EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By krislen87
#1382176
Witam. Zapytałem wujka Google ale nie wie....znajde gdzieś lub jest ktos w stanie odrysować szablon okleiny na isticka? Chciałem sobie go zrobic w karbonie. Mam gdziesz jeszcze folie wiec stąd moje zapytanie....nie chce mi się bawić w lepienie i docinanie. Najlepiej by było gdyby ktos miał nalepkę zeskanować i podrzucił jesli to nie klopot... ;-)
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1382178
W dawnych czasach używało się linijki, ekierki, ołówka i kartki papieru.
Bardziej ogarnięci potrafili się nawet posługiwać kątomierzem czy cyrklem.

Skoro masz sprzęt w rękach to możesz go przecież zwymiarować i zrobić makietę naklejki ze zwykłej kartki papieru.
By krislen87
#1382180
w dawnych czasach uzywalo sie do prania Perwolu a do pracy chodzilo sie na piwo i pogadac z kumplami....w dzisiejszych czasach bylo by prosciej zeskanowac wrzucic w siec i cieszyc ze komus sie to moze przyda. PS....cyrkla nie mam od podstawowki.... :P pytam powaznie, jesli ktos ma jakiegos stickera to bede wdzieczny :)
By Vaporek
#1382181
W dzisiejszych czasach jest np folia di-noc firmy 3M , ktora mozna okleic wszystko bez jakis cyrkli czy ekierek, wystarczy skalpel, raszpla (lub cos innego do wygladzania folii) i suszarka do wlosow ( do prostowania czy zmiekszania folii w trudno dostepnych miejscach)
kawalek folii 10x20cm carbon 3D di-noc firmy 3M na allegro kosztuje 5 zl...
By krislen87
#1382182
taka folie wlasnie mam....jak to sie mowi termo-kurczliwa czy jakos tak...tylko myslalem zeby wyciac z szablonu nalepic podgrzac gdzie trzeba i po klopocie. ide wycinac....zobacze co wyjdzie.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1382184
Vaporek pisze:W dzisiejszych czasach jest np folia di-noc firmy 3M , ktora mozna okleic wszystko bez jakis cyrkli czy ekierek, wystarczy skalpel, raszpla (...)

:kulam
RAKLA

Parafrazując klasyka:
"Przed laptopem siedzi leń,
nic nie robi cały dzień..."
By krislen87
#1382194
dalem rade....zona nie ma suszarki wiec poszedlem w kuchenke gazowa....ladnie wyszlo ;) wieczor znajde porzadny kawalek foli to odpicuje ;) ''piehot'' dzieki wielkie :)
By krislen87
#1382199
hi hi hi .....nie ma zle...ale szabloniki moze sie przydadza komus. zrobie zapiekanke i ide spac bo po nocce jestem. dzieki wielkie za pomoc. wieczor wrzuce foteczke jak wyszlo ;P
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1382453
Oklej go szeroką taśmą (np malarską 50mm) odetnij nożykiem do tapet to czego nie powinno być i masz gotowy wzór :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.