EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Tokarinio
#1658265
Za każdym razem gdy w większej buteleczce (np 50ml) zostaje mi z jakieś 10 ml liquidu to zmienia on kompletnie smak/traci go. Zamiast normalnego smaku czuję tylko smak waty takiego jakby odświeżacza do powietrza. Wszystko ok powiedzialbym ze po prostu mi sie 'przejadl' gdyby nie to, ze chmura ma obrzydliwy zapach jakby spalenizny. Mam tak z kazdym lq ktory byl w duzej buteleczce, a z kupnymi lub samogonami np w buteleczce 15 ml jest ok
Awatar użytkownika
By Margaretta
#1658351
Tokarinio pisze:Za każdym razem gdy w większej buteleczce (np 50ml) zostaje mi z jakieś 10 ml liquidu to zmienia on kompletnie smak/traci go. Zamiast normalnego smaku czuję tylko smak waty takiego jakby odświeżacza do powietrza. Wszystko ok powiedzialbym ze po prostu mi sie 'przejadl' gdyby nie to, ze chmura ma obrzydliwy zapach jakby spalenizny. Mam tak z kazdym lq ktory byl w duzej buteleczce, a z kupnymi lub samogonami np w buteleczce 15 ml jest ok


A jak często wymieniasz watę?
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1658358
@Margaretta - święta racja. Do tego przepalanie nagaru z grzałki :)
By Tokarinio
#1658363
Co 2-3 dni Max nieraz dziennie bo zmieniam grzałki często z nudów. Ale pomimo zmiany waty a nawet grzałki smak nadal do niczego :/
Awatar użytkownika
By gemino
#1658366
Żąglowanie smakami powinno załatwić sprawę znikania smaku. Twoje kubki smakowe nie zdążą sie przyzwyczaić do jednego smaku

Wysłane z fona :O
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.