EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By borus87
#1453945
Artykuł w języku angielskim - wszak to Brytysjkie studium:
http://blog.zamplebox.com/is-vaping-bet ... tudy-says/
Dla zaznajomionych z językami proponuję całość, natomiast jak ktoś mi już kiedyś zwrócił uwagę nie wszyscy się posługują angielskim, więc tak mniej więcej najważniejsze punkty:

  • E-papierosy są 95% mniej szkodliwe, niż zwykłe papierosy
  • Krytycy e-palenia zazwyczaj wiedzą o nim bardzo mało, lub wcale. Nie przeszkadza im to jednak w wyrażaniu zdecydowanych negatywnych opinii na jego temat.
  • Nie ma żadnych dowodów na to, że aktualny kryzys koncernów tytoniowych (Angielskich - bo takie też było badanie - przyp.) jest wywołany przez e-papierosy
  • Studium wykazuje, że e-palenie staje się alternatywą dla środków leczących uzależnienia od palenia
  • Naukowcy zwracają również uwagę, że palący powinni się przerzucić na e-palenie, a aktualni e-palacze zrezygnować stopniowo z e-palenia w ogóle
  • Przerzucenie się z analogowego papierosa na liquid nie jest już teorią, a FAKTEM! popartym konkretnymi badaniami.
  • E-papieros może w przyszłości przyczynić się do wynalezienia jednego z największych i najwspanialszych odkryć medycyny w historii człowieka - narzędzia do całkowitego zwalczenia palenia.

Proponuję wysłać artykuł każdemu nieukowi, który twierdzi, że e-palenie jest "łe", "be" i "fe".
Awatar użytkownika
By borus87
#1453949
To podpiąć to tam i usunąć ten temat. Zresztą szukałem. Ciężko znaleźć brytyjski artykuł, skoro wszyscy podpinali polskie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.