EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By ImperialPorter
#1706539
Witam
W mojej 2,5 miesięcznej ipv wyrobił się fire button niestety nie mogę oddać jej na gwarancje. Była moim jedynym zasilaniem w ciagu tych niespełna 3 miesięcy jak i zarówno pierwszym od p4y . Przycisk nie kontaktuje zupełnie ale elektronika działa ( reaguje przy podłączeniu do komputera) już go rozbierałem i nie działa też wciśnięty bez pośrednio . Czy dam radę go sam wymienić ? Dodam ze z lutowaniem miałem nie specjalnie doczynienia.Czy jest potrzebny jakiś specjalny przycisk ? Czy miał ktoś ten sam problem ?

Z góry przepraszam za błędy merytoryczne, ortograficzne i interpuntkcji mam do dyspozycji tylko taptalk .
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1706581
Potrzebny jest identyczny przełącznik tyle że nowy oraz umiejętność lutowania SMD.

Czy dasz radę? Do kogo to pytanie?
Oceń swoje siły na zamiary.
Awatar użytkownika
By ImperialPorter
#1706604
Dziękuje za odpowiedz jeszcze nic podobnego nie robiłem ( ogólnie jest to pierwszy box który zepsułem, a trochę ich było ) przez umiejetność lutowania SMD rozumiem wymontowanie i zamontowanie nowego przycisku bez spalenia układu ? ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By FlashGordon
#1706608
Nie zepsułeś IPV tak ma, ja byłem niecierpliwy i dolutowałem po mprostu guzik na ten stary, wygląda lipnie, ale moda używam poza domem, nie musi wyglądać ma działać. Zanieś do jakiegoś serwisu komputerowego, komórkowego etc. dolutują spokojnie ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.