EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By MrFictionRockz
#1153681
Polecam czarną herbatę (English Black Tea 11mg), jest bardzo wyrazista, po dłuższym paleniu może zacząć trochę nudzić dlatego wtedy polecam pokombinować ze smakami, ja lubię z cytryną.
Awatar użytkownika
By Kobiol
#1153983
Very Strawberry 6mg - Najlepsza truskawka jaką paliłem, nie jest mdła przy dłuższym wapowaniu i zostawia przyjemny posmak. Momentami dym smakuje odrobinkę jak z sheeshy i jest go całkiem sporo. 9/10

Fresh Watermelon 6mg - Tak jak koledzy wcześniej pisali - smakuje jak guma balonowa z czasów dzieciństwa... Bardzo smaczny liquid, ale na dłuższą metę może być lekko mdlący. 7/10


English Black Tea 6mg - Po przeczytaniu i usłyszeniu wielu pozytywnych opinii na temat tego liquidu, przemogłem się i kupiłem buteleczkę. Niestety zawiodłem się- zupełnie nie czuć aromatu czarnej herbaty, a jedynie chemiczny posmak. Da się to palić, ale z pewnością nie spełnia moich oczekiwań. Po rozmowie z panią ze stoiska z e-papierosami stwierdziłem, że chyba trafiłem na felerną partię, bo ona również zachwalała go i uznała, że jestem pierwszym klientem, któremu czarna herbata nie smakowała. Jak dla mnie 3/10, ale spróbuję znowu za jakiś czas, może będę miał więcej szczęścia.
By radulcia
#1155321
Liqueen Whisky - 8/10 ( ten posmaczek na gardle... cudny ! )
Liqueen United States Tobacco - 3 / 10 ( strasznie nie przypadla mi do gustu ta tytoniowka , ale coz 18zl wdane to trzeba palic )
Liqueen Czarna porzeczka - 9/10 bardzo wyczuwalny smak czarnej porzeczki ( czasami nawet czuc winogron :D )
Liqueen Wiśnia - 6/10 dla mnie taki neutralny smaczek
Awatar użytkownika
By kalin20
#1155355
Black tea 18. Smak średni słabo wyczuwalny, chmura średnia. 3/10.
W inmedio macie promocje na liquidy 11.99 za liquina
Awatar użytkownika
By BaltazarGąbka
#1157221
Potwierdzam ostatnie negatywne opinie na temat czarnej herbaty.
Wcześniej miała przyjemny smak, obecnie jest do d....
Smak herbaty z mydlinami, a szkoda bo był to wcześniej zacny liquid.
Awatar użytkownika
By Mroczny
#1157628
Kupiłem sobie ostatnio Golden Vanilla 18 i bardzo dobrze smakuje :D
Awatar użytkownika
By Efka
#1161953
Dzisiaj zakupiłem Fruit Rainbow, fajne połączenie smaków, ma dużego plusa z mojej strony ! :D
Awatar użytkownika
By jakub20
#1162558
Pepper Mint Concentrated 11 mg. - Skusiłem się na promocję w sklepie stacjonarnym esmokingworld. Za 10 ml zapłaciłem 9 zł. Świetna ale też bardzo mocna mięta, lekko słodkawa, zdecydowanie mocniejsza niż w przypadku Hangsena Mint King. Chyba w miętowych liquidach już tak musi być, że pod koniec wypuszczania chmurki czuć taki gorzkawy posmak, ale jest on jak najbardziej do przyjęcia. Palę ten liquid bez innych domieszek, daje mega odświeżenie, a chmurka na 3.8 V jest w porządku. 8/10 :)
Awatar użytkownika
By Shady
#1165900
Granat, bardzo wyrazisty, aromat jest mocny, a lq po dłuższym paleniu nie mdli.

