EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1560699
Siemanko wszystkim ;)

Szukam aromatu zbliżonego do tego liquidu, a z racji tego, że nie jestem wielkim fanem tytoniówek i bardzo mało aromatów tytoniowych przerobiłem nie wiem kompletnie za co się chwycić. Liquid bardzo zasmakował mojemu bratu i nalega cały czas abym stworzył coś na wzór właśnie tego płynu ;) Kojarzy ktoś coś?
Awatar użytkownika
By aiji
#1561098
Dla mnie strasznie chemiczna,mam dwa samogony zrobione na gotowej bazie optimum 50/50 12mg, stężenia 3% i 7%-zrobione 23 grudnia-dla mnie smak i zapach nie do przyjęcia. Właśnie oba się wietrza, ale nie robie sobie dużych nadziei.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
By marrwo
#1562627
stefank8 pisze: Black Cherry Inawery:


Pozwole sobie skorzystac zeby nie mnozyc watkow:

OK, mam jakas baze o jakiejs mocy, aromatyzuje ww aromatem i wychodzi kupa - oczywiscie czuje te wisnie i ten tyton gdzies daleko ale generalnie to jakbym parowal wode... Co trzeba jeszcze dolozyc zeby to mialo rece i nogi? Te magiczne skladniki w rodzaju dwuacetyl czy etylomaltol? Nawet jezeli doloze aromaty tytoniowe to caly czas efekt nie jest taki jak przy parowaniu gotowych lq.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1562655
Dodaj aromatu...a tak poza tym to jest juz chyba z miliard zapytan tego typu..wystarczy poszukac

Vapetalk
Awatar użytkownika
By stefank8
#1563245
marrwo pisze:OK, mam jakas baze o jakiejs mocy, aromatyzuje ww aromatem i wychodzi kupa - oczywiscie czuje te wisnie i ten tyton gdzies daleko ale generalnie to jakbym parowal wode...


aż muszę się upewnić, naprawdę kupa? :lol:
By marrwo
#1563659
stefank8 pisze:naprawdę kupa? :lol:


IMHO - KUPA :D

Majac porownanie do gotowych lq to jw... bardzo nad tym boleje ale tak czuje - wczoraj zakupilem trzy tytoniowe smaki capelli, ry69 atmosa i mam nadzieje ze to cos zmieni ;)

BlackDeViil pisze:Dodaj aromatu...


Dodaje /w granicach rozsadku oczywiscie - trudno zebym dodawal 50%/, chodzi mi o pozbycie sie tego "parowo-wodnego" tla
Awatar użytkownika
By stefank8
#1564282
Podam Ci moj przepis: baza optimum z e-dyma, 1kropla ww aromatu na 1ml bazy, i nastepnego dnia gotowe do spozycia. Parownik subtank, i juz :D

A w tytoniowkach Inawera jest bezkonkurencyjna ... wedlug mnie oczywiscie
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1564602
stefank8 pisze:Podam Ci moj przepis: baza optimum z e-dyma, 1kropla ww aromatu na 1ml bazy, i nastepnego dnia gotowe do spozycia. Parownik subtank, i juz :D

A w tytoniowkach Inawera jest bezkonkurencyjna ... wedlug mnie oczywiscie


A jakich innych tytoniówek używałeś, że tak uważasz?
By marrwo
#1564635
stefank8 pisze:1kropla ww aromatu na 1ml bazy


wczoraj zalalem tygodniowy samogon i o dziwo nawet smakuje :) american type + cherry w bazie tytoniowej virginia... tylko na 3 ml dodalem 20kr i 10kr /kropel z butelkowego kroplomierza/

dzisiaj "stworzylem" testy capelli true tabacco i ry69 atmosa
By marrwo
#1564786
BlackDeViil pisze:Jak szukacie fajnych smaczków tytoniowych


Ja szukam receptury na Nport. Trafil mi sie przypadkiem kiedy kupowalem na probe jakies smaki i nie moge sie nim nacieszyc :).
Awatar użytkownika
By stefank8
#1564809
BlackDeViil pisze:
A jakich innych tytoniówek używałeś, że tak uważasz?


Atmosa, TPA i Capella i dalej utrzymuje zdanie że w tytoniówkach ...
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1564820
Ja kiedyś spróbowałem 555 od Inawery i po spróbowaniu poszło do kibelka ;)
Awatar użytkownika
By stefank8
#1565516
BlackDeViil pisze:Ja kiedyś spróbowałem 555 od Inawery i po spróbowaniu poszło do kibelka ;)


czyli jednak kupa :D

ten aromat tez posiadam i pale regularnie ... cala tajemnica w parowniku, subtank oddaje specyficznie smak (chociaz wcale nie plasko). Niedawno uruchomilem Zephyrusa z sentymentu i zadnego samogonu nie dalo sie palic, a na subtanku *SMOKEKING*
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.