EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Chudy17
#1745847
Witam, dopiero wkroczylem w swiat e-papierosow i przyznam sie, jestem totalnie w tym ciemny. Mam pewien problem. Zauwazylem ze oststnio marnuje duzo liquidu, a bardzo malo pale. Dodatkowo chmury sa male i slychac lekkie bulgotanie podczas palenia (Ego aio). Zauwazylem, ze liquid zbiera sie w duzych ilosciach w clearomizerze. Wycieram chusteczka, pozbywam sie go co do kropli, ale to wciaz naplywa... pozniej liquid dostaje sie do ustnika. Pytanie do was - co moge zrobic, aby pozbyc sie problemu?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1745851
A skąd to ci wycieka? AIO jest szczelny, jedyny liquid, który się wydostaję, to ten, który przelejesz ponad miarkę i kiedy wkręcasz grzałkę z górnym cap`em ...wylewa się nadmiar, który wycierasz chusteczką higieniczną... to wszystko. W AIO masz dripka ( ustnik ) z taką skrętką w środku, który nie powinien pozwolić na wydostawanie się LQ do twoich " złotych " ust :)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1745860
A wiesz o tym, że górny cap trzeba docisnąć pionowo przy przykręcaniu ( gwint jest taki przed zabezpieczeniem przed maluchami ), może źle dokręcasz i nie masz w baniaczku podciśnienia i leje się do oporu przez grzałkę....? Jesteś pierwszym, który zgłasza taki problem...
By Chudy17
#1745861
Dokręcam pionowo, jestem niedoswiadczony ale podstawy w miarę znam. Pytalem znajomych, tez nie znaja przyczyny... Juz nie wiem sam co mam z tym fantem zrobic :/
By Chudy17
#1745877
Znajomy zarzucil pomysl, abym calkowicie wysuszyl grzalke i sprobowal wtedy. Myslicie ze to bedzie mialo jakikolwiek wplyw?
Awatar użytkownika
By miron52
#1745880
Zmień na 0,6 om. Nie miałem grzałki 0,5 om , ale z objawów wnoszę, że ta grzałka ma spiralę z grubszego drutu i większą masę do rozgrzania. Stąd słabsza chmurka i bulgotanie. Takie same objawy miałem jak nawinąłem spiralę z grubszej skrętki i Aio nie mógł takiej grzałki rozgrzać.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.