EPF
Awatar użytkownika
By erbis
#1698507



Size:46mm*23mm*102.5mm
Thread type: 510 thread
Output wattage: 50W max
Resistance range: 0.15ohm-3.5ohm
Cell type: high-rate 18650 cell is recommended
Color: black, white, silver, grey, hot pink











Awatar użytkownika
By wysoky
#1757727
Witam może kltoś napisać parę słów o tym zestawie jest aktualnie w dobrej cenie a ja szukam czegoś zgrabniejszego niż mój Cuboid z ijoy'em:)
Bede wdzięczny ze jakąś opinie o tym produkcie.
Awatar użytkownika
By miron52
#1757749
Za Vape.pl

'Wymiarowo – 102,5mm wysokości, 46mm szerokości oraz 23mm grubości – idealnie do łapki i na miasto. Dostępny w 5 wersjach kolorystycznych – bardzo prosty w obsłudze bo to nic innego jak mod mechaniczny, który dostarcza do głowicy napięcie wprost z akumulatora bez żadnej regulacji. Oczywiście na pokładzie jest zabezpieczenie do maksymalnie 50W, ale nie mamy tutaj żadnej regulacji.
Zestaw jest w pełni rozbieralny – buteleczka SQUONK ma pojemność aż 6.5ml i w bardzo prosty sposób możemy ją napełnić ulubionym liquidem a następnie zamontować w urządzeniu. Minimalny obsługiwany opór grzałki przez zasilanie to 0.15 ohm.
Na pokładzie mamy port microUSB do ładowania pojedynczego akumulatora 18650 – z diodą informującą o procesie ładowania. Producent jednak jako rekomendowaną opcję ładowania wskazuje ładowarki zewnętrzne.
Dripper z zestawu – CORAL – to bardzo prosta konstrukcja bez żadnych udziwnień. Regulacja przepływu powietrza , 2 słupki montażowe i to na tyle Pin + z otworem specjalnie dla zasilań typu Squonk – pozłocony dla zwiększenia przewodności."
Czyli mechanik z zabezpieczeniem przystosowany do parowników zasilanych paliwem poprzez przelotowy pin plusowy.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.