EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By soniqs
#162794
http://www.youtube.com/watch?v=TqdsQWXFTnQ

wiecie moze jak zrobic taki liquid, robiony na specjalne zamowienie koles w filmie napisal ;]

ja dopiero chce zaczac przygode z robieniem samemu, bo do tej pory bylem leniwy i kupowalem gotowce dodajac troszke glicerynki aby wiecej dymu bylo ;]

Ale chcilabym miec taki liquid zeby zadymic wrecz caly pokoj :) ma ktos taki przepis?
Awatar użytkownika
By navegare
#162811
Marketing i reklama :)
Każdy tak zadymi, obejrzyj filmiki wojana.
Awatar użytkownika
By Menthol
#162813
Baza VG + aromat :D , ewentualnie gliceryna apteczna z aromatem jak ktoś pali zerówki. Przerabiałem, działa, ale zadymy jak na imprezie nie zrobisz.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#162821
Chcesz kupe dymu jak na filmiku?
Weź BioBaze od Inawery, najlepiej zerówkę albo 1,2mg żeby się nikosią nie przydusić. Atomek 901 lub 501 i masz dymu jak ta lala :)
Wczoraj wapowałem jak zwykle leżąc w wannie i po kilkunastu minutach dym wylewał się z łazienki przez otwory wentylacyjne w drzwiach. Biobaza na VG ma bardzo gęsty i długo utrzymujący się dym. Wszystko wapowane na IHM. Tylko przy telewizji ciężko to wapować bo po każdym maszkuj tracisz widoczność ekranu :( ;)
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#162837
Ja twierdze że ten dym nie jest niczym szczególnym.
Po pierwsze zobacz mój filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=EcaSCmcyTVU
Na zwykłym liquidzie od Boge
Po drugie zwróć uwagę iż człowiek testujący kilka razy dociąga dym - ja tylko raz!
Po trzecie to wrażenie takie jest na kamerze dmuchając w obiektyw z bliska.
Po czwarte to tylko zwiększona porcja gliceryny daje jakby to nazwać grubsze kłęby dymu co nie znaczy że smaczniejsze ;)
Podsumowując to wolę mniej dymu a więcej smaku. Bo to jest według mnie dym na pokaz aby udowodnić klientowi możliwości tego Epapierosa.
Nie oceniajmy po ilości ale po jakości.
Awatar użytkownika
By navegare
#162844
unexplainedforces ma rację. Kłęby dymu bez smaku to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej.
Moja ulubiona pomarańcza inawerowa nie dymi jakoś efektownie. I wcale mi to niepotrzebne.
A w pracy nawet zbędne - lubię widzieć monitor i współpracowników :)
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#162857
Ja od kilku dni palę samą bazę z nikotyną podarowaną przez Szczuro. Dymu prawie nie widać ale smak jest genialny. Na początku się troszkę wkurzałem bo przyzwyczajony byłem do gęstego dymu ale jak się nad tym zastanowić to po co? Ważne że ma smak.
Chcesz dużo dymu to pal glicerynę :)
Awatar użytkownika
By soniqs
#162862
fakt w tym filmiku koles katuje efajka po kilka zaciagniec i wypuszcza tylko jedna chmure :) mam swoje ulubione liquidy i smaczki ktore uwielbiam, dymu nawet tez jest sporo ale niekiedy odczuwam brak zadawalajacej ilosci dymu w szczegolnosci na powietrzu, dlatego rozgladam sie za czyms dymotworzacym :)
Awatar użytkownika
By navegare
#162867
Na zewnątrz? To problem bardziej papierosa, baterii, nie liquidu. Z małej bateryjki 510 czy 901 "na świeżym lufcie" niewiele wyciśniesz.
Przestałam mieć ten problem dopiero przy sticku, mody sprawują się jeszcze lepiej.
By user
#162872
To kup BioBazę VG od Inawery. Nie miałem jeszcze czegoś, co dymiłoby tak jak ona :)
A na smaczek poradzi jakikolwiek aromat. Mi smakuje bez, ale namieszam coś aromatycznego, niech otoczenie też coś z tego ma ;)
By Faon
#162962
soniqs nie martw się ja też miałem takie dylematy na początku palenia (TR108) dodawałem gliceryne do liquidów TR i były znacznie lepsze chmurki, ale wydawało mi się, że to jeszcze nie to. Nagrałem swoje chmurzenie i rozbujałem fajka tak, że atomka nie szło dotknąć, a na filmiku wyszło co? na początku byłem ja, a potem dym, dym i jeszcze raz dym. Prawie każdy fajek porządnie kopci na filmie jak się go dobrze rozbuja, ale atomki siadają bardzo szybko. Kiedy szalałem za dymem(atomek czerwony) max wytrzymywał do 1 tygodnia. Teraz sam robie mieszanki i liczy się bardziej smak, a nie dym. Czasami rano do kawy zapale sobie analoga (wiadomo po co) i teraz wiem że EP daje znacznie więcej dymu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.