EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By nek
#1792063
Witam !
Jesli w zlym dziale dodalem temat to Przepraszam.
Tak jak w temacie który parownik lepszy oczywiście wiem, że oba są pod smak. Chodzi mi o jak najlepszy przepływ powietrza najchlodniejsza chmurkę oraz aby parownik nie ciekł( łatwe ułożenie waty )
Pharaoh rta interesuje mnie z powodów dwóch dolny i górny airflow oraz ma dużo miejsca dla jednej grzałki za to AmmitA bardzo dużo osób chwali lecz nie widzę plusów u minusów jego. Prosiłbym o jakieś porównanie osób które posiadają oba parowniki lub je chociaż użytkowały.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1792095
Oba są pod smak... Ło matko... Przerobiłem całą masę parowników, ukręciłem jeszcze więcej grzałek, ale setupu który by w tych potworach dobrze oddawał smak bym nie zrobił, jest kilku kozaków na forum, ktorzy taką grzałę potrafią wymyślić i zrobić.
Przemyśl, czy chcesz tą drogą iść :)
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1792098
Jeśli chciałbyś korzystać z jednej grzałki wez pharaoha, jeśli wolisz 2 grzałki ammit lub kylin.
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1792101
lukiboss2 pisze:[...] jeśli wolisz 2 grzałki ammit lub kylin.

Pierwotnie ammit jest na jedną grzałkę. Ammit dual ma dwie i jest prawie identyczny z kylinem.
By FlashGordon
#1792108
Jeśli rozważasz zakup między Ammit 22 a Faraon, to bierz Faraona.
Jeśli Ammit 25 lub Faraon to weź oba i odsprzedaj niechcianego po testach. Inaczej się nie dowiesz co Ci bardziej pasuje, co Ci łatwiej obsłużyć.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1792110
mimochod1 pisze:
lukiboss2 pisze:[...] jeśli wolisz 2 grzałki ammit lub kylin.

Pierwotnie ammit jest na jedną grzałkę. Ammit dual ma dwie i jest prawie identyczny z kylinem.


Dobrze że mnie poprawiłeś, myślałem że autorowi chodzi o ammita duala.
By nek
#1792239
Dzięki panowie za odpowiedzi. Jeśli chodzi że są pod smak to wnioskuję to po recenzjach na yt. Pewnie zaopatrze się w Pharaoha i też byłem przychylny do niego bardziej.
Mam nadzieję że będzie świetnie działać z moim rx200.
Temat do zamknięcia
Awatar użytkownika
By kabacina
#1792310
Ja osobiście z tych dwóch wybrałbym ammita. Ciekawą propozycją jest również ctulhu mtl, jednak musiałbyś patrzeć za nim na bazarku

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1792320
kabacina pisze:Ja osobiście z tych dwóch wybrałbym ammita. Ciekawą propozycją jest również ctulhu mtl, jednak musiałbyś patrzeć za nim na bazarku

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

MTL? Przecież napisał że chce jak najlepszy przepływ powietrza. Wspomniał też o braku przecieków- z powodu wycieków w Cthulhu sam z niego zrezygnowałem.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1792326
W sumie racja, jakos to przeoczyłem. Tak czy inaczej w mtl wybitnie małym przewiewem nie grzeszy a i wycieki są do opanowania

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
By Iver
#1792466
Mały Jasio Baryła pisze:Oba są pod smak... Ło matko... Przerobiłem całą masę parowników, ukręciłem jeszcze więcej grzałek, ale setupu który by w tych potworach dobrze oddawał smak bym nie zrobił, jest kilku kozaków na forum, ktorzy taką grzałę potrafią wymyślić i zrobić.
Przemyśl, czy chcesz tą drogą iść :)

Podpisuje się pod tym ale tylko w odniesieniu do Pharaoha. Miałem go i smak w porównaniu z np. Mage GTA albo OBS Engine był żaden.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Mikuś
#1792498
Pharaoh nie pod smak? Staggered clapton na 3,.2 -3.5 mm, 5-6 zwojów, wata Kendo, górny wlot powietrza zamknięty. Nakrecony na Heretica smaczy świetnie. Może nie tak dobrze jak Kylin ale przyjemnie się z tego korzysta
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1792511
Zaprojektowany pod smak to jest sutek :)
Te potwory są wytwornicami dymu, które przy odpowiednich grzałkach smaczą mimo swojej konstrukcji. Przy tym gabarycie i przy tym przepływie powietrza trzeba tam włożyć kosmiczną grzałkę żeby jakikolwiek smak poczuć :)

Oczywiście, mogę być niesprawiedliwy w swoim osądzie ale tak to niestety widzę.

Edit.
Oczywiście nie mówię, że takie parowniki nie są fajne, bo są. Nie krytykuję też użytkowników tych zadymiarek.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.