EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By AnonimowyPL
#1742152
Witam :) . Kilka dni temu przepalila mi sie grzalka w ijuscie s o,18 ohma gdy w atomizerze bylo jeszcze sporo liquidu. Po wymianie grzalki na 0,3 ohma gdy palilem czulem smak przepalonej grzałki.
Pytnie : Czy liquid ktory znajduje sie w srodku (nie wymienialem go) jest tez spalony dlatego czuje taki posmak??


Prosze o pomoc :cygaro: :cygaro: :cygaro: :cygaro:
Awatar użytkownika
By miron52
#1742155
Nie przepaliłeś, tylko przypaliłeś. Taki drogi lq masz, że żal to wylać i sprawdzić. Na mój gust tę grzałkę też już przypaliłeś.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1742162
Jak założysz kolejną, to nie zapomnij jej zalać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Anna_es
#1742214
iJust dwa ma chyba regulację napięcia, mam podobny z Trendy, jeśli ustawisz zbyt duży prąd w porównaniu do drutu z jakiego wykonana jest grzałka no to dodatkowo wlewając zbyt gęsty liguid przypalasz watkę.
Awatar użytkownika
By JanKowalskiHobbysta
#1742241
Mała dygresja: przy używaniu regulacji napięcia zmienia się wartość wartość fizyczną o jednostce Volt. "Ustawianie" prądu to można uzyskać raczej w zasilaczach regulowanych. W e-p "sterujemy" na ogół napięciem, mocą (wyrażaną w Watach) oraz temperaturą.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1742242
AnonimowyPL pisze:Wlasnie w tym problem bo zanim zaczalem palic zalalem ją


Sądząc po oszczędności liquidu jesteś niepełnoletni.
By UrMa
#1742275
Wydaje mi sie ze przepalenie grzalki nie wplywa na liquid. Najlepiej zakroplic grzalke, odczekac z 10min, zaciagnac sie 2x bez wlaczania i potem ba lajcie vapowac.

Wysłane z mojej nokii 3310 przy pomocy Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.