Wystukane z Soniaczka WT19i przy ogromnej pomocy Tapatalka.
Awatar użytkownika
By Yanosikowa
#1166179
Jestem tu nowa- zatem witam wszystkich serdecznie:)

Nowa tez w e-papierosie... dopiero miesiąc go używam.
Korzystałam z Waszych opinii tutaj, szukałam liquida, który nie "gryzie" i nie "szczypie".... :zakrecony
Kupiłam rzeczonego English Black Tea o mocy 11 .
Niestety.. mnie i szczypie w język i drapie w gardło :(
Szukam dalej....Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By jakub20
#1167432
Italian Tobacco 18 mg Zakupiony w promocji w sklepie esmokingworld za 9 zł. Mój pierwszy liquid o mocy 18 mg ale nie drapie mnie zbyt mocno w gardło (tutaj plus). Wyczuwam ziarna kawy, kakao. Coś słodkiego i gorzkiego. Ponadto czuję lekko jakiś suszony owoc. Liquid dosyć wytrawny, aromat dobrze wyważony, jak dla mnie w sam raz do codziennego wapowania. Nie jest jakoś mocno aromatyczny ale to w sumie ok, bo nie muli.

Yanosikowa pisze:Jestem tu nowa- zatem witam wszystkich serdecznie:)

Nowa tez w e-papierosie... dopiero miesiąc go używam.
Korzystałam z Waszych opinii tutaj, szukałam liquida, który nie "gryzie" i nie "szczypie".... :zakrecony
Kupiłam rzeczonego English Black Tea o mocy 11 .
Niestety.. mnie i szczypie w język i drapie w gardło :(
Szukam dalej....Pozdrawiam.


Spróbuj zejść do 6 mg ;) Jeśli nie wapujesz zbyt często to może organizm nie jest jeszcze przyzwyczajony. Ja przez jakiś czas od przesiadki na elektronika też czułem drapanie. Po pewnym czasie przeszło. :)
Awatar użytkownika
By synegdocha
#1167671
Green apple z serii intense: mega posmak brudnej szmaty, którą jakoby owe jabłko było przecierane. 2/10

Mango tango z serii intense: pycha pierwszego dnia, drugiego chemia już wali po kubkach smakowych. 4/10

United states of tabacco: posmak płonącej nawy kościelnej. 3/10

Italian tabacco: niby kawa niby czekolada niby jakiś kuna tymianek. źle się to wdycha, z Włochami to ma to chyba coś wspólnego ale tymi na nogach. 2/10
By radulcia
#1168782
Poddam ocenie nastepne 4 liquidy :D
Liqueen Intense - New Zealand peach. 10/10 jak dla mnie smak idealny , brzoskwinka mmmm.
Red Pomegranate - Tak samo jak poprzednicy naprawde udal im sie ten smak 10/10
Liqueen Apple mint- 8/10 ( troche chemiczna ta mieta jak dla mnie. )
Maxi tutti frutti z intense - narazie 7/10 ( musze poczekac az smak przejmie moja grzalke xD )
By Zombisztajn
#1169911
Frozen Mojito 11mg - Bardzo przyjemny smak owoców w połączeniu ze smaczną cytryną.
Intense Zielone Jabłko 11mg - Idealny i wyraźny smak jablka.
Niestety jedyne dostępne moce to 11mg, brakuje 18.
Energy Drink 18mg - Ani trochę to energy drinka nie przypomina lecz co jakiś czas lubię zapalić
Red Pomegranate 18mg - dla mnie chyba lepszy był 11mg, smak wyraźny i przyjemny. Dym bardzo ładnie pachnie.

radulcia gdzie w Apple Mint czuć chemiczną miętę? To jeden z moich ulubionych smaków.
Awatar użytkownika
By Tomy
#1170710
Od blisko roku wapuję Kiss of Tobacco i z ręką na sercu polecam - dla mnie to najlepszy luquid firmy Liqueen.
By neonGlou
#1171813
Udalo mi sie znalezc dostawce Liqueen w UK
baniaczek 30ml black tea zamowione (10/10 jak dla mnie)
do tego 10ml pomegranate... zobaczymy czy taki dobry jak w opiniach :)
Awatar użytkownika
By Tomy
#1171872
Skusiłem się również za namową Pani sprzedawczyni w swoim lokalnym sklepiku i spróbowałem Black Tea o mocy 18mg. Kurcze .. zbyt duży aromat herbaty jak dla mnie. Zdecydowanie wolę tytoniowce.

