EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By RedSpray
#1787404
Witam, panów i panie planuje kupić moda mechanicznego, więc muszę się zaopatrzyć w ładowarkę do akumulatorów i tutaj mam pytanie czy mogę pojedynczo ładować akumulatory czy lepiej kupić dwukanałową ładowarkę?\ :bry
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787405
Możesz kupić jednokanałową, możesz wielokanałową - według uznania. Lepsza na przyszłość jest raczej wielokanałowa. Co to za pytanie?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787409
RedSpray pisze:tzn Box jest na dwa akumulatory i nie wiem czy przypadkiem mogę każdego pojedynczo ładować


Możesz pojedynczo - nie ma to znaczenia. Dobrze jest stosować do boxa akumulatory o jednakowym zużyciu.

Skoro do zasilania potrzeba DWÓCH aku, wybór ładowarki jest chyba jasny?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 18:55 przez McGrinn, łącznie zmieniany 1 raz.
By RedSpray
#1787410
Niby tak,lecz ładowarka jednokanałowa jest tańsza,a że wybieram się za nie długo na wakacje to trochę oszczędzać muszę ;D
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787415
RedSpray pisze:Niby tak,lecz ładowarka jednokanałowa jest tańsza,a że wybieram się za nie długo na wakacje to trochę oszczędzać muszę ;D


Ale mało ergonomiczna, tym bardziej, że do zasilania potrzebujesz dwóch baterii jednocześnie. Jaką ładowarkę planujesz kupić i jaka jest różnica w cenie?
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1787418
Jeżeli oszczędność dziesięciu złotych kosztem komfortu użytkowania ma dla Ciebie sens, bierz jednokanałową.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1787421
RedSpray pisze:Xtar mc1 albo kupię mc2 bo ona dwu kanałowa ;/


Patrz perspektywicznie. Teraz nie potrzebujesz 2 kanałowej a za jakiś czas okaże się, że tak.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1787428
RedSpray pisze:Ale ogólnie Xtar mc2 będzie dobra?


Są lepsze :D Jej wadą jest brak zasilacza sieciowego w komplecie.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.