EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1287351
Podobne myśli chodzą po mojej głowie.
Ale kto wie. Tu wszystko jest możliwe. Już tyle razy mieliśmy i mogliśmy przegrać, a jakoś nie leżymy innym drużynom.
Piłka jest okrągła a bramki są dwie :lol:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1287358
Może jednak Hiszpania w finale to przecież Mistrzowie Olimpijscy? Mam nadzieje, że "Farbowane Lisy" z Kataru już osiągnęły max.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1287856
Kataru nie leczymy antybiotykami :wink:
Jakieś inne przepisy na dzisiejszy Katar???
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1287878
Tomba pisze:Jakieś inne przepisy na dzisiejszy Katar???


Więcej Szmalu ;)

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tomba
#1287891
jsakic19 pisze:
Tomba pisze:Jakieś inne przepisy na dzisiejszy Katar???


Więcej Szmalu ;)

Tapatalk


I waleczne serce :lol:
Awatar użytkownika
By Peter007
#1288025
Od dziecka wiem, że katar jest upierdliwy i ciężko z nim wygrać.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1288037
Za raz się zesram

-------------------------------
Wymacane na ekranie przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Tomba
#1288050
No szkoda :(

-------------------------------
Wymacane na ekranie przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1288054
Zabrakło szczęścia i nie ukrywajmy sędziowie pomogli ale co tam lepiej grali ci z katarem.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tomba
#1288058
jsakic19 pisze:Zabrakło szczęścia i nie ukrywajmy sędziowie pomogli ale co tam lepiej grali ci z katarem.

Dokładnie. Nic dodać nic ująć.
Będziemy kibicować za brązem. :beer:
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1288064
Nie ukrywajmy, że Polacy pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej w ataku, w ogóle nie istnieli. Miałem wrażenie, że
u nas tylko Jurecki rzuca. Obrona za to nie istniała przez cały mecz. Lekki zawód jest, ale i tak jestem dumny, że jesteśmy
w czwórce na świecie :)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1288108
Nie żebym nie kibicował Polakom w walce o brąz bo będę z całego serca ale o 3 m. trafimy na jedną z potęg Hiszpania czy Francja (zaraz w tvp sport) bo to jakby trafić na piłkarskie odpowiedniki Niemiec czy Argentyny. To jest jednak sport.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Mutango
#1288124
W czarną rozpacz nie ma co popadać, bo 4 miejsce w MŚ, to i tak dużo więcej niż zasłużyliśmy, biorąc pod uwagę aktualną formę. Mieliśmy trochę szczęścia, i w losowaniu, i że trafiliśmy na słabo dysponowaną Chorwację... Były drużyny które miały mniej szczęścia, a były lepiej dysponowane od nas (np Dania). A nawet Hiszpania i/lub Francja mają mniej szczęścia, że trafiły na siebie zbyt wcześnie. Uważam że ten mecz właśnie, to przedwczesny finał. Ale taki jest sport.
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1288240
Na pocieszenie zwycięstwo Kamila w Willingen :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#1288568
Mutango pisze:W czarną rozpacz nie ma co popadać, bo 4 miejsce w MŚ, to i tak dużo więcej niż zasłużyliśmy, biorąc pod uwagę aktualną formę. Mieliśmy trochę szczęścia, i w losowaniu, i że trafiliśmy na słabo dysponowaną Chorwację... Były drużyny które miały mniej szczęścia, a były lepiej dysponowane od nas (np Dania). A nawet Hiszpania i/lub Francja mają mniej szczęścia, że trafiły na siebie zbyt wcześnie. Uważam że ten mecz właśnie, to przedwczesny finał. Ale taki jest sport.

Świetne wyczucie i podsumowanie rzeczywistości. Brawo.

-------------------------------
Wymacane na ekranie przy użyciu Tapatalka
By user
#1288595
Polacy przegrali tylko i wyłącznie przez siebie , sam Jurecki nie wygra reszta bardzo słabo a obrony nie było i czepianie się Szmala o słaby procent to jakiś absurd bramkarz jest tak dobry jak jego obrońcy grają . sprawy sędziowskie były marginalne .
Tak jest to wielki sukces polaków bo powini jechać do domu już wcześniej ale w danym dniu byli lepsi od rywali i mieli farta . i kibicujemy do końca medal to medal historia i sława warto walczyć a nie biadolić.
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1288886
To, że pojawiały się błędy i głupie straty to w ręcznej normalne. Niestety ale to jest sport. Ale swoje dorzucili od siebie sędziowie. Utemperowali zapał w obronie wysyłając Naszych na kary, nie widzieli przekroczenia linii zawodnika katarskiego, ataku na Bieleckiego i innych sytuacji. Stało się! Pozostała Nam walka o trzecie miejsce.
A ilu z Was grało w piłkę ręczną?
Sent from my RM-825_eu_poland_296 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tomba
#1289031
Dzisiaj o 20.30 na TVP Sport kolejna odsłona boksu drużynowego: Poland Hussars - Argentina Condors: Gala World Series of Boxing
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1289040
Tomek,ja się qurfa na sporcie może nie znam,ale wiem że nie ma boksu drużynowego! Po ile te drużyny rękawic liczą?
Jak oni niby mieszczą się wszyscy w ringu i kto to sędziuje? Jak, z góry?
Awatar użytkownika
By Tomba
#1289049
I co ja mam Ci Tommy na to odpowiedzieć, jak dzisiaj jestem dość "nieświeży" :lol:
W każdej drużynie jest po pięciu pięściarzy. Każdy pięściarz ma dwie łapki (w tym sporcie to mus :mrgreen: ) Łatwo więc wyliczyć ile walczy rękawic.
W boksie się nie sędziuje - w boksie upublicznia się wyniki :lol:
Awatar użytkownika
By Mutango
#1289071
TommyBlack pisze:Jak oni niby mieszczą się wszyscy w ringu i kto to sędziuje? Jak, z góry?