W oczekiwaniu na nową bateryjkę 1600mAh i Nautilusa Mini zapytam smakoszy LiQueen-ów: szukam czegoś bardzo mocno owocowego (najlepiej wiśnia), bardzo zależy mi na aromacie z domieszką smaku tytoniu - ważny jest zapach (mam dosyć bezpłciowych liquidów) ... możecie coś polecić?
Ewentualnie mogę zrobić mix-a.
By Vorus
#1172070
Intense New Zeland Peach - niebo w gębie, genialny smak brzoskwini 10/10
Apple Mint - Dobry, troche przypomina tymbarka. Troche mało jabłka czuć 7/10
Sunny Banana - Całkiem spoko, wyraźny smak banana. Na dłuższą mete mdli po nim 8/10
French Wine - Wytrawne wino. Nie dla mnie ten smak 4/10
Italian Tobacco - Tytoń z nutką kawy. Ciekawy smak 8/10
Intense Double Energy - Niezbyt smaczny 2/10
Intense Black Currant - Bardzo intensywny smak czarnej porzeczki 9/10
Natural Tobacco - Zwyczajny smak tytoniowy. Całkiem dobry 8/10
Awatar użytkownika
By Tomy
#1172086
Vorus pisze:Intense New Zeland Peach - niebo w gębie, genialny smak brzoskwini 10/10


O :!: Vorus jak z zapaszkiem po puszczeniu dymka?
By Vorus
#1172176
O :!: Vorus jak z zapaszkiem po puszczeniu dymka?


Zapach czuć elegancko ale krótkotrwale :)
Awatar użytkownika
By Tomy
#1172255
Vorus pisze:
O :!: Vorus jak z zapaszkiem po puszczeniu dymka?


Zapach czuć elegancko ale krótkotrwale :)


Dzięki. Ja jednak zrobiłem eksperyment mianowicie poleciałem do sklepu i zanabyłem Intense Italian Cherry, którą zmieszałem z Kiss of Tobacco (50/50).
Arcydzieło smakowe *SMOKEKING*

Smakowo: lizak Chupa-Chups (wiśnia), w tle lekki karmelek z Kiss of Tobbaco a na samym końcu leciutki tytoń ... bajer!

Polecę jeszcze po glicerynkę do apteki bo delikatnie szczypie w gardełko po 3-4 zaciągnięciu.

Palę na ViVi Nova Slim v3.

Jestem ciekaw jak to zasmakuje na Nautilusie :)
By neonGlou
#1172829
Granat (pomegranate) - no bardzo milo mnie zaskoczyl, slodki i jednoczesnie lekko cierpki, ładny kop 9/10
By Vorus
#1173423
Tomy pisze:
Vorus pisze:
O :!: Vorus jak z zapaszkiem po puszczeniu dymka?


Zapach czuć elegancko ale krótkotrwale :)


Dzięki. Ja jednak zrobiłem eksperyment mianowicie poleciałem do sklepu i zanabyłem Intense Italian Cherry, którą zmieszałem z Kiss of Tobacco (50/50).
Arcydzieło smakowe *SMOKEKING*

Smakowo: lizak Chupa-Chups (wiśnia), w tle lekki karmelek z Kiss of Tobbaco a na samym końcu leciutki tytoń ... bajer!

Polecę jeszcze po glicerynkę do apteki bo delikatnie szczypie w gardełko po 3-4 zaciągnięciu.

Palę na ViVi Nova Slim v3.

