EPF
Awatar użytkownika
By glodeks
#1452007
Jeszcze nie, dzięki za info, że istnieje dziś poszukam

wystukane w kaloryfer
By ZjadaczGłów
#1452008
Aby do piątku ado 14 i kolejne zakupy regionalnych przysmaków :-)
Awatar użytkownika
By mordek
#1452030
W moich rejonach z kwasem gamma był problem, zniknął jak tylko się pojawił w sklepie :(.

Tapatataj poprzez wzgórza i bezdroża...
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1452031
U mnie jest :) z malinowy sour to to jest

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mordek
#1452269
*GOOD* Job...

Tapatataj poprzez wzgórza i bezdroża...
Awatar użytkownika
By glodeks
#1452439
Właśnie jestem po czterech. Kupiłem zapas na dłużej, nie udało się. Wypiłem wszystko na raz. Moim zdaniem świetny. Kwaśny, wytrawny, malinowy. To chyba ich najlepszy kwas. W becie brakowało alkoholu, w Alfie mimo iż dobra, to nic się nie działo. A tu wszystko jest na miejscu i zaskakuje brakiem słodyczy.
A jeśli chodzi o szybkie znikanie z półek, to wziąłem wszystkie...

wystukane w kaloryfer
Awatar użytkownika
By donjohn
#1454757
Obrazek

Kufel za free *BOR* :D

Dziś śmigam po ciemną Pragę :mrgreen:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1475238



Kochamy koncerniaki :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1475249
Czasem lubię siorbnąć to piwko, jako przecinek.

Obrazek
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1491538
Glodeks zgadnij z czym właśnie wracam ze sklepu :) Zakupiłem 3 Preparaty, bo w sobotę na festiwalu juz może go nie być :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By glodeks
#1492201
nosferatu997 pisze:Glodeks zgadnij z czym właśnie wracam ze sklepu :) Zakupiłem 3 Preparaty, bo w sobotę na festiwalu juz może go nie być :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka


Dla mnie, dla ciebie i dla kogo jeszcze? (nie mów, że teściowa znowu nocuje...)
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1492202
Haha juz zostało jedno ;)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1492228
Ostatnie odkrycie.
Żywiecki porter niech się chowa.

Obrazek
Awatar użytkownika
By bofh
#1494941
@Herrwolf: zakupiłem dla porównania jedno i drugie. Pomimo 7 plnów za flaszkę od Kormorana następnym razem żywca zostawię na półce ;) Faktycznie bardzo fajny porterek. Dzięki :beer:
By berto
#1495114
@Herrwolf
Od dawna szukam tego porteru ale jeszcze nie widziałem go w żadnym sklepie. :/
W końcu chyba kupię gdzieś online. Ta sama sytuacja jest z Imperatorem Bałtyckim od Pinty.
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1495122
bofh pisze:@Herrwolf: zakupiłem dla porównania jedno i drugie. Pomimo 7 plnów za flaszkę od Kormorana następnym razem żywca zostawię na półce ;) Faktycznie bardzo fajny porterek. Dzięki :beer:


Na zdróweczko.
Jest jeszcze kilka innych od BK, będę testował.

Krasnal45 pisze:@bofh Ani Łódzkiego, ani Granda od Ambera nie przebija :beer:

Nie próbowałem. Jeśli to portery lub ciemne, to zapoluję.
berto pisze:@Herrwolf

Od dawna szukam tego porteru ale jeszcze nie widziałem go w żadnym sklepie. :/
W końcu chyba kupię gdzieś online. Ta sama sytuacja jest z Imperatorem Bałtyckim od Pinty.


W razie pisz PW. Mogę wysłać. 6,9 sztuka + (przesyłka kurierem 13,60.)

Znalazłem w niedzielę niezłą dziuplę z browarkami. Roku nie starczy na próbowanie wszystkich.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1495125
Krasnal45 pisze:@bofh Ani Łódzkiego, ani Granda od Ambera nie przebija :beer:
Coś w tym jest. Grand nigdy mnie jakoś nie zachwycił (zbyt deserowy na mój gust), ale zawsze był takim pewniakiem - jak najdzie ochota na portera konkretnego (czyt. bałtyckiego), a nic z ulubionych akurat nie ma, to piwko z Ambera, zwykle dość powszechnie dostępne, jest bezpiecznym wyborem, zawsze przyzwoita i powtarzalna jakość, nie trafiłem jeszcze na jakąś warkę-wpadkę.

