EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By wooten
#1540615
Witam wszystkich. :bry

Półoficjalny Fanpage Petycji Wapera wystartował! Proszę mnie nie bić za to, jak wygląda. Będę robił co mogę, by wyglądał coraz lepiej i się rozwijał. I tu najlepsze: nie zrobię tego bez Waszego wsparcia.

https://www.facebook.com/petycjawapera/

Pod ten link proszę wbijać, lajkować, podawać dalej, oznaczać, spamować tym linkiem po znanych Wam grupach, forach, pomocnych znajomych itd itd.

Teraz do osób, które chcą zrobić więcej niż to co napisałem wyżej: na razie jestem sam. Nikt mi nie pomaga przy tej stronie, praktycznie uczę się na bieżąco co i jak.

Chcące pomóc osoby, ogarnięte w działaniu FB oraz treści ustawy/DT proszę o kontakt na PW. Jeśli macie pomysł na teksty, albo już gotowe teksty (ale shorty - coś krótkiego, co łatwo i szybko się czyta, analizy prawnicze zostawmy prawnikom - chyba, że tak się składa, że jesteś prawnikiem/prawniczką), grafiki, cokolwiek... Nie wahajcie się. Piszcie. Bez Waszego wsparcia nie zdziałam nawet 5% tego, co myślę, że jest możliwe do osiągnięcia.
Jeśli są uwagi co do strony, ktoś zauważy błąd, czy cokolwiek: dajcie znać.

niech Czajniczek będzie z Wami *CZAJNICZEK*
wooten
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.