Jestem ciekaw jak to zasmakuje na Nautilusie :)



dzięki za wskazówkę, na bank przetestuje :)
Awatar użytkownika
By mikeluke24
#1175275
Nie lubię tytoniowych, wczoraj zakupiłem Test Boxa i na plus zaskoczenie: US Tobacco. Pyszny i niemdławy. 10/10.
Awatar użytkownika
By mysticIvy
#1176637
Witam wszystkich, jestem całkiem nowa w e-paleniu. Zaczęłam 3 dni temu od Liqueen Juicy Cherry 11mg - słodki smak, delikatny zapach w pokoju, jak po kadzidełkach. Trochę drapie, ale w porównaniu ze śmierdziuchami to nic takiego. W kolejce czeka Caffe Latte.
Awatar użytkownika
By Yanosikowa
#1176850
mysticIvy :) Ja też na e-fajce od prawie 2 miesięcy i też na etapie prób róznych lq. :zakrecony

Ja do tej pory najbardziej posmakował mi orzech laskowy oraz mięta lodowa z P1 o mocy 12.
Napisz mi, jak smakuje Ci Latte z Liqueen, bo zamierzam kupic. Dzis kupiłąm Tiramisu z P1- średni.

Pozdrawiam i zycze powodzenia bez śmierdzieli (analogów jak tu mówią).
Awatar użytkownika
By jakub20
#1177799
Blueberry Shake 11 mg z limitowanej serii. Bardzo słodki, na dłuższą metę może być mdlący, jednak muszę przyznać, że ten liquid to wręcz eksplozja aromatu :) Zero chemicznego posmaku, rewelacyjny smak porównywalny do jogurtu jagodowego. Jako przerywnik naprawdę znakomity.
Awatar użytkownika
By mysticIvy
#1177977
Yanosikowa pisze:mysticIvy :) Ja też na e-fajce od prawie 2 miesięcy i też na etapie prób róznych lq. :zakrecony

Ja do tej pory najbardziej posmakował mi orzech laskowy oraz mięta lodowa z P1 o mocy 12.
Napisz mi, jak smakuje Ci Latte z Liqueen, bo zamierzam kupic. Dzis kupiłąm Tiramisu z P1- średni.

Pozdrawiam i zycze powodzenia bez śmierdzieli (analogów jak tu mówią).



Znajomy bardzo zachwalał mi tę miętę lodową. To będzie mój następny zakup. Zwłaszcza,że lubiłam palić,gdy gardło bolało, a sezon chorobowy w pełni. To będzie świetna alternatywa.
Otworzyłam Caffe Latte - zapach bardzo kawowy, intensywny, ale o walorach dymu napiszę dopiero jutro, jak wypróbuję w praktyce.
Pozdrawiam