Warty spróbowania moim zdaniem i w miarę regularnie dostępny jeszcze jest Black Boss, występuje w 2 wersjach: 8,5 oraz 9,4.
Obrazek

Sam zaś ostatnio lubuję się w alebrowarowym Last Cut i sesyjnym Little Molly od doctora brew - a kimże jestem by zaleceń doktora nie przestrzegać :mrgreen:
By berto
#1495401
Herrwolf pisze:W razie pisz PW. Mogę wysłać. 6,9 sztuka + (przesyłka kurierem 13,60.)
Znalazłem w niedzielę niezłą dziuplę z browarkami. Roku nie starczy na próbowanie wszystkich.

Dzięki, może skorzystam. :) Ale jedną butelkę to tak średnio się opłaca, jak już to 2-3 bym wziął oczywiście jeśli to nie problem. Ja staram się kupować za każdym razem coś nowego, rzadko wracam do już próbowanych piw. Chociaż wczoraj kupiłem Komesa którego uważam za nr. 1 wśród bałtyków. Interesują mnie głównie portery i risy, chociaż tych ostatnich jeszcze nie próbowałem ale to tylko dlatego że cholernie ciężko je dostać.

Co tam jeszcze ciekawego jest w tej dziupli? :D
Awatar użytkownika
By bofh
#1495600
W mieście Uć jak na ironię zakup łódzkiego portera wcale nie jest taki prosty, a przecież znam doskonale i cenię... Zwłaszcza w mojej okolicy, czyli tzw. Teofilów-Zadupie, gdzie do dyspozycji jest naprawdę niezły przekrój polskiego browarnictwa, ale porter łódzki to jak ostatnio słyszałem tylko w sklepie firmowym i to nie zawsze. Szewc bez butów, jak zwykle ;)
Awatar użytkownika
By saradonin
#1500327
saradonin pisze:[...]Warty spróbowania moim zdaniem i w miarę regularnie dostępny jeszcze jest Black Boss, występuje w 2 wersjach: 8,5 oraz 9,4.[...]
Uniżenie odszczekuję powyższe :oops: 8)
Ostatnia warka wersji 8,5%, w porównaniu do tego co pijałem pół roku temu, wyszła tragicznie przesłodzona :cry: Szkoda, taki dobry był ....
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1503155
[img]//images.tapatalk-cdn.com/15/10/30/cb8f46fa9d2f9e7d2fc18fa469ece525.jpg[/img]

Bam! Leżakowane w beczkach po bourbonie :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By saradonin
#1503166
Bardzo ciekawy wybór panie Ciastek *GOOD* Nietypowe, wyraźnie deserowe, ale nadzwyczaj smaczne.

Obrazek
Nie wszystko na dziś oczywiście ;)

Pewnie niejeden piwosz się ucieszy ze świeżej warki przezacnego Winchestera :beer:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1503385
saradonin pisze:Bardzo ciekawy wybór panie Ciastek *GOOD* Nietypowe, wyraźnie deserowe, ale nadzwyczaj smaczne.

Obrazek
Nie wszystko na dziś oczywiście ;)

Pewnie niejeden piwosz się ucieszy ze świeżej warki przezacnego Winchestera :beer:

WINCZESTER !!!!!!!!!!!!!!
Zdaj relację jenerał z wołgi i robust afro !!! :mrgreen:
Awatar użytkownika
By saradonin
#1503454
donjohn pisze:[...]Zdaj relację jenerał z wołgi i robust afro !!! :mrgreen:
Wołgę już pijałem wcześniej parę razy, a skoro do niej wracam, to nie może być zła - stout do cna klasyczny, bardzo starannie wyważony: paloność jest, ale nie wybija się ordynarnie, nuty kawowe (bardziej jakby kawy zbożowej w tym konkretnym przypadku) i czekoladowe podobnie.
Bardzo mi pasuje, że brak jest tu jakiejś nachalnej i zupełnie niepotrzebnej słodyczy (w końcu stout to gatunek wytrawny). Ogólnie *GOOD*

Afro na razie poleży "na potem".
Awatar użytkownika
By Soundtrack
#1512795
Dzisiaj będąc w żabce natknąłem się na edycję limitowaną piwa z Grodziska, które w porównaniu do "zwykłej" wersji jest chmielone na zimno.
Powiem że jest naprawdę dobrze - chmielenie na zimno mimo iż bardziej powinno wpłynąć na aromat, tutaj jest bardziej odczuwalne w smaku. No i ta wędzonka :)



