EPF

By szpurek13
erbis pisze:Olejek z epapierosa nie jest tłusty.

Olejek raczej jest, lq nie koniecznie

Co do problemu - może czas grzałki nadszedł?

Wytapano z Note Edge
Awatar użytkownika
By Podloganawias
Witam, podłączyłem grzałkę od atlantisa i wygląda na to że jej 'nie łapie'. Gdy trzymam guzik to dioda mryga co około pół sekundy, później szybciej. Gdy ją wkręcę i przytrzymam rękawiczką to zaczyna się świecić przez około 3 sekundy i tak 3 razy. W czym problem i jak to rozwiązać?
Awatar użytkownika
By miron52
Może za krótka ta grzałka. Wyciągnij trochę pin z grzałki i spróbuj.
Awatar użytkownika
By Podloganawias
Mam jeszcze jeden problem - mianowicie zalałem grzałkę do dziurek z watą, przykręciłem i wlałem od góry (nie mam szybki). Na normalnej grzałce wszystko działało, a tutaj strasznie siorbie i czuję się jakbym pił liquid (a może go piję? dlatego tak intensywny smak że aż nie da się jarać) + dymu jest bardzo mało. Ktoś obeznany? :)

Zauważyłem też że nie mogę przykręcić góry do końca bo gdy to robię to pin w grzałce 'się wciska', no i nie śmiga.
By Przemek3698
Witam,
Mam problem z Ijustem S. Mianowicie chodzi tu o wyciekający liquid z airholi. Przeczytałem jak temu zarazić na tym forum(wymiana grzałki) więc tak zrobiłem. Nic to jednak nie dało, gdy przechylę ep. pod kątem ok.30° do poziomu nadal wylewa sie liquid. Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji. Zgubiłem paragon od niego i nie mam możliwości wymiany/oddania na gwarancję/zwrotu gotówki. Mam nadzieje, że pomożecie mi w rozwiązaniu sprawy. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
By Wujek Tadek
Mam trochę dziwny problem z moją gimbusiarksą maszynką do chmur. Olejek w atomizerze ładnie zalany, zostawiam zawsze sporo miejsca, ale od jakiegoś czasu ma on problem z dopłynięciem do grzałki, przez co najpierw psuje się smak, a potem czuć grzałkę. Testowałem na dwóch grzałkach i na każdej to samo. Co dziwne, pomaga odkręcenie na sekundę atomizera (bez tej dolnej części z grzałką), podczas przykręcania słychać uwalniające się powietrze i potem kilka buchów idzie normalnie. Czego to może być wina?
Awatar użytkownika
By miron52
Wata zbita, "podziabaj" igłą w wacie przez otworki.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
miron52 pisze:Wata zbita, "podziabaj" igłą w wacie przez otworki.

Nie dość, że bijesz watę to jeszcze ją dziugasz igłą.
To nieludzkie :-(
By kabas01
Jak przeczytałem 3/4 tego tematu, to mnie krew zalała... Ludzie jak kupujecie moda to proszę was, nie nastawiajcie maksymalnej mocy bo zawsze będzie bóbr! Na atomizerach takich jak ijust maksymalnie 35W.
By kabas01
miron52 pisze:@kabas01 , zdradź nam jak regulujesz moc w iJust2

Nie było tutaj sprecyzowanego pytania o cały mod, iJust2 występuje też jako sam Atomizer. Ja mówię o atomizerze + modzie elektronicznym.
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 101
Aromaty HALO

Cześć i czołem! :D Mam pierwszą dobrą informację[…]

Help ! Napięcie....

Wzięłam na wyjazd zły drut. Co będzie jak nawinę d[…]

Wata... jaka i dlaczego ?:)