EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By daro
#69813
Obrazek


Strona co prawda w budowie dlatego wszystkiego co było założone jeszcze nie ma, ale myślę że przy Waszej pomocy uda się zebrać jak największą cząstkę historii e-palenia w jednym miejscu. Na razie link podany tylko na forum. Liczymy na Wasze sugestie, porady i informacje.
Zapraszamy do zwiedzania i dyskusji.

http://www.epmuzeum.orq.pl
Awatar użytkownika
By Finlarod
#69815
Daro, dobra robota :)
Awatar użytkownika
By Finlarod
#69823
Oczywiście ;)
Ale sam początek już zapowiada coś dobrego :D
By bodzio102
#69862
Ja bym zbierał wypowiedzi posłów z Komisji Zdrowia. Niech inni poczytają w przyszłości, jakie mieli plany! A tak na marginesie mam problemy z rejestracją w muzeum (brak e-maila potwierdzającego). Czyżby w nocy jednak nieczynne?
By maniak
#69877
Stronka jak najbardziej OK (juz się zarejestrowałem).
Byle tak dalej daro!
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#69882
Daro, pomysł przedni! Szacun wielki dla Ciebie. Kiedyś ktoś napisze...
"Co on z tą watą robili???" *BOJE SIE*
By bodzio102
#69885
Szczyps, wyrzuć mnie z muzeum :D .
Moja nazwa użytkownika została, a adresu mailowego rzeczywiście brak w bazie danych. Więc chciałbym od nowa się zarejestrować, ale pod tą samą nazwą.
Inaczej zostanę tam na zawsze jako... duch! *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#69890
Fajna stronka. Troche jeszcze uboga ale jak na poczatek robi wrazenie :)

Zeby nie bylo za rozowo musze sie przyczepic :twisted:
Sformulujcie inaczej zdanie (dzial historia, prawie na samym koncu):
"E-papierosy Ruyan początkowo wykorzystywały technologię ultradźwiękową by ostatecznie przejść na zasadę zastosowania elementu grzewczego jakim jest atomizer"
To co wykorzystywalo technologie ultradzwiekowa tez nazywane bylo atomizerem, poza tym atomizer nie sklada sie wylacznie z elementu grzejnego. Wyciecie trzech ostatnich slow "jakim jest atomizer" poprawiloby brzmienie zdania :idea: :wink:
Awatar użytkownika
By daro
#69892
Nie zapominajcie o Szczypsie :) To dzięki jego nieprzespanym nocom stronka muzeum wygląda tak ładnie :D

bodzio102, chyba możesz się zarejestrować bo nie widzę Twojego nicka wśród użytkowników :)

LoCtoR, dzięki za sugestie, bardzo cenimy sobie wszystkie Wasze propozycje i uwagi, oby ich było jak najwięcej.
Awatar użytkownika
By eser
#69902
Wczoraj miałem podobne problemy!!
Awatar użytkownika
By daro
#69908
No może osobiście nie jako eksponat :D, ale Twój artykuł i owszem :) Dzięki, liczymy na dalsze artykuły forumowiczów :)

Nie mogę dojść co jest nie tak z tą rejestracją :( Chyba będziemy musieli zaczekać aż Szczyps się obudzi :) On jest lepszy w te klocki :)

Quasimodo, dzięki za zdjęcia, na pewno wykorzystamy w galerii jak ruszy :) Do Sali muzealnej raczej wstawić nie można bo tam tylko są eksponaty znajdujące się fizycznie na stanie muzeum :)
By Szczyps
#69922
Wyłączyłem chwilowo weryfikacje e-mailem, dzisiaj wigilia więc mam mało wolnego czasu, przyjże się temu potem :)
Tym którzy wywala teraz błąd że ich e-mail jest już w bazie złoże sam konta i wyśle wam tymczasowe hasła na pw, potem sobie zmienicie :)
Fajnie że stronka się wam podoba <jupi> oczywiście bez problemów nie mogło się obejść. :D
Awatar użytkownika
By Quasimodo
#69999
Scypek + Daro:
Sprawdzcie listing mailowy na serwie... Z tego co mi Scypek mówił, macie na zagranicznym, a że Polska jest największą fabryką SPAMu to pewnie połowa (jak nie więcej) polskich serwerów mailowych jest u Was zablokowana :) Jest to tzw. blacklisting, albo blacklist... :)
Adresy serwerów POLSKICH mailowych, musielibyście w takim układzie wpisać do whitelist, a z blacklist usunąć :) Jbc to Scypek ma moje gg - nie bójta się! Ja tylko czasem gryzę, a jak już to tylko Scoba :D
Awatar użytkownika
By daro
#70071
Udało mi się w końcu namówić wielbłąda żeby chociaż z okazji otwarcia muzeum, a także świąt, elegancko się ubrał :D Niestety powiedział że tylko po muzeum będzie spacerował w garniturze :D Tylko proszę nie śmiejcie się z niego :D
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#70080
bodzio102 pisze:Byłem , widziałem, wygląda sympatycznie :D ...
I owszem, ale tak się ujarał, że aż palmy stały się różowe :lol: 48-emka była czy więcej :mrgreen:
By Szczyps
#70186
Cieszymy się bardzo że podoba się wam muzeum :) Dużo osób chwali klimat który tam panuje, to mnie cieszy szczególnie bo na tym w początkowej fazie zależało mi najbardziej :) Zdajemy sobie sprawę że materiałów jest jeszcze mało jednak wasze oczy skierowane na naszą stronę są dodatkową motywacją :)
A teraz jako ciekawostkę dodam:
Stronę od czasu premiery odwiedziło około 400'stu różnych osób. Najwięcej z warszawy (ok 40 osób) i oczywiście z Poznania (36 osób).
Największą popularnością puki co cieszą się działy (w kolejności)
1. Sala muzealna
2. Forum ;)
3. Historia dostawców
4. Informacje i porady
Jeśli chodzi o panne Patrycje to może nie wszyscy wiedzą ale jest to klasyczna cigarette girl z lat 20-30 która sprzedawała niegdyś, najczęściej w teatrach papierosy. Jako że czasy się zmieniają i panna Patrycja chcąc nadążyć za postępem przestawiła się na sprzedaż e-papierosów i liquidów w naszym muzeum. Znakomicie zna wszystkie modele e-papierosów więc charytatywnie oprowadza was po muzeum.
Pan ... No właśnie jak on ma na imię tego nikt jeszcze nie wie.. Plotki donoszą że był kiedyś członkiem sycylijskiej mafi, w muzeum pracuje jako ochroniarz i rzecznik prasowy.
Nie możemy także zapomnieć o Merlin Monroe, która wpada często do muzeum zaćmić e-papierosa. :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego drugiego dnia świąt :) Wypijcie za mnie bo mam dziś urodziny :D
Awatar użytkownika
By bigbaster
#70198
Sto Lat :) !!!
Awatar użytkownika
By daro
#70237
Szczyps pisze:Cieszymy się bardzo że podoba się wam muzeum :) Dużo osób chwali klimat który tam panuje, to mnie cieszy szczególnie bo na tym w początkowej fazie zależało mi najbardziej :) Zdajemy sobie sprawę że materiałów jest jeszcze mało jednak wasze oczy skierowane na naszą stronę są dodatkową motywacją :)
A teraz jako ciekawostkę dodam:
Stronę od czasu premiery odwiedziło około 400'stu różnych osób. Najwięcej z warszawy (ok 40 osób) i oczywiście z Poznania (36 osób).
Największą popularnością puki co cieszą się działy (w kolejności)
1. Sala muzealna
2. Forum ;)
3. Historia dostawców
4. Informacje i porady


