EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1580161
Nic nie trzeba robić, niech dalej brną w temacie... co przydarzy się dla idżasta.
Jeden przycisk to zbyt wiele jak na tą rurkę.
Tak trzymać i nie martwić się powodzeniem, w końcu się zepsuje....
Awatar użytkownika
By mNType
#1580265
Uwaga, oglaszam, iż wlasnie przed momentem moj przycisk prawdopodobnie zaczal proces kończenia swojej żywotności. Zmienił sie skok przycisku, nie ma juz wyczuwalnego kliknięcia przy naciskaniu, działa jakby dotykowo.
Przypuszczam ze w ciągu kilku dni skonczy swoj żywot.
Gwarancje mam do 15.02 wiec życzę mu (przyciskowi) żeby padl jutro, cobym zdazyl z wymiana...
Znając mojego pecha to pewnie padnie 16.02...
Bede informowal
Awatar użytkownika
By mNType
#1580978
freuu123 pisze:Kolejny raz, upadl mi i jak naciskam i przytrzymuje to mryga powoli. Spotkal sie ktos z czyms takim?


Spotkałem sie z czymś takim, że z reguły jak sie czymś przyglebi o ziemię to albo się to tłucze, albo pęka, albo obija i rysuje lub po prostu przestaje działać z powodu usterki mechanicznej.
By Kacpervaper
#1583187
witam a ja mam problem z baterią mianowicie mam ją przez jakieś 2 tyg i gdy chciałem povapowac bateria zaczęła mrugac tak 10/11 razy wolno i nagle szybko . a palić się nie da . i gdy chce ja naładować dioda się nie świeci ale to pewnie dlatego ze jest na full naladowana
Awatar użytkownika
By mNType
#1583579
....przycisk padł calkowicie...bateria wytrzymała 85 dni od pierwszego użycia (obiecałem poinformować więc to robię) a kolega ArchDelux nawet o to prosił, aby koniecznie go poinformować ;).

Został mi sam baniak i jeśli mi reklamacji (gwarancji) nie uwzględnią będę musiał coś kupić do tego atomizera, bo grzałek mam na rok nakupionych.
https://e-dym.pl/baterie/1218-bateria-a ... results=27
takie będzie dobre? Widziałem gdzieś jeszcze takie zasilanie z diodami (było ich kilka migających po obwodzie baterii) ale nie potrafie teraz odszukać tej baterii...może ktoś coś i nakieruje?
Zaznaczam, że nie chce żadnego boxa ani rurki na akumulatory (moda mechanicznego)
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1583601
@up
Powinni uznać gwarancję. Jednak jeśli miałbyś kupować nową baterię, szczerze zachecam do jakiegoś niedrogiego moda, typu evic mini. Sam tak zrobiłem i nie żałuję. Co do baterii aspire to nie mam pojęcia bo nie miałem. Na evicu mini parownik od ijusta dobrze sobie radzi i jeszcze raz polecam rozważenie zakupu jakiegoś normalnego modzika.
Pozdrawiam Wojciech.
By Mimli
#1583701
Po co ludzie kupują iJusty skoro za kilka dyszek więcej można mieć iSticka z Nautilusem? Przed zakupem tego sprzętu w każdym sklepie chyba powinien być podlinkowany ten temat :>
Ale czy warto do maja kupować droższy sprzęt, nie wiadomo jak to później będzie.
Mimo wszystko przepraszam za OT.
Awatar użytkownika
By mNType
#1583710
Wiesz jak kupowalismy ijusty we wrześniu czy listopadzie 2015 to ochom nie było końca..."rewelacyjny mod za mniej niż 100". Czas zweryfikował ten slogan ale gdybyś nie kupił to byś się nie dowiedział.
Mimovwszystko i tak uważam że jest wart tej stowki... To tylko ok. 2 tygodnie analogów, a swoje zadanie spelnia
By Mimli
#1583713
W sumie masz rację, kto mógł wiedzieć od początku, że będą takie problemy. Ale również zgadzam się z tym, że stówki wart jest. Jak ktoś potrafi szanować i nie wymaga nie wiadomo czego, to pewnie rolę spełni.
By Jurand
#1583716
Kupiłem raz. Mam od października. Kupiłbym drugi raz.
Myślę, że i trzeci raz też bym kupił. Z powodu opłacalności mimo wszystko. A przede wszystkim z powodu bezkonkurencyjnego stosunku smaku do ceny.
Także z powodu rozmiarów, wagi, i prostoty obsługi (wumiany grzałek) oraz niskiej ceny samych grzałek.

