EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By skwierczyq
#1656458
Witam.

Całkiem niedawno kupiłem na e-dymie wyżej wymienionego tanka, jednak od nowości mam z nim problem. Mianowicie atomizer przecieka z otworów na przepływ powietrza, czasami mniej, czasami wyleci pół zbiornika. Liquid napełniam tak jak jest napisane w instrukcji - zamykam otwory na liquid, otwieram wlew, napełniam, zamykam wlew, otwieram otwory wentylacyjne. Może miał ktoś podobny problem i mógłby mi pomóc ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
By Maaateusz94
#1656510
Spróbuj inaczej napełniać, a mianowicie.
1. Zamknij doplyw lq i ściągnij 3-4 buchy.
2. Zalej lq.
3. Znówu ściągnij 3-4 buchy.
4. Otwórz dopływ lq.
5. Ciesz się z vapowania. :)

Co prawda, nie mam Billowa, ale na moim Gemini miałem ten sam problem, teraz napełniam tak i jest sucho.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By agregat76
#1656514
W Billow v3 nie ma potrzeby tak kombinować. Zamykam LC i AH, nalewam liquid, otwieram LC, AH i nic nie cieknie i nie bulgocze. Susza jak na Saharze. Moim zdaniem kwestia odpowiedniego ułożenia waty. Kolega skwierczyq mógłby wrzucić zdjęcie setupu, to byłoby wiadomo czy coś schrzanił czy nie.
By Husar Vapes
#1656584
skwierczyq pisze:Nie, w zestawie nic takiego nie było.


To jak ma nie cieknąć :D :D :D Tam są dziury na liquid i będzie wylewał jak szalony. Musisz zrobić dual coil.
By Maaateusz94
#1656586
Niektóre dual coile mają możliwość zamontowania jednej grzałki, ze względu na to, że są zaślepki w zestawie. Jak nie masz zaślepek to jak ma nie cieknąć?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By agregat76
#1656587
W Billow v3 nie ma żadnej zaślepki. Jak ktoś się uprze, to można zatkać otwory z jednej strony. Tylko po co? Jak dla mnie bez sensu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.