No odwiedzin na stronie jest dużo, ale rejestrować się nie chcą :( Chyba nas jednak nie lubią :(
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#70238
daro pisze:No odwiedzin na stronie jest dużo, ale rejestrować się nie chcą :( Chyba nas jednak nie lubią :(

Chodzi o to ze skoro cala zawartosc strony jest dostepna bez logowania to po co sie rejestrowac ;)

Najlepszego Szczyps *PIWKO*
Awatar użytkownika
By daro
#70239
No wlaśnie nie jest, bo jeśli ktoś chce aktywnie uczestniczyć w życiu wirtualnego muzeum to jednak musi być zarejestrowany :) Ale tych aktywnych chyba jest mało :( Szkoda bo myślalem że wspólnie uda nam się zebrać cząstkę historii.
By bodzio102
#70242
Daro, to dopiero początek działalności. Niektórzy muszą oswoić się z myślą, że coś takiego istnieje. Co do osób zarejestrowanych, to popatrz na forum - tu już ponad 2400 osób zalogowało się chociaż raz, a tłoku jakoś nie widać. Taki los pionierów, doceniani zostają po latach (pociesz się, że niektórzy po śmierci) :D . Swoją drogą wielu z nas nie zdaje sobie sprawę ile znaczy krótki wpis nie tylko na stronie muzeum, ale i przy poście, który spodobał się na forum...
Awatar użytkownika
By daro
#70244
Ja jestem stary człowiek (przynajmniej tak mi mówi żona :D ) I pewnie długo nie pożyję, więc liczę na docenienie po śmierci :D
Żartuję, ale na pewno postaram się aby projekt muzeum, jakby nie patrzeć pierwszego w Polsce, przyniósł nam dużo pozytywnych opinii w świecie, jednakże liczę bardzo na Waszą pomoc.

www.epmuzeum.orq.pl
Awatar użytkownika
By ubs
#70272
daro pisze:
No odwiedzin na stronie jest dużo, ale rejestrować się nie chcą :( Chyba nas jednak nie lubią :(


Nie ma takiej emotionki, Przepraszam ....
Wchodzilem pare razy jako gosc, za nim sie nie zarejestrowalem :lol:
By bodzio102
#72288
Hej! Może zrobimy nalot na muzeum? No bo skoro można dotykać wszystkiego, to hulaj dusza! Muzealnicy zrobią porządek później. :D
Awatar użytkownika
By poziomka
#72297
Kurcze, dopiero co rospoczęlam swoją przygodę z e-paleniem a już mnie do muzeum odsyłają... :)

Daro, poczekaj niech chociaż mi 100 stuknie z e-paleniem... :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#72313
No dobra Daro. Wreszcie udało mi się okiełznać muzeum tzn. chodzi o logowanie, bo miałem wcześniej z tym kłopot.
Pozwól, że zwiedzę je już w Nowy Roku, bo jakieś małe literki dzisiaj do czytania :mrgreen:
Awatar użytkownika
By daro
#72523
Dziękuję Wam wszystkim za zaufanie, ta strona może jeszcze nie jest idealna a Wam się już podoba :D Gwarantuję, że muzeum będzie się rozwijać, a to co zobaczyliście to tylko strona startowa którą chcieliśmy uruchomić przed świętami :) Obiecuję że zrobię wszystko żeby muzeum działało dobrze i było przydatne dla potomności. Liczę na Waszą pomoc :) Największe podziękowania należą się współtwórcy technicznemu muzeum Szczypsowi, powiem Wam że to wspaniały facet :)

Wszystkie informacje na stronie są oczywiście ogólnie dostępne, ale rejestracja jest dla nas bardzo ważna, dziękujemy :)
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#72533
daro - teraz to muzeum niektórym wydaje się może dziwactwem - ale za drobne 10 lat będziecie legendą - i tego Wam życzę serdecznie
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.