-- [scalono] 26 wrz 2014, 15:21 --

Ok, więc zmieniłam liquid na Caffe Latte 6mg, nie mogłam się doczekać :lol: . Pierwsze wrażenie - bardzo intensywny smak ziarnistej kawy. Nie drapie w gardle, łagodnie i przyjemnie się chmurzy. Spora chmurka, w sam raz. Ale po pewnym czasie się nudzi, więc zmieszałam z wiśnią i teraz moc i smak jest ok. Bałam się,że nie będą do siebie pasować, a tu taka niespodzianka :).
Awatar użytkownika
By mikeluke24
#1180661
Zużyłem całego TestBoxa na trzech parownikach (11mg/ml). We wszystkich nowe grzałki (Volish CE10+, Mild Crystal 2, Volish Crystal Dual 2). Podzielę się opinią po wypaleniu próbek dziesięciu smaków. Kilka razy wcześniej miałem możliwość próbowania LiQueenów, ale jakoś zawsze zostawałem przy Hangsenach i BM.
United States of Tobacco
Smakuje bardzo fajnie. Tytoń z domieszką czegoś słodkawego, bardzo przyjemny smak, chmurki raczej nie trzeba oceniać - to LiQueen, a więc wiadomo, że chmurzy bardzo dobrze. Olejek naprawdę przyjemny do codziennego wapowania, w szczególności już, jeżeli się uwielbia tytoniówki. Ja do takich ludzi się nie zaliczam, a i tak gorąco polecam. Ocena: 10/10.
Fresh Ice Mint
Nie cierpię miętowych liquidów, więc od razu podszedłem do tego specyfiku z wielką dozą ostrożności i z ograniczonym zaufaniem. Niestety olejek potwierdził mą osobistą niechęć do miętowych wynalazków. Co prawda miętowe to było, ale dawało tak ogromnym chłodem, że podziękowałem. Subiektywnie oceniam, także proszę się nie zrażać. Z miętowych dzieł sztuki tworzenia liquidów paliłem jeszcze w przeszłości olejki P1 - Menthol i Lodowa Mięta. No i Sensation z serii Gold, który wspominam do dziś :? . Ocena: 2/10.
Natural Tobacco
Dziwny smak, jakbym wdychał dym z palącej się leśnej ściółki. Trochę się zraziłem do tego olejku. Jest nieprzyjemny i naprawdę zajeżdża lasem. Kora zmieszana z mchem. Ocena: 1/10.
English Black Tea
Ponoć klasyka gatunku. Według mnie nie ma rewelacji, co nie oznacza, że liquid jest słaby. Wręcz przeciwnie, jest bardzo dobry. Czuć herbatę, taką gorzką, a przede wszystkim jej zapach. Pod koniec czuć nieco słodkawej nutki. Bardzo dobry olejek i zapisze się na mojej liście świetnych liquidów. Ocena: 9/10.
Black Currant
To pachnie porzeczkami - prawda. Ale smakuje naprawdę tanim jogurtopodobnym roztworem o rzekomym smaku czarnej porzeczki. Koło krzaczka to nawet nie siedziało. Jest mdły po pewnym czasie, pali w gardło mimo słabej mocy olejku oraz po wypuszczeniu dymu pozostawia nieprzyjemny posmak zupełnie niezwiązany z tymże owocem. Odradzam, jedno z najgorszych dzieci LiQueena. Trzymajcie się od tego z daleka, jeśli nie chcecie nabrać wstrętu do tego pysznego owocu. Ocena: 1/10.
Juicy Cherry
Wiśnia jest. W przeciwieństwie do innych marek wiśnia od LiQueen jest nieco mniej słodka. I to na plus, chociaż jeżeli ktoś jest maniakiem słodkich liquidów jak ja - to minus. Ale wyrób naprawdę porządny i można śmiało polecić. Do prawdziwej wisieńki mu daleko, ale i tak jest setki razy lepiej aniżeli z porzeczką. Ocena: 7/10.
Energy Drink
Piłem wiele napojów energetyzujących, wielu marek i w szerokim zakresie cenowym (od BePower z Biedronki po Red Bulle czy inne Monstery) i powiem, że ten wynalazek w żaden sposób (poza zapachem baniaczka) nie przypomina żadnego z nich. Jest to po prostu słodkie coś, co trudno określić, lecz jest to znośne do wapowania (na jakiś czas). Liquid dla mnie obojętny - ani dobry, ani zły. Po prostu przeciętny. Ocena: 5/10.
Very Strawberry
Nie wiem czemu ten LiQueen się tak na mnie wściekł. Lubię słodkie, czasami nawet bardzo słodkie olejki, a tu mamy po prostu smak truskawkowej Orbitki. Ta truskawka chyba jeszcze zielona była, jak brali ją z krzaka by magicznymi sposobami umieścić ją w buteleczce z logiem swojej firmy. Zero słodyczy prawdziwej, dojrzałej truskawki. Ocena: 3/10.
Caffe Latte
Już kiedyś miałem ten liquid. Nie spasował mi, ale teraz wiem dlaczego. Na nowiutkiej grzałeczce śmiga aż miło, a wcześniej zapewne miałem już dość zużyty zespół grzewczy. Na początku czuć prażoną kawę, taką prawdziwą i drogą. Dopiero przy wypuszczaniu dymu czujemy posmak mleka. I jest to na plus, bo kompozycja naprawdę boska. Nie wiem czy jest ten olejek w wersji INTENSE, jeżeli jest - to będzie to rajska mieszanka. Ocena: 9,5/10.
Strong Mint
Mięta (tfu) i to bardzo mocna (2x tfu). Eh, w życiu nie kupię żadnego mentolowego liquidu! Bóg mi świadkiem. Jest to ohydne. W szczególności w wersji: "Strong". 0/10.

