EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By slawka
#80262
Witam Chce szybko i skutecznie wyczyscic atomizer w penie colins Wiem ze tematow jest pelno ale czytam juz polowe dnia i jest milion sposobow a ja bym chcial prosta odpowiedz bo chce mi sie palic a atomek smierdzi
Awatar użytkownika
By slodziak69
#80266
Wyczyść go :roll: Sam wybierz metodę, która Tobie będzie odpowiadała.
By slawka
#80280
Potrzebuje szybka i skuteczna metode na czyszczenie a Ty mi tu piszesz wyczysc go Tyle to tez wiem
By slawka
#80938
Na tym forum zanim sie czegos dowiesz To szybciej zdechniesz z glodu nikotynowego Milion tematow i same bzdury a konkretow zero *SPAM*
Awatar użytkownika
By slodziak69
#80962
Wykaż trochę inicjatywy i przeczytaj tematy dotyczące czyszczenia atomizera :roll:
Wymagasz od nas, abyśmy Tobie podali jak na tacy odpowiedź.
By pako
#81049
Ja czyszczę w spirytusie. Wkładam na kilka godzin do słoiczka, a później zostawiam do wyschnięcia. Jak wyschnie, to kartridż do pełna i trzy kropelki liquidu na siateczkę atomizera. Możesz również wygotować chwileczkę. Ale ja tego nie próbowałem.
Awatar użytkownika
By borek
#84914
No dzisiaj też wypróbowałem metodę ze spirytusem ( czysty spirytus) i menzurką . 4h moczenia , potem na bibułkę i na kaloryfer wyschło idealnie , 2 kropelki do środka i atomizer jak nowy ( dostał ciągu aż miło )
Awatar użytkownika
By Tusia
#84917
slawka pisze:Na tym forum zanim sie czegos dowiesz To szybciej zdechniesz z glodu nikotynowego Milion tematow i same bzdury a konkretow zero *SPAM*


I to za darmo :twisted:
Awatar użytkownika
By Tomba
#84921
slawka pisze:Na tym forum zanim sie czegos dowiesz To szybciej zdechniesz z glodu nikotynowego Milion tematow i same bzdury a konkretow zero *SPAM*


To kiepsko szukasz.
Ja napisałem coś dla tych, co chcą COŚ znaleźć.
I jeszcze chętnie udzielam porad tym, co potrzebują takowych.
Awatar użytkownika
By lesmie
#84922
slawka pisze:Potrzebuje szybka i skuteczna metode na czyszczenie a Ty mi tu piszesz wyczysc go Tyle to tez wiem


Przecież tu masz o czyszczeniu atomizera podane na tacy, klarownie i przejrzyście http://www.digicig.pl od tego portalu każdy początkujący e-palacz powinien zaczynać.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#84926
Zobaczcie komu odpowiadacie... Ktoś byle jak rejestruje się na forum, zadaje pytanie, dostaje odpowiedź i dziękuję nie powie. A jak zada bzdetne pytanie i nie widzi oczekiwanej odpowiedzi, to obrażony dwa dni do założonego wątku nie zagląda. Nie szanuję kogoś, kto ma mnie w.....
Awatar użytkownika
By Tomba
#84927
Ale Mod musi szanować każdego usera :)
Takie są przykazania.
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#85486
slawka pisze:Na tym forum zanim sie czegos dowiesz To szybciej zdechniesz z glodu nikotynowego Milion tematow i same bzdury a konkretow zero *SPAM*

Sławka..... Sławko ....? Sławek ....???

Wiesz co - a pogniewaj się i wcale nie czyść :evil:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.