EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By ewa17
#116483
No właśnie... To jest mój największy problem po przejściu na e-papieroska. Wkurza mnie tym bardziej, że nigdy nie miałam żadnych pryszczy, krostek i innych syfków. Nie pomagają witaminki, algi, sera, kremy.... :evil: :evil: :evil: Wiem, że nie jest to wina e-palenia tylko nie palenia tytoniu ale wnerwia jak diabli.
By sonyac
#116563
haha i to powie facet...

po pierwsze - jaką masz cerę ... chodzi mi o dopasowanie sposobu oczyszczania
po drugie - próbowałaś wapozonu/sauny ?
Awatar użytkownika
By Tusia
#116582
Cóż można zrobić ?
Można postarać się przyspieszyć oczyszczanie organizmu z toksyn, wiele informacji o kuracjach oczyszczających jest dostępnych w internecie :wink:.
U kobiet dodatkowo dochodzą zmiany hormonalne w każdym cyklu.
Także dieta, są potrawy, po których "wywala" pryszcze, np. czekolada, musztarda...
U mnie problemy z tzw. "ledami" :wink: trwały kilka miesięcy. Obecnie po roku e-palenia i nie spalania analogów sytuacja się unormowała. Dajmy czas czasowi :wink:
Dawniej popularna była teoria, że na EcoPure mniej jest problemów z cerą jednak ja tego nie potwierdzę ze 100% pewnością.
By ewa17
#116592
sonyac pisze:haha i to powie facet...

po pierwsze - jaką masz cerę ... chodzi mi o dopasowanie sposobu oczyszczania
po drugie - próbowałaś wapozonu/sauny ?


I co, że facet?? Mojej siostrze tipsy robi facet...... :D :D
Mam cerę normalną po zimie niestety nieco przesuszoną ale z tym problemem sobie radzę. Sauna w moim wypadku odpada ze względu na skłonność do pękania naczynek podobnie jak ostre peelingi.
Porady jakie wyczytałam (zielona herbatka, woda mineralna itp.) nie dają żadnych efektów podobnie jak polecony Lewitan- drożdże piwowarskie z naturalną wit. B, biotyną, fosforem, potasem.
Awatar użytkownika
By Tusia
#116748
ewa17 pisze:Porady jakie wyczytałam (zielona herbatka, woda mineralna itp.) nie dają żadnych efektów podobnie jak polecony Lewitan- drożdże piwowarskie z naturalną wit. B, biotyną, fosforem, potasem.


Zioła nie dają takich efektów jakich nieświadomie oczekujemy, zmiany skórne nie znikną a wręcz będzie ich więcej... trwa czyszczenie. To co ma zostać wyrzucone zostaje wyrzucane między innymi w takiej formie.
Można poczytać :arrow: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... E/25194853
http://zdrowie.gazeta.pl/zdrowie/1,56681,3902922.html
Awatar użytkownika
By emma
#116861
A co myślicie o plastrach na stopy, reklamowano w TV, a można kupić na allegro. Może ktoś oczyszczał organizm właśnie w ten sposób? :zakrecony
By Awar
#116865
emma pisze:A co myślicie o plastrach na stopy, reklamowano w TV, a można kupić na allegro. Może ktoś oczyszczał organizm właśnie w ten sposób? :zakrecony


Żona używała, skutek trudno określić :roll:
Jakby co to uważaj na ceny. Takie same były w jednym miejscu po trzydzieściparę złotych, a gdzie indziej po 160,- :D
By Awar
#116880
emma pisze:A ile tego jest? Na ile starczy?

10 sztuk w paczce. Po sztuce na noc na jedną stopę, czyli paczka na 5 nocek. Nazwy nie pamiętam, a żonka już śpi ;)
By addicted
#116899
ewa17 pisze:Wkurza mnie tym bardziej, że nigdy nie miałam żadnych pryszczy, krostek i innych syfków..

