EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By pol
#1698047
Na oficjalnej stronie Ministerstwa Zdrowia zamieszczono:
/do strony prowadzi link na FB Konstantego Radziwiłła/

Oświadczenie Jarosława Pinkasa w sprawie artykułu red. Wojciecha Cieśli pt. „Zbieracz”, zamieszczonego w tygodniku „Newsweek Polska” nr 30/2016, 18-24.07.16

3 punkt:
Wybieranie pasujących do tezy wątków z postępowania przygotowawczego, a zdyskwalifikowanych przez sąd, jest sprzeczne z zasadami dziennikarskiej rzetelności i staranności. Takie postępowanie muszę uznać za przeprowadzoną z rozmysłem, bezpodstawną próbę oczernienia mnie jako człowieka oraz za próbę odebrania mi wiarygodności jako osobie pełniącej ważną funkcję publiczną.


Panie ministrze, to może znajdzie się oświadczenie w sprawie kłamstw o EIN?

Wybieranie pasujących do tezy o szkodliwości e-papierosów wypowiedzi prasowych, a zdyskwalifikowanych przez świat nauki, jest sprzeczne z zasadami urzędniczej rzetelności i staranności. Takie postępowanie musimy uznać za przeprowadzoną z rozmysłem, dezinformację posłów, senatorów i obywateli oraz jest to pozbawianie wiarygodności jaka przystoi osobie pełniącej ważną funkcję publiczną.
Awatar użytkownika
By Timi
#1698056
Może należy red. Wojciechowi Cieśli podesłać nieco wiedzy nt. "dziwnych" zbieżności stanowisk, działań oraz interesów BAT, Chic, Jurkiewicza na tle rozwiązań innych państw np. Anglii?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.