Nam i nautilusa. Mam Aromamizera, TGT2, Billowa V2, Zephyrusa v2, Cirrusa. Żaden z nich nie zbliżył się jak na razie smakiem do nieszczęsnego Ijusta, pomimo przeróżniastych setupów jakie próbowałem.
Przycisk zapadł się w jednej z baterii - miałem dwie. Jedna poszła do reklamacji a druga w użyciu.
A zawsze mogę parownik wkręcić do Isticka 40w i chmurzyć dalej.

Nie jest to szczyt marzeń - gdyby tylko przycisk nie padał a gniazdo ładowania było solidniejsze... byłoby bosko. Ale za tą cenę... I tak jest rewelacyjny. :)


Tapnięte ... i już :)
Ostatnio zmieniony 08 lut 2016, 23:10 przez Jurand, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1583739
Wybierzcie się wszyscy na jakieś spoty w Waszych okolicach, pomacajcie trochę sprzętu, popróbujcie, a potem wystawiajcie opinie o ijuście.
:beer:
By Jurand
#1583749
Się wybiorę. Może dam Ci pomacać mojego Ijusta :-p

Tapnięte ... i już :)
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1584088
Wydałem na ijusta 80 zł i myślę, że tyle był wart. Mimo baterii gównianej jakości (przycisk zapadł się cały czas grzejąc), sam parownik go ratuje. Z niego jestem zadowolony. 100 już bym żałował.
Jednak widać, że ijust to loteria. Jednym działa długo, bez zarzutu, a innym (w tym mi) pada po miesiącu.
Zapewne są lepsze propozycje w przybliżonej cenie, ale nic za takie pieniądze nie będzie doskonałe.
Pozdrawiam Wojciech.
Awatar użytkownika
By Krzyzan
#1584142
grazynaibogus pisze:Wydałem na ijusta 80 zł i myślę, że tyle był wart. Mimo baterii gównianej jakości (przycisk zapadł się cały czas grzejąc), sam parownik go ratuje. Z niego jestem zadowolony. 100 już bym żałował.
Jednak widać, że ijust to loteria. Jednym działa długo, bez zarzutu, a innym (w tym mi) pada po miesiącu.
Zapewne są lepsze propozycje w przybliżonej cenie, ale nic za takie pieniądze nie będzie doskonałe.
Pozdrawiam Wojciech.

100 byś żałował, ja dałem 150 i padł po 1,5 miesiąca ;)

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1584174
Jurand pisze:Się wybiorę. Może dam Ci pomacać mojego Ijusta :-p

Tapnięte ... i już :)

Wacka ... vtc se pomacaj, szybko zdanie zmienisz.
By Mate96o
#1584222
Witam,
Dzisiaj pierwszy raz zrebuildowalem fabryczna grzałkę 0,3(pionowo) .Generalnie jestem zadowolony i chyba przestawię się właśnie z Rba na odnawianie starych. Jednak zanim -mam jedno pytanie. Jak wiadomo do ijust'a pasują tez grzałki z Atlantisa i Tritona. Z tego co widzę mają większe dziury, co polepszyło by przepływ lq. Wie ktoś jak u nich z miejscem w środku? Generalnie zastanawiam się, gdzie mam te druty wsadzac, czy do grzałki z Tritona/Atlantisa/ijusta.Gdzie więcej zwojów wsadze itd itd.Ktoś miał do czynienia z wszystkimi trzema grzalkami i się wypowie?
Pozdrawiam
By Sabaton95
#1584309
Mate96o pisze:Witam,
Dzisiaj pierwszy raz zrebuildowalem fabryczna grzałkę 0,3(pionowo) .Generalnie jestem zadowolony i chyba przestawię się właśnie z Rba na odnawianie starych. Jednak zanim -mam jedno pytanie. Jak wiadomo do ijust'a pasują tez grzałki z Atlantisa i Tritona. Z tego co widzę mają większe dziury, co polepszyło by przepływ lq. Wie ktoś jak u nich z miejscem w środku? Generalnie zastanawiam się, gdzie mam te druty wsadzac, czy do grzałki z Tritona/Atlantisa/ijusta.Gdzie więcej zwojów wsadze itd itd.Ktoś miał do czynienia z wszystkimi trzema grzalkami i się wypowie?
Pozdrawiam