Może dopiero waćpanna zaczęła wchodzić w ostatnią fazę okresu dojrzewania :lol:

(musiałem to napisać...)
By ewa17
#117012
Waćpan raczy żartować :lol: :lol: :lol:
Do mnie jakoś te toksyny wyłażące skora nie trafiają... bardziej wcześniejsze, długotrwałe przesuszanie skory fajami. Teraz skora nie kuma, że fajeczek już niet w efekcie czego skora staje się bardziej tłusta i "pryszczata"- podobnie się dzieje po przerwaniu długotrwałego opalania na solarium.
Awatar użytkownika
By Tusia
#117025
ewa17 pisze:Do mnie jakoś te toksyny wyłażące skora nie trafiają...


Jest to naukowo potwierdzone, wystarczy poszperać w necie :wink:
By Awar
#117390
Tusia pisze:
ewa17 pisze:Do mnie jakoś te toksyny wyłażące skora nie trafiają...


Jest to naukowo potwierdzone, wystarczy poszperać w necie :wink:


Jest to też potwierdzone osobiście :D
Oszczędzę Wam widoku swoich pleców :shock: :oops:
Zdaje się, że już schodzi... ;)
By sonyac
#120914
ja się śmieje z tej "męskości" :)

próbowałaś zagłębić się w tematykę peelingów enzymatycznych ? bo one są chyba jedyna rozsądną alternatywą dla nas naczynkowców .
By kajan5
#120921
ewa17 pisze:No właśnie... To jest mój największy problem po przejściu na e-papieroska. Wkurza mnie tym bardziej, że nigdy nie miałam żadnych pryszczy, krostek i innych syfków. Nie pomagają witaminki, algi, sera, kremy.... :evil: :evil: :evil: Wiem, że nie jest to wina e-palenia tylko nie palenia tytoniu ale wnerwia jak diabli.

Ba priv napiszę Ci co można zrobić, bo tak na ogólnym niewypada :P
Awatar użytkownika
By unexplainedforces
#120923
Taaaa... na pewno jak kupicie towar z TV Marketu to Wam oczyści jak cholera... ale kieszeń. Toż to nic innego jak sposób sprzedaży badziewia za 100-kroć wyższą cenę niż jej wartość. Poza tym zdecydowana większość produktów tam zakupionych nie nadaje się w ogóle do użytku.
By ewa17
#121390
kajan5 pisze:Ba priv napiszę Ci co można zrobić, bo tak na ogólnym niewypada :P


Teraz to mnie zaintrygowałeś....
Troszeczkę się uspakaja ale sama nie wiem co podziałało.
Peelingi enzymatyczne oczywiście stosuję.
By sonyac
#121899
poza tymi wszystkimi metodami polecam co weekend najpierw MC a potem Chilli ;)
Awatar użytkownika
By gentillo
#121929
ewa17 pisze:No właśnie... To jest mój największy problem po przejściu na e-papieroska. Wkurza mnie tym bardziej, że nigdy nie miałam żadnych pryszczy, krostek i innych syfków. Nie pomagają witaminki, algi, sera, kremy.... :evil: :evil: :evil: Wiem, że nie jest to wina e-palenia tylko nie palenia tytoniu ale wnerwia jak diabli.


Zapewniam Cię, że to jest wina przejścia na e-palenie. Przerabiam to odkąd zacząłem e-palić. Niestety, pozostaję się do tego przyzwyczaić.
By sonyac
#122156
tak pilon tylko w tym przypadku przy skórze naczynkowej nie można stosować wielu słusznych i skutecznych metod oczyszczania typu peelingi mechaniczne czy sauna i to powoduje problemy
Awatar użytkownika
By pilon
#122177
sonyac pisze:tak pilon tylko w tym przypadku przy skórze naczynkowej nie można stosować wielu słusznych i skutecznych metod oczyszczania typu peelingi mechaniczne czy sauna i to powoduje problemy

no tak, tu masz rację... :/
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.