EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By MakeZZZ
#1453769
W końcu oficjalne wsparcie i rzetelne badanie, które będzie się liczyć. BRAWO!
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1453780
Public Health England - brzmi poważnie. Ciekawe jak odniósłby się nasz dzielny krzyżowiec - pan doktór onkologii J. Jassen z Gdańska do owych badań...
Czyżby w UK nie było lobbystów?

------------
Wklejać linki gdzie się da, pod nieprzychylnymi artykułami na onetach!
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1454489
Przykro to będzie przełknąć naszym niedouczonym, nie będącym na czasie "profesorom" i "ekspertom". Zbłaźnili się przeraźliwie, błazenadę odstawiają nadal i będą odstawiać błazenadę dalej. Zanim do zacietrzewionej, opłaconej kopertą i wspieranej niewiedzą "profesorskiej" niereformowalnej pały cokolwiek dotrze, musi minąć pokolenie :D
Awatar użytkownika
By SAS
#1456064
Mnie zastanawia tylko jedno , ja mieszkam w Irlandii i sprawdzałem tu to gazety tutejsze piszą o tym (Irishtimes, TheJurnal) w Anglii są artykuły w BBC . W Polsce nie znalazłem informacji w żadnej większej gazecie . Sam nawet chciałem dodać krótki artykuł na TVN 24 kontakt , po 5 minutach już go nie było . Został usunięty *MUR*
By człowiek_maćko
#1456094
Jak to został usunięty? Taka glupota a ja juz sie [cenzura].

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
By człowiek_maćko
#1456095
człowiek_maćko pisze:Jak to został usunięty? Taka glupota a ja juz sie <font color='red'>[cenzura]</font>.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zdenerwowalem

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
By MakeZZZ
#1456101
To nie musi oznaczać, że się nie pojawi. Mogą sami chcieć to napisać. Więcej pieniędzy dla nich. Chyba, że w tej sprawie mają się z kimś kontaktować, ale nie wierzę w takie teorie spiskowe ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.