Rób na oryginalnej. Triton jest nieco wyższy i przy wykręcaniu zostaje w kominie. I mozesz mieć powódź z kanałów powietrznych.. nie wiem czy tak jest u wszystkich ale u mnie jak miałem te grzałki to zawsze się lało...
By bartex240
#1584654
Witam. Mam następujący Problem z iJustem mianowicie wcisnął mi się przycisk, jeżeli już padł ten problem w temacie to z góry przepraszam za powtarzanie tematu ale nie mam siły na przeglądanie tych 50 stron więc mógłby mi ktoś najwyżej podlinkować .
Da się coś z tym zrobić naprawić w jakiś sposób bez rozkręcania ? A jeżeli nie to w jaki sposób się za to zabrać bo nigdy tego jeszcze nie robiłem.
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1584657
bartex240 pisze:Witam. Mam następujący Problem z iJustem mianowicie wcisnął mi się przycisk, jeżeli już padł ten problem w temacie to z góry przepraszam za powtarzanie tematu ale nie mam siły na przeglądanie tych 50 stron więc mógłby mi ktoś najwyżej podlinkować .
Da się coś z tym zrobić naprawić w jakiś sposób bez rozkręcania ? A jeżeli nie to w jaki sposób się za to zabrać bo nigdy tego jeszcze nie robiłem.

Owszem padł niejeden podobny post w tym temacie, w tym ode mnie.
Nic z tym nie zrobisz. Oddaj na gwarancję, a jeśli nie masz gwarancji to kup coś nowego, a ten zostaw sobie na przestrogę.
Pozdrawiam Wojciech.
By bartex240
#1584682
już rozgryzłem jak tego używać na zepsutym przycisku to jest trochę dziwne ale trzeba jak kładzie się palec na przycisk jak by to ująć włożyć paznokieć na górną część przycisku wtedy jak przestaje się wapować pociągnąć i przycisk teoretycznie działa nawet jak należy :D
By Mimli
#1584683
Powinni w tej książeczce napisać, że w przypadku popsutego przycisku należy zapuścić dłuższego paznokcia, aby dalej komfortowo korzystać. :D
Awatar użytkownika
By toska
#1585599
Ja w sklepie widze bazy VPG PLUS ale mocniejsze , tylko to akurat nie problem zejść do 6mg z 0mg
Pewnie 6mg będzie przy dostawie a jak nie to rozrobić 18mg i jest dobrze .
Ostatnio zmieniony 10 lut 2016, 23:31 przez toska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By toska
#1585605
hornex pisze:Nie nie problem ale potrzebuję po prostu bazę 6mg :)


No to kupujesz jedną 18mg i 3 0mg , będzie 6mg :D
By hornex
#1585610
Zabawne ale wole nie.

Może pomożesz mi też co do grzałki? Bo ciągle nie wiem
Awatar użytkownika
By Timi
#1585614
hornex pisze:Nie nie problem ale potrzebuję po prostu bazę 6mg :)


Czytaj co koleżanka napisała. Gdy zmieszasz 12 z 0 dostaniesz 6 mg/ml.
Awatar użytkownika
By toska
#1585617
hornex pisze:Zabawne ale wole nie.

Może pomożesz mi też co do grzałki? Bo ciągle nie wiem


Niestety ale co do grzałki nie pomogę bo subcośtam mnie nie kręcą .
By hornex
#1585618
Timi pisze:
hornex pisze:Nie nie problem ale potrzebuję po prostu bazę 6mg :)


Czytaj co koleżanka napisała. Gdy zmieszasz 12 z 0 dostaniesz 6 mg/ml.



Potrzebuję jedną butelkę 6mg a nie 12mg i 0mg i się bawić ;)
Gdyby to było dla mnie to może ale nie jest.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1585619
hornex pisze:
Może pomożesz mi też co do grzałki? Bo ciągle nie wiem



A jednak... *GOOGLE* post1519272.html#p1519272

oraz np takie cosie search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=grza%C5%82ka++Triton&t=97893&ch=-1 :wink:

Czyli jednak *GOOGLE* działa. *COOL*
Ostatnio zmieniony 10 lut 2016, 23:40 przez DorotaM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By mordek
#1585622
hornex pisze:Potrzebuję jedną butelkę 6mg a nie 12mg i 0mg i się bawić ;)
Gdyby to było dla mnie to może ale nie jest.

Śniadania, obiady i kolacje też tylko w barach i restauracjach jadasz?
Awatar użytkownika
By toska
#1585625
hornex pisze:
Timi pisze:
hornex pisze:Nie nie problem ale potrzebuję po prostu bazę 6mg :)


Czytaj co koleżanka napisała. Gdy zmieszasz 12 z 0 dostaniesz 6 mg/ml.



Potrzebuję jedną butelkę 6mg a nie 12mg i 0mg i się bawić ;)
Gdyby to było dla mnie to może ale nie jest.


Nie mogłam dojść o co Ci chodzi a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę , no a na brak kasy cierpią głównie małolaci .
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 41
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.