Także TestBox skończony, na plus Black Tea, Caffe Latte i US Tobacco :) Polecam te olejki.
By introder00
#1184477
Orientuje się może ktoś jaki stosunek VG-PG ma ten produkt? Italian Tobacco. Daje niesamowitą chmure i przyzwoity smak ale nigdzie nie są napisane proporcje
By agis
#1186664
Black Currant jak dla mnie jest bardzo dobry. Smakuje jak landrynka troszkę. Piękna duża chmurka.
By Hympf
#1187918
Strong Mint 0mg - potrzebowałam jako dodatek do liquidów, które niezbyt mi podchodzą 'solo'. Oczywiście wypróbowałam również płyn bez dodatków. Ładna chmura, fajny posmak, ale jak dla mnie określenie 'strong' nie powinno się tu znaleźć, ot zwykła mięta. Smaczna, ale zwykła ;) 7/10
By humbak9999
#1188035
Wanilia i Wiśnia OMIJAĆ Z DALEKA !!! Te dwa smaki to totalna pomyłka. Wanilia w ogóle nie smakuje jak wanilia a wiśnia smakuje jak mydło/tanie perfumy. Bleee.
Za to ananas bardzo dobry.
By kdrz
#1188253
English Black Tea - dobry, lecz według mnie lekko przereklamowany. Czuć herbatę, czuć lekko cytrynę. 7/10
New Zeland Peach Intense - na początku świetny. Smakował jak Nestea brzoskwiniowa. Potem stał się bardzo chemiczny. Nie wiem czy to coś z moimi kubkami smakowymi czy z nim, więc pozostawiam bez oceny.
Strong Mint - najlepszy mentol jaki paliłem. Mięta, jak z tic-taców, lekko słodka, niechemiczna, orzeźwiająca, mocna i dająca kopa w płuca. Dla mnie 9,5/10
Wild Strawberry Intense - słodki smak poziomki, ciężko o nim coś więcej powiedzieć, całkiem dobry. 8/10
Black Currant - cudowny aromat soku porzeczkowego firmy Tarczyn, czasem przechodzący w landrynka. Jeden z najlepszych liquidów jaki paliłem. 10/10
Ice Mint - słabszy od Strong Minta, pozostawiający jednak dość smaczny posmak świeżej mięty 7/10
Energy Drink - coś jak oranżada. Nie był to zły liquid, ale nie tego się spodziewałem. 4/10
Pepper Mint Concentrated - potężny kop mięty w płuca. Jeżeli lubisz coś takiego to polecam, ale ostrzegam. Przy bardzo mocnym buchu później ciężko złapać powietrze w płuca. Za moc 11/10. Smak 5/10
Brazilian Pineapple - przyjemny smak ananasa z puszki. Delikatny, słodko-kwaśny. 6/10
Fresh Tobacco - w opisie: "Bardzo wyrazisty aromat. Już od pierwszego zaciągnięcia uderza bardzo intensywną mocą aromatu palonego cukru z lżejszą nutą kakao w tle. W jeszcze dalszym tle można znaleźć nuty lekko migdałowe, typu amaretto czy bardzo subtelny aromat araku." 100% zgodność, jednak za smak 5,5/10
Cuban Tobacco - coś dla fanów liquidów czysto tytoniowych. Nie znajdziesz tu słodkiego posmaku, lub aromatu maggi czy orzeszków. Jak dla mnie 6/10, bo trochę męczy po dłuższym vapowaniu.
Forrest Berries - dobry smak jagód, może też jeżyn, ale baaardzo słabo wyczuwalny.
Scotch Whisky - czuć tu alkohol, czuć tą whisky, ale ciężko to palić. 3/10
By robert1980
#1188346
Fresh Tobacco mi w ogóle nie podszedł, za ciężki smak i jak dla mnie jakby wędzony
Awatar użytkownika
By mysticIvy
#1191051
Fresh Watermelon - delikatnie słodki arbuz :) Bardzo udany, jak dla mnie 8/10
Awatar użytkownika
By Dahaka
#1191666
Jak narazie smakowałem kilku liquidów tej marki i napiszę jakie mi osobiście podeszły:
- United States of Tobacco - przyzwoity do dłuższego wapowania
- Caffe Latte - genialny smak kawy ale na pewno nie do dłuższego palenia
- Blueberry Shake - oferta summer line - słodki, wyrazisty smak

