EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By razor252
#1646084
Witam nie wiem gdzie moge uzyskac pomoc producent ma mnie w dup.. pisalem 3 razy ani razu nie odpisal.
Posiadam parownik melo 3 mini od eleaf i peknela mi tulejka szukam po internecie tulejek do niego ale nie umiem znalesc, czy wiecie moze gdzie taki dostane albo ewentualnie jakis inny ale pasujacy? Z gory dzieki za pomoc.
Awatar użytkownika
By jomat
#1646166
Melo 3 mini ma baniak o wysokości 20mm
nawet jak przyłożysz linijkę do monitora to zauważysz, że średnica jest większa od wysokości:

Obrazek

A ponadto zmierzyłem suwmiarką :D
By razor252
#1646219
-- [scalono] 30 kwi 2016, 16:01 --

hrb pisze:Od goblina mini nie podejdzie?

wlasnie nie mam pojecia dopiero nie dawno zakupilem sobie moda a moja wiedza jest mala... dlatego napisalem tutaj zeby dostac odpowiedz od bardziej doswiadczonych uzytkownikow
Awatar użytkownika
By hrb
#1646237
razor252 pisze:
hrb pisze:Od goblina mini nie podejdzie?

wlasnie nie mam pojecia dopiero nie dawno zakupilem sobie moda a moja wiedza jest mala... dlatego napisalem tutaj zeby dostac odpowiedz od bardziej doswiadczonych uzytkownikow

Wg wymiarów które zobaczyłem na paru stronach, wychodzi że powinno pasować. Nie ma to jednak jak przymiarka na żywym organizmie (czasem cyferki mijają się z rzeczywistością), a tej niestety z braku goblinka, wykonać nie mam jak.
Może jakby ktoś coś...
...albo zaryzykujesz...
Awatar użytkownika
By julka1973
#1648018
Pasuje również od parownika z zestawu UD Balrog. :) I od Goblina mini i od Bellusa.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jomat
#1648030
No to chińczyki z FT zrobili mnie w bambuko, 1 maja chciałem m.in. wziąć pyrexy bellusa pod melo
ale tam w opisach mają, że H=22mm choć ze zdjęć wynika, iż wysokość jest mniejsza od średnicy
no i nie wziąłem.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.