EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Vexir
#1442493
Witam. Od paru dni mam problem z moim spinnerem. Chcąc naładować baterię przed wyjazdem nie mogłem przykręcić ładowarki do baterii. Jestem w stanie przykręcić ją do clearomizera Nautilius Mini oraz do wszelkich clearomizerów przykręcanych na zewnętrzny gwint (przepraszam za brak fachowego słownictwa), niestety do innych clearo przykręcanych na ten wewnętrzny gwint i innych baterii z gwintem 510 nie jestem w stanie.
Myślałem, że może uszkodziłem gwint lecz wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że nie mogę wcisnąć pinu do końca (jest jakby zbyt wysoko). Delikatnie stykając piny w baterii i ładowarce rozpoczyna się normalne ładowanie lecz bateria wypada. Pierwszy raz się z tym spotykam, chociaż już naprawiałem zepsute piny (głównie zbyt wciśnięte). Dokładne czyszczenie nic nie pomogło. Jestem niestety na wyjeździe i nie mogę rozebrać baterii. Proszę o jakieś sugestie.
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1442499
Chyba mi się wydaje że nautilus jest na wewnętrzny 510 a do tego ma pierścień maskujacy na eGo. A masz inną baterie aby sprawdzić czy ładowarki gwint nie został zjechany? Przydało by się zdjęcie ile wystaje ten pin ;)
By Vexir
#1442504
Fakt nautilus jest na wewnętrzny i strasznie mnie to zdziwiło (korzystam chwilowo bez pierścienia, bo po pijaku zgubiłem :) ). Ładowarka w 100% sprawna, ładuję nią inne baterie. Postaram się o jakąś fotkę.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.