Od dłuższego czasu wapuje US of Tobacco zmieszany pół na pół z Blueberry Shake - dla mnie idealny smaczek.
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1195964
Caffe Latte - bardzo wyraźny smak kawy z mlekiem (po kilku buszkach miałem wrażenie, że piję jak dla mnie trochę za słabo posłodzoną kawę z mlekiem). Dla miłośników takich smaków. Na dłuższe palenie raczej się nie nadaje, może troszkę zamulać. 9/10

Black Currant - idealny jak dla mnie, do codziennego palenia, nie za słodki, nie za cierpki. 10/10

Energy Drink - słodki smak, smaczek jakiegoś energy drinka faktycznie da się wczuć. Taki smaczek raz na jakiś czas. 7/10

Black Tea - bardzo dobry, smak herbaty wyraźny, dobre do codziennego palenia. 9/10
By user
#1195975
Caffe Latte, to smak przypalonego mleka IMO.

Tapatalkowane z chińskiego Lenovo P780 :)
By K.K
#1197130
Watermelon 9/10
Black Tea 10/10
Black Currant 10/10
Pomegranate 10/10

I prawie cała linia intense od LiQueena 10/10 :)

-- [scalono] 19 paź 2014, 16:24 --

Dowiedziałam się, że trzeba wyjaśnić ocenę :P
Przepraszam, jestem nowa :P
Już wyjaśniam :P

Watermelon fajny, świeży smak, czuć arbuza :)

Black tea moim zdaniem jeden z lepszych liquidów, bardzo fajnie oddaje smak herbaty

Black Currant po prostu słodka porzeczka może trochę cukierkowa ale ja osobiście lubię takie smaki

Pomegranate świetny słodki liquid można chmurzyć i chmurzyć :P

A seria intense jest super bo te liquidy mają więcej aromatów smakowych (brzoskwinia wymiata xd) ale z tej linii są niestety dostępne tylko 11mg..
Awatar użytkownika
By Yanosikowa
#1197922
Dziś kupiłam New Zealand Peach intense (bo nie bylo nigdzie mego ulubionego mango z P1).
Pierwsze zaciagniecie to intensywna brzoskwinia- soczysta, smaczna.
Nie wiem,czy tylko ja tak mam, ale uczucie, ze to lg jakby "wytrawny" (jak wino) miałam znowu. Tak tez odczuwałam sławną English Black Tea ...czegos brak, może słodyczy...trudno mi to okreslic.

Zatem ten lg to 7/10 u mnie.
By ravw
#1200958
Dla mnie właściwie liczy się tylko liqueen, mild niema dymu, p1 brak smaku, dr jack ma smak ale posmak kiepski.
Smaki the Best of to:
Black tea
wisnia
peach
Morela
By kosimazaki
#1205756
Zachęcony pochlebnymi recenzjami "Black Tea" zdecydowałem się na zakup tego liquidu za zbójecką kwotę 18PLN i niestety trochę się rozczarowałem. Zapach bardzo przyjemny ale w smaku jak dla mnie zbyt "wyperfumowany". Generalnie jest ok, ale rewelacji nie ma (7/10). Dużo bardziej podchodzi mi "Black Tea" od Blue Mist. Wapowane na Kayfunie (watka + microcoil) na 7 - 8 watów.
Awatar użytkownika
By Sammael
#1206505
Zakupiłem wczoraj nowy liquid Liqueen Fresh Eucalyptus, wywapowałem już dwa clearo, więc przyszedł czas na opinie.
Liquid jest oczywiście lekko mentolowy, słabszy od lubianego prze mnie Ice Mint od tej firmy.
W smaku czuć eukaliptus i to dość wyraźnie. Ogólnie nie jest zły, ale IMO jakiś taki mulący po dłuższym wapowaniu i zostawia dziwny posmak, coś jak po paście do zębów.

