EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By TheThermiT
#1371885
Witam, na imprezie dałem w zaufaniu e-fajka koleżance i spadł jej. Mocowanie clirka w baterii troche sie wykrziwiło ale wcisnąłem to prosto, niestety pękł ustnik (drip) szklany (PYREX), pytanie ratowac go (wyrownac na papierze sciernym coraz cieńszym) czy kupić jakiś metalowy?
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1371920
To zależy od pęknięcia i Twoich zdolności manualnych. Metalowy jakiś warto mieć tak czy inaczej.

Tap... Tap...
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1371936
Truuudne spraaaawyyyyy....

- Chciała spróbować więc dałem jest sprzęt. Wyglądała na porządną dziewczynę, nie sądziłem że to się skończy tak tragicznie.
- Nigdy nie miałam takiego czegoś w ustach, nie sądziłam, że to jest takie kruche. Tak upadło mi, to moja wina.
- Po upadku nie było co ratować, chcieliśmy wezwać karetkę ale jej tata powiedział, że takie pęknięcie to jednak nic groźnego. Drip jednak był koszmarnie oszpecony [smutek].
- Teraz jego sprzęt brzydko wygląda... nie wiem co robić... On chyba już się nigdy do mnie nie odezwie [płacz].

Dwa tygodnie później.
- Odkupiłam mu ten drip i nadal jesteśmy przyjaciółmi. Trochę drogo bo 8 złotych, ale czego się nie robi dla przyjaźni.
- Nie gniewam się na nią, w końcu odkupiła winę i mnie przeprosiła. Teraz jesteśmy razem, za trzy miesiące ślub...
Awatar użytkownika
By gregbard
#1371938
TheThermiT pisze:czy kupić jakiś metalowy?

silikonowy kup
By Krasnal45
#1372012
pawel_aa pisze:Truuudne spraaaawyyyyy....

- Chciała spróbować więc dałem jest sprzęt. Wyglądała na porządną dziewczynę, nie sądziłem że to się skończy tak tragicznie.
- Nigdy nie miałam takiego czegoś w ustach, nie sądziłam, że to jest takie kruche. Tak upadło mi, to moja wina.
- Po upadku nie było co ratować, chcieliśmy wezwać karetkę ale jej tata powiedział, że takie pęknięcie to jednak nic groźnego. Drip jednak był koszmarnie oszpecony [smutek].
- Teraz jego sprzęt brzydko wygląda... nie wiem co robić... On chyba już się nigdy do mnie nie odezwie [płacz].

Dwa tygodnie później.
- Odkupiłam mu ten drip i nadal jesteśmy przyjaciółmi. Trochę drogo bo 8 złotych, ale czego się nie robi dla przyjaźni.
- Nie gniewam się na nią, w końcu odkupiła winę i mnie przeprosiła. Teraz jesteśmy razem, za trzy miesiące ślub...

Ścierę z mikrofibry i spray do czyszczenia LCD jesteś mi winien :lol:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.