EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1741717
Czy ktoś używał tego parownika? Jakie ogólne wrażenia? Czy w położeniu poziomym nie przecieka z otworów powietrznych i wlewu LQ? Czy można gdzieś dostać uszczelki w innych kolorach niż zielone?
Awatar użytkownika
By miron52
#1741948
Baza RBA to porażka, a stockowe grzałki często wymagają przewinięcia. W środku jest parallel, często występują hot spoty i w rezultacie niezbyt przyjemne strzały gorącego lq w paszczę. Dla mnie takie sytuacje to wyzwanie, ale ja jestem dziwny. Dla większości to będzie duży zawód.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1741957
Kurczę, szkoda że nie napisałeś tego wcześniej, dosłownie 15 minut temu zamówiłem go. Zobaczymy, może nie będzie aż tak źle.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1742696
Właśnie dzisiaj dotarł do mnie ten parownik. Nie zauważyłem wad o których wspomniałeś, parownik jest bardzo fajny i malutki jak na pojemność 4 ml. Podoba mi się w nim to, że nie ma problemów ze skroplinami wydostającymi się z kanałów powietrznych i brudzącymi ubranie. Niestety przez nieuwagę kupiłem wersję bez bazy RBA. Nowy już zamówiony :)
Awatar użytkownika
By miron52
#1742699
Zdziwisz się, że można tak skopać bazę RBA. Pisałem, że często grzałki wymagają przewinięcia, anie że wszystkie. Wywapowałeś już cały zbiornik ?
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1742722
Po kupnie napełniłem go, a potem uzupełniałem kilka razy, a dlaczego pytasz ? W sumie przewapowałem na nim prawie cały dzień.
Awatar użytkownika
By miron52
#1742724
Bo hot spoty na grzałce ujawniają się jak lq zejdzie do 1/3 zbiornika. Masz szczęście, totka wyślij. U mnie pierwsza grzałka też była ok. Druga za to jak niejeżdżony ogier. I Dwie następne. RBA to porażka. Stoi w gablocie, nie sprzedam tego, nie będę kolegom chłamu wciskał.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.