EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By purge
#1256148
@nanak, no tak, masowa, ale w tej sytuacji oznacza, że to obudowa ma tylko znaczenie, czyli wracamy do wartości estetycznej i unikalności. Czyli tak jak wspomniałem, jak chcesz być wyjątkowy to DIY się kłania, a nie zawrotna cena jaką płacisz kupując przedmiot z innej produkcji masowej tylko, że nie wykonanej w Chinach, a w kraju, gdzie ludzie za swą pracę więcej sobie liczą ;).
Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 15:14 przez purge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By seiken
#1256149
Co by wyjasnić to ani podróby ani oryginały to nie jest produkcja masowa tylko produkcja seryjna
masowo to można np paste do zębów produkować lub podpaski albo masło :mrgreen: latami
A seryjna to sa serie 100 szt i np 100000000 szt
Awatar użytkownika
By PawełP
#1257280
seiken pisze:Co by wyjasnić to ani podróby ani oryginały to nie jest produkcja masowa tylko produkcja seryjna
masowo to można np paste do zębów produkować lub podpaski albo masło :mrgreen: latami
A seryjna to sa serie 100 szt i np 100000000 szt


Co by wyjaśnić bardziej, to nie masz już pięciu lat i dobrze wiesz o co chodzi, a czepiasz się słówek :wink:

................................................................................................................

Dokładając do tematycznego pieca:
Produkcja wysokoseryjna:
https://www.fasttech.com/products/1515100
Produkcja niskoseryjna:
http://shmovapes.co.uk/drip-tips/51-ss- ... abits.html
:roll:
By purge
#1434709
Kwestia rodzaju produkcji chyba rozwiązana, to teraz nasuwa się pytanie kiedy e-papieros to mod? Potocznie wszyscy określamy urządzenia typu APV (advanced personal vaporizer) modami. A czy modem przypadkiem nie jest bardziej przerobienie latarki na mechanika albo kontrolera na moda z dna?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.