awatar użytkownika
By suvv
Wiem, naprawdę rozumiem :beer: nie mam do nikogo pretensji... chciałbym aby jednak osoby, które czekają miały świadomość, że Sohers nawet w 1% nie jest winny temu opóźnieniu...
Awatar użytkownika
By yetisize
suvv pisze:Wiem, naprawdę rozumiem :beer: nie mam do nikogo pretensji... chciałbym aby jednak osoby, które czekają miały świadomość, że Sohers nawet w 1% nie jest winny temu opóźnieniu...

Ja nie twierdzę że to zła wola @sohersa, ja po prostu mam doświadczenia z wpłatami całości na fanty forumowe i plagami egipskimi które później na realizatora spadają.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Nareszcie zaczyna w pustych mózgownicach coś świta[…]

Tymczasem w Wielkiej Brytanii...

Linków nie wolno, ale takie chyba wolno?... :roll[…]

Witam, jak w temacie, moje zasilanie po woli trafi[…]

Grzałka własnej roboty

Cześć , od 3 tygodnie jestem w posiadaniu pierwsze[…]