EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1572911
Awatar użytkownika
By micmax93
#1572922
Świetny jest komentarz tego onkologa. W takim wypadku należy wprowadzić zakaz używania samochodów w miejscach publicznych - dlaczego nasze dzieci mają wdychać te piekielne spaliny! ;)
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1572939
Do tego zakaz mieszkania w Krakowie, bo tam zanieczyszczenie powietrza podobno grubo przekracza dopuszczalne normy.
Trzęsą się nad tymi efajkami jak bezzębny nad sucharami, ale fakt iż wiadomo już od kilkudziesięciu lat, że analogi są rakotwórcze i przyczyniają się do powstawania wielu chorób, a mimo to z powodzeniem znajdują się w sprzedaży jakoś im umyka.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1572971
Czy nikt tu nie widzi, że minister zwyczajnie kłamie?
Dyrektywa tytoniowa nie wymusza wprowadzania jakichkolwiek zakazów jeżeli chodzi o miejsca publiczne.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1573144
SzamanDM, myślę że większość z nas to widzi, ale co mozemy zrobić? Nasze głosy giną w tle. Nie mamy siły przebicia i pozostajemy niezauważalni. I będzie tak dopóki nie wyjdziemy na ulice, pod sejm, pod ministerstwo zdrowia.
Wiem, wiem, śnię :lol:
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1573152
Możemy sobie wychodzić. Jakie podejście ma obecna władza do protestów społecznych, to widać. Pan Brudziński po raz kolejny już powiedział, że Polska to wolny i demokratyczny kraj i każdy może sobie wyjść poskakać i pokrzyczeć. W Rosji jest podobnie od lat. Putin też mówił, że jak ktoś chce, to może sobie protestować, bo Rosja, to kraj demokratyczny.
Polscy politycy "przejmują się" tylko losem protestujących górników, bo raz, że się ich boją, dwa, że to oznacza ewentualne poparcie dużej grupy wyborców zamieszkujących Śląsk. Reszta faktycznie może sobie wyjść i co najwyżej poskakać. Kto broni?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bofh
#1573164
Zezwolić nie mogą, bo może jest szkodliwe, więc zabronią, bo może jest szkodliwe. A muszą coś zrobić bo problem palący ;) i opinia publiczna się tego domaga, po to przecież zostali wybrani przez jakieś 25% społeczeństwa... Teraz na tapecie są aromaty nie-wiadomo-jakiego-pochodzenia, a zakaz ma dotyczyć z definicji urządzeń do spożywania (sic!) nikotyny. Takie zerówki nie są objęte zakazem, chociaż owe aromaty jako żywo zawierają. Pomieszanie z poplątaniem i dokumentny brak ścisłości. Sądzę, że wyjdzie ustawa, która będzie wielkim bublem, za to upieprzy nam w możliwie doskonały sposób tą mniej szkodliwą alternatywę...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.