Ocena: 7/10

Wapowane na Volimizer V2, bateria Volish Lex.

pozdr.
Awatar użytkownika
By Adam100
#1208793
Witam,
Po 7 miesięcznej przerwie z Liqueen na rzecz "wynalazków" Prymusa, postanowiłem spróbować tak bardzo chwalony przez Was New Zeland Peach, którego wcześniej nie próbowałem.
Przed liquidami chwalebnego, najczęściej gościły u mnie, herbatka, mango tango i polish Apple, które opisywałem wcześniej i byłem z nich bardzo zadowolony.
Teraz chciałem powrócić do herbatki zakupując 30ml jednak zrezygnowałem po negatywnych opiniach w ostatnim okresie. Rozmawiałem ze sprzedającą młodą damą i faktycznie sprzedaż tego smaku spadła drastycznie. Nawiązywała do jednej felernej partii ale nie zagwarantowała, że odkąd zmienili szatę graficzną, smak będzie jak kilka miesięcy temu.
Spróbowałem, więc zachwalanej brzoskwinki... I nie zawiodłem się.
Smak podobny do mango tango tak bardzo uwielbianego przeze mnie, delikatna, soczysta brzoskwinia... Dymek słabszy niż w liquidach u Prymusa ale nie przeszkadza mi to w żadnym stopniu. Szkoda, że nie produkują smaków z serii Intense w buteleczkach 30ml bo 10 idzie jak piwo w moim przypadku. Do tego cena 20pln za dyszkę....
Jednakże podsumowując u mnie ten smaczek otrzymuje 9/10 żeby mieć jeszcze rezerwę na coś lepszego.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By synegdocha
#1209681
Malina z serii intense 11 mg - przyznać trzeba, że jest to wiernie oddany smak maliny - dosyć cierpkiej, choć dobrze nasłonecznionej. Nie mam z tym liquidem problemu, wciągam aż miło. Miło mieć coś owocowego i nie przesłodzonego. 9/10
Awatar użytkownika
By MrFictionRockz
#1210439
Moje ulubione od LiQueen'a to

English Black Tea 11mg - próbowałem już wiele herbat, ta jest po prostu najlepsza 10/10
Polecam też dodać trochę kropel cytryny, najlepiej komponuje się ta od Dr. Jack'a, niestety ale cytryna od LiQueen, jest wstrętna i smakuje samą chemią.

Black Currant 11mg - póki co, to jest najlepszy owocowy sok jaki paliłem, nie jest za słodki i czuć tą cierpkość jaką oddaje porzeczka. 10/10

Kiss of Tabacco 11mg - lubię słodkawy tytoń a połączenie karmelu i wanilii wyszło naprawdę dobrze, KoT jest moim zdaniem najsmaczniejszym tytoniowym wyrobem od LiQueen'a 9/10

United States of Tabacco - był moim pierwszym liquidem jaki paliłem, mam do niego sentyment i od czasu do czasu jeszcze go kupuję, w smaku czuję nutę anyżu oraz czegoś jeszcze ale nie potrafię tego określić... 8/10
Awatar użytkownika
By apache
#1217681
Cafe Latte - bardzo dobry smak kawy ze śmietaną, brak posmaków chemicznych, duża chmura. Jeden z moich ulubionych smaków (drugi Cuban Tabacco)
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 46
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.