EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By LogerM
#1754543
Pewnie niektórzy z Was czytali już felieton prof. Roberta Gwiazdowskiego na temat mniej szkodliwych alternatyw dla palenia, który dla mnie osobiście był miłym zaskoczeniem. Profesor Gwiazdowski (osoba, której wypowiedzi chętnie czytam/słucham) bowiem, jak sam wspomina, specjalistą w temacie nie jest. Wszystko wyjaśnił mail który otrzymaliśmy od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, którego pan profesor jest przewodniczącym. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców weźmie udział w konsultacjach publicznych na temat dyrektywy akcyzowej prowadzonych przez Komisję Europejską. Jak wspomina ZPP: "wyraźne stanowisko i aktywny udział w konsultacjach małych i średnich przedsiębiorstw może mieć szczególne znaczenie i wpłynąć na decyzje Komisji". Dlatego też związek przygotował polską wersję znanej już niektórym ankiety (www.e-papierosy-forum.pl/ue-pyta-nas-o- ... 16069.html). O której wypełnienie i ja proszę przedstawicieli zarejestrowanych u nas dostawców:

https://docs.google.com/a/zpp.net.pl/fo ... rm?c=0&w=1

Konsultacje kończą się 16 lutego 2017 roku. Aby umożliwić ZPP przekazanie stanowisk do Komisji Europejskiej, musi uzyskać je od najpóźniej do 10 lutego.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1758696
Mogę podpytać w ZPP, wiem że część sklepów ankietę ominęła jako, że wcześniej wypełniali wersję pełną ciężko więc będzie zebrać realne liczby. Ale podpytam.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.