EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By spider647
#1332030
Witam. Mam problem, nie dawno zdecydowałem się na zakup Nautiliusa. (wcześniej korzystałem z volimizera). Gdy wszystko skręciłem odczekałem chwilę przyszedł czas na 1 bucha i tutaj zaczynają się schody. Smak bardzo dobry, jednak chmura jest na prawde mała (na wszystkich ustawieniach napięcia jak i przelotu powietrza). Oglądałem recenzje i chmura była naprawdę fajna. Teraz moje pytanie czy to właśnie pora na kupienie mocniejszej baterii czy może macie jakieś pomysły co by tu zrobic. Z góry dziękuje!

(Jesli był taki temat przepraszam:)
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1332041
Recenzje, które oglądałeś też były na Spinnerze ?
Spinner jest troszke za słaby do Nautilusa.
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1332067
No to sobie odpowiedziałeś ;)
By mikepolak
#1332352
Albo jeśli nie chcesz mieć dużego wydatku, a mimo to posiadać coś lepszego, to kup moda z jednym akusem, którego można ładować poprzez USB (moja Hanka i AnyMod tak potrafią :D ). Myśle też nad iStickiem. Idealnie powinien sie zgrywać z nautilusem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1332890
Pojemność 800mah.
Kolego, nie szukaj jakichś dziwactw, tylko bierz, co koledzy proponują.
Istick 20W i będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
By Hellspawn_PGAC
#1333311
Nie lepie vamo V5 do takiego czegoś?? Konfiguracji sporo co do wielkości a i uciecha na przyszłość jakbyś przeszedł na własne grzałki :))
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1333356
Witam.
Moim zdaniem propozycja Kolegi szpurka 13 jest dobra i też polecam zakup iSticka. Vamo v5 , duże i problematyczne / problemy z pinem / jak wynika z opinii użytkowników. Moim zdaniem iStick to dobre rozwiązanie.
https://peleon.pl/pl/promocje/2517-mod-eleaf-istick-20w-2200-mah.html?search_query=istick&results=17
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1333465
iStick > vamo
Funkcje te same. IStick mocniejszy, mniejszy i bezawaryjny w porównaniu do Vamo.

Wyklepane na Note 3
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.