EPF
Co z czym i jak mieszać.
By M8Cher
#1817827
Witam!
Otóż tydzień temu zakupiłem baze o mocy 12mg/ml oraz baze 0mg/ml.
Na jednej bazie o mocy 0 mam napisane proporcje. A na tej 12mg nie mam napisane nic jedynie widnieje niebieska kropka na zakrętce.
Nie jestem pewny czy to zrobienia swojej bazy potrzebna mi taka informacja, poniewaz jestem w stanie zrobic swoja baze. Moje pytanie brzmi czy jezeli zaloze ze moja baza 12mg jest oparta na glicerynie to moge swobodnie dodac ja do programu zmieszac ja w proporcjach x/x i ilosci x to czy mam sie obawiać ze coś pójdzie nie tak i nie dostane tego czego oczekuje. Z gory dziekuje :)
Awatar użytkownika
By Goldi
#1817832
Kto wyprodukował tą bazę i jak się ona nazywa? Te informacje możesz podać, byle były bez linków.
By M8Cher
#1817833
Tu właśnie robi sie problem poniewz baze kupilem w ismokingu nie spytalem o proporcje ani o firme. Wiem moj błąd ale mam nadzieje ze uda sie go rozwiazac
By M8Cher
#1817835
Okej, sprobuje sie jeszcze dowiedziec jak nazywa sie kalkulator gdzie mozna w kryteria wpisac niebieska kropke ktora musi cos oznaczac. Do zamkniecia w takim razie
Awatar użytkownika
By bulit73
#1817840
M8Cher pisze:Okej, sprobuje sie jeszcze dowiedziec jak nazywa sie kalkulator gdzie mozna w kryteria wpisac niebieska kropke ktora musi cos oznaczac.


Takiego kalkulatora jeszcze nikt nie wymyślił :wink: Ta kropka jest mało ważna. Dowiedz się jakie proporcje PG/VG ma baza i to wystarczy.
By M8Cher
#1817842
Sprobuje sie dowiedziec w sklepie jakie proporcje i tyle chyba więcej wyciągnąć mi sie nie uda, dziwi mnie to bo ismoking to dosc rozpoznawalny sklep.
Awatar użytkownika
By corleone4
#1817916
Skoro niebieska kropka to może ta baza jest jakaś viagropodobna *BOJE SIE* .Lepiej uważaj na "efekty uboczne" mogą zaskoczyć ale ponoć są do zaakceptowania :lol: :lol:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.