EPF
Co z czym i jak mieszać.
By riva33
#1905810
Prośba do Was o rade.
Przez bardzo długi czas wapowałem kupny liquid Menthol Strong od Kinga i nadal mi się nie znudził.Obecnie sam robię liquidy ,przerobiłem już kilka mięt,mięt strong,mentoli,w różnych proporcjach,stężeniach etc,z dodatkiem koolady i bez.Owszem,są ok,ale nadal nie trafilem na smak,który byłby zbliżony do tego sklepowego.Może ktoś też wapował kingowego i udało mu się stworzyć zbliżony samogon?
Wapowałem też Premium Menthol ze sklepu na E i rówńież bardzo by mi pasowało kupić zbliżony aromat,bo bardzo mi smakował.
By vag1sell
#1906170
zależy czy methol czy Mięta? methol strong łatwo. zrobić używając aromatu mięta plus inny aromat mięty zależy... mnie mięta smakowała z p1
By Baryua
#1906231
Ja leniwie zamiast rozpuszczać to kupuję aromat Menthol Liquid PG od TPA, gdyż skład to 2/3 kryształów + 1/3 PG = moc gwarantowana :D
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1906245
W takim stężeniu musi być moc, ale nie pamiętam - bo dawno to wapowałem - czy TPA Liquid Menthol nie jest dosładzany? Kojarzy mi się, że tak, ale na 100% nie pamiętam.
By Baryua
#1906273
Od 3 lat korzystam z niego w miarę regularnie i nie przypominam sobie, żebym czuł w nim słodycz, nawet jak jeszcze robiłem samogony na 70/30 *CZAJNICZEK*
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.