Link do filmiku: piwo-z-grodziska-vs-piwo-z-grodziska-czyli-czy-warto-chmielic-grodziskie-na-zimno/
Awatar użytkownika
By hottohoren
#1512912
nosferatu997 pisze:Bam! Leżakowane w beczkach po bourbonie :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka



Ojjj dobry dobry :) Tylko że w tej cenie da się ustrzelić cos lepszego :D Ale mimo wszystko piło się tego Geezerka bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1512917
Staram się próbować co się da, na cenę nie patrzę :) Lepiej nie pytaj ile najwięcej zapłaciłem za butelkę 0,33 :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1512942
Z Grodziska jest jeszcze inne fajna nowość.

Awatar użytkownika
By Tymon78
#1528657

- Lupus
W takim ostatnio gustuje...
By Krasnal45
#1528724
Gdzieś widziałem, coś słyszałem, ale jeszcze nie pokosztowałem *SMOKEKING*
Trza poszukać...
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1528746
@Krasnal45 - delikatne piwko z Litwy chodź podchodzi pod nasze z regionu :wink: ...ale ja to daleki wschód .
Warto odkorkować.
By berto
#1529510
Artezan puścił kolejną warkę Samca Alfa. Cenę detaliczną ustalono na max. 16zł.
Niestety nie do kupienia u mnie w okolicy. :(
A z chęcią wziąłbym ze 2 flaszki.

Butelki trafiły do kilku hurtowni:

Filip Merynos - Warszawa
Zofmar - Łódź
Beka - Kielce
Stanbud - Gdańsk
Kraina Piwa - Żywiec
Centrala Piwa - Poznań
Marbe - Kraków


Może znajdzie się jakaś dobra dusza.
Jeśli tak to proszę o PW.
:beer:
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1529524
Jeśli będzie w moim ulubionym sklepiku to wezmę jedna butelkę dla Ciebie :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
By berto
#1530114
nosferatu997 pisze:Jeśli będzie w moim ulubionym sklepiku to wezmę jedna butelkę dla Ciebie :)


Dzięki :) nie mogę się już doczekać. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1532088
berto pisze:
nosferatu997 pisze:Jeśli będzie w moim ulubionym sklepiku to wezmę jedna butelkę dla Ciebie :)


Dzięki :) nie mogę się już doczekać. :mrgreen:

Niestety w moim ulubionym sklepiku mieli tylko jeden karton... dlatego postanowili sprzedawać po jednej butelce na głowę ;) ale... po niedzieli będą mieli prawdopodobnie jeszcze raz i zostawią mi jedną butelkę - poleci do Ciebie.

A tymczasem w szkle - Sacrum :)
Obrazek
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1532102
Niezbadane są czeluści trawnika.

Jeżeli ktoś gustuje w ciemnym, to na początek zdecydowanie polecam:

Obrazek
By Given
#1539298
Też miałem okazję dostać ostatni rozlew Samca Alfa, pyszny RIS'ek, chociaż żałuję, że nie dałem mu poleżeć, bo było czuć alkoholowe nuty. Myślę, że jak dałbym mu z rok, to nuty alkoholowe by zeszły na daleki plan ;) Ale 27 plato robi robotę :P


Awatar użytkownika
By donjohn
#1551149



Do szklanki wlewamy, nie mieszając ze sobą:
- tłustą kwaśną śmietanę
- dwa surowe jajka
- duży kieliszek oliwy
- sok z jednej cytryny
Całość pijemy jednym haustem i zagryzamy kilkoma ziarnami palonej kawy.

Nigdy nie próbowałem :roll:
A Wy jakie macie patenty na kaca ? :cry:
Sylwester to parę dobrych rad się przyda :lol:
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1551152
Myślę, że ciężko będzie wypić tą tłustą kwaśną śmietanę bez mieszania. Może i dobre ale pozostaje przy swoim sposobie, o którym jest ten temat :D :beer

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By donjohn
#1551153
tinOFbeer pisze:Myślę, że ciężko będzie wypić tą tłustą kwaśną śmietanę bez mieszania. Może i dobre ale pozostaje przy swoim sposobie, o którym jest ten temat :D :beer

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Spoko Ja też piwko lekkie na kaca :beer:
Tak luźno chciałem pogaworzyć o naszym wrogu :lol: :wink:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.