EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By frytens
#1755300
Panowie jak w temacie. Używam claptona od ud i mam czasami taki problem : Tryb temperatury na SS startuje od 80 stopni, po 2 buszkach startuje od 185 stopni a limit ustawilem na 210 stopni. Nie idzie się delektować vapowaniem bo odrazu jest temp protection. Czasem po zrobieniu grzałki tc startuje od 21 stopni i grzeje do 100 stopni przy czym "dym" jest gęsty a smak soczysty. Dzis ukręciłem nową grzałkę 0.20 ohma 35 wat i kaszana (oczywiście dual coil, wygrzana porządnie przed zalewaniem) . Jakieś porady ? Używam evica od 2 lat i sporadycznie mam takie cyrki, nie chce mi się kręcić od nowa grzałki bo może jest jakieś inne rozwiązanie. Dzięki za wyrozumiałość
Awatar użytkownika
By m@ły
#1755383
W eVic AIO napotkałem ten sam problem .
Niech kolega zwróci uwagę na rezydencję na wyświetlaczu czy zmienia się po zmianie grzałki. U mnie np.po przejściu z 0.25 SS na 0.75 claptona nie zmienia czasami odczytu i uznaje ją jako 0.25 a co dalej to wiadomo wszystkie ustawienia glupieją. Jedynym rozwiązaniem jest wyjęcie i włożenie baterii .

Oczywiście chodziło o rezystancję

m@ły SGT S6
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.