No normalnie. Zawodników po pięciu, to i ring pięć razy większy, pięciu sędziów... wszystko razy pięć :lol:


Awatar użytkownika
By Peter007
#1289075
To takie jakby ustawki ;)
Awatar użytkownika
By Tomba
#1289210
Mutango pisze:
TommyBlack pisze:Jak oni niby mieszczą się wszyscy w ringu i kto to sędziuje? Jak, z góry?

No normalnie. Zawodników po pięciu,

Zawodniczek. Piękny sport :lol:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1290027
Mamy brąz! Niesamowite!

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Peter007
#1290029
Przecież to można zawału dostać przez naszych szczypiornistów. No ale się udało!!!!!!!!
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1290031
Polska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normalnie zawału można było dostać ;]
Awatar użytkownika
By Tomba
#1290046
Teraz obejrzę finał i zobaczę jak sędziowie będą gwizdali.
Będę kibicował za Francją.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1290047
O 19
By ZjadaczGłów
#1290050
Ciekawe czy i tym razem pieniądze wygrają ze sportem.
Peter o 17 chyba finał.
Awatar użytkownika
By taxi81
#1290058
Oby Francuzi wyleczyli katar. Boję się jednak innego scenariusza. Ale popatrzcie. Sędziowie pozwalali pograć(nie gwizdali na zapas) i od razu nasza gra wyglądała inaczej. Była walka w obronie, Szmal trochę pobronił i wszystko wyglądało inaczej.
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1290068
Teraz wszyscy jesteśmy Francuzami.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1290081
@Uxi666 ciężko będzie Francuzom, przeciwko sobie będą mieli tak jak i my Qatar, kibiców i sędziów, no niestety szejkowie grubo smarują ;] w poprzednim meczu Polski z Qatarem co się dzialo normalnie żart jakiś z sędziowaniem był, nie mówiąc już o tym że naszych kibiców przesadzili gdzieś na samą górę pod kible ;] do tego opłacili hiszpańskich kibiców by dopingowali Qatar dostawali po 2000 jurków na łeb normalnie farsa jakaś była no ale pertodolary żądzą światem ;] no ale FRANCJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps.sory za słowotok ale emocje jeszcze nie opadły
Ostatnio zmieniony 01 lut 2015, 17:40 przez BadBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1290083
Dobrze jest. Katar juz 6 minut kary:)
Awatar użytkownika
By kocur
#1290087
Dzisiejszy mecz o brąz powinien być meczem o złoto. Mam nadzieję że chociaż finał będzie uczciwy.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1290093
A dziś jeszcze finały Super Bowl, New England Patriots vs Seattle Seahawsk święto fanów NFL ;] od pónocy na polsat sport ;]

-- [scalono] 01 lut 2015, 17:51 --

@kocur to my powinniśmy teraz grać z Francją , no ale cóż jest brąz i trzeba się cieszyć POLSKA BIAŁO CZERWONI !!!!!!!!!!!!!!
:beer: *SMOKEKING* :beer:
Awatar użytkownika
By kocur
#1290097
Ano powinniśmy ale niestety nie ma nas tam. Teraz pozostaje kibicowanie Francuzom.
Awatar użytkownika
By xtigerx
#1290105
Jaki wynik w na tą chwilę?
Awatar użytkownika
By Tomba
#1290111
14 - 11 dla Francji.
Teraz jest przerwa.

-------

Parę minut po 19-tej w dwójce będzie transmisja z wręczana medali.
Awatar użytkownika
By xtigerx
#1290119
I gitara. Niech Francja im dokopie :beer:
Awatar użytkownika
By Peter007
#1290123
Czescy sędziowie nie pitolą się z Katarem :)
Awatar użytkownika
By xtigerx
#1290130
Najwyraźniej dostali za mało w